لیگ کوچک بیس بال تیم به دنبال راه هایی برای زنده ماندن گیر کمک به جوامع خود

آوریل یکی از شلوغ ترین ماه های سال برای یک لیگ کوچک بیس بال تیم. نه تنها کارکنان در نحوه فروش بلیط و بسته های حمایت مالی برای فصل آینده آنها نیز کار خود را در بازی ها-روز آماده سازی که شامل آموزش کارکنان اضافی برای بازی که شروع در اوایل ماه آوریل.

آن را به عنوان اگر لیگ کالیفرنیا کارکنان بودند غافل از توسعه COVID-19 بحران تنها چند هفته قبل از روز افتتاحیه, اما تا زمانی که آنها می دانستند که آنها به حال آماده سازی برای یک فصل.

“در ماه مارس, من فکر نمی کنم کسی بود خرید این (به عنوان یک مشکل)” اینلند امپایر 66ers مدیر کل جو هادسون گفت.

شان براک در سال اول خود را به عنوان مدیر عامل شرکت و مدیر کل لیک ال سینور طوفان پیش بینی این ویروس موثر بر فصل اما نه در راه آن را در نهایت انجام داد.

طوفان ورزشگاه الماس بود رفتن را از طریق مراحل نهایی برخی از offseason بازسازی و براک ترسید برخی از ارتقاء — یعنی ورزشگاه ویدیو جدید هیئت مدیره نمی تواند تکمیل شود تا تیم دوم homestand. برخی از برنامه ریزی تبلیغات تا به حال مسائل بیش از حد.

“ما در حال شروع به گرفتن rumblings (وجود دارد) در اوایل فوریه” براک گفت. “برخی از تامین کنندگان ما (در چین) بود که با داشتن یک موضوع هدف قرار دادن برخی از (تحویل) می گردد.”

پس از آن لیگ اصلی بیس بال تعطیل و کالیفرنیا اقامت در خانه سفارش تصویب رسید.

“من می گویند با زمان بندی از این بیماری همه گیر آن نشده اند می تواند بدتر برای ورزش بیس بال” هادسون گفت. “ما دو هفته از ما رویداد برای اولین بار در ورزشگاه (شهرستان برخورد یک روز از مدرسه بالا بازی بیس بال). ما یک ماه از اولین بازی ما.”

همه چیز را به توقف آمد

این 66ers دریافت کرده بود و فقط حمل و نقل خود را از جیب برنامه که منسوخ تقریبا به عنوان به زودی به عنوان آنها وارد شده است. هادسون بود خدا را شکر که آهنربا برنامه های محبوب سادگی برای تیم در اولین homestand فصل نمی شد بخشی از 66ers’ تبلیغاتی تقویم این سال است.

با بلیط و تبلیغات فروش متوقف و کالا فروش آنلاین تنها محدود به جریان درآمد کند به شدت.

و در حال حاضر با لیگ اصلی بیس بال برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد در ماه جولای شده است وجود دارد بحث واقعی در مورد یک 2020 Minor League Baseball season. هر چه امید باقی مانده برای یک فصل از بین رفته است.

“این منصفانه است که می گویند وجود دارد و صفر فرصتی است که minor league baseball فرصتی برای بازی در این فصل” هادسون گفت.

لیگ اصلی بیس بال می تواند بدون طرفداران از آنجا که سودآور ملی و محلی تلویزیون قرارداد.

صندلی های خالی در LoanMart زمینه صفحه اصلی فرعی لیگ رانچو کوکامونگا زمین لرزه هستند دیده می شود پنج شنبه, مه 7 سال 2020 است. فصل بیس بال برنامه ریزی شده بود برای شروع پنج شنبه, آوریل 9 سال 2020 است. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

است که یک جریان درآمد برای کوچک لیگ بیس بال.

“در واقع ما مجبور به پرداخت به رادیو” براک گفت.

اجتماعی فاصله قوانین در جای خود طرفداران انتظار نمی رود که مجاز به شرکت در رویدادهای ورزشی در کالیفرنیا در هر زمان به زودی.

بنابراین بدون فن به معنی هیچ بازی و هیچ درآمد.

و با هیچ بازی وجود دارد شغل کمتر. تیم نیازی به پرسنل اضافی آنها معمولا استخدام برای مشاغل مختلف در طول فصل. تیم ها نیز کاهش می یابد خود را به کارکنان تمام وقت. این 66ers در ابتدا آغاز شده و با پرداخت نشده furloughs اما پس از کاهش کارکنان. این Sixers و رانچو کوکامونگا زمین لرزه را کاهش کارکنان در حدود نصف کاهش به هشت نفر. در اوایل ماه ژوئن طوفان تا به حال کارکنان خود را کاهش داد حدود یک سوم است.

“ما امیدوار به بازگشت در 13 به 17 محدوده (از کارکنان تمام وقت) در ماه اکتبر” زمین لرزه معاون رئیس جمهور/مدیر کل اعطای معما گفت.

زمان برای به دست آوردن خلاق

تیم تا به حال به آمده تا با ایده های جدید به هر دو پول باقی می ماند فعال در جامعه و یا هر دو.

مدت کوتاهی پس از خاموش شدن طوفان به کمک یکی از شرکای خود Shamrock مواد غذایی فروش مواد غذایی به مشتریان پس از رنگ سبز شبدری معمول مشتریان رستوران تعطیل. طوفان همچنین وعده های غذایی در دسترس به جامعه اهدا یک وعده غذایی به کسی نیاز در جامعه برای هر پنج وعده های غذایی به فروش می رسد از طریق آن غذا کمک برنامه.

“آن را در مورد ساخت پول” براک گفت. “آن را در مورد کمک کردن شریک ما و جامعه است.”

تیم های شرکت کننده در تغذیه امریکا, برنامه, درخواست کمک مالی از طریق وب سایت خود را.

“ما به جمع آوری بیش از 50,00-60,000 دلار” معما گفت. “و ما می خواهم اهدای بلیط به خط مقدم کارگران است.”

این زمین لرزه باید فرصت های محدود برای برگزاری اضافی حوادث در LoanMart زمینه به دلیل این ورزشگاه اجرا شده توسط شهر رانچو کوکامونگا ،

طوفان تبدیل پارکینگ خود را به یک درایو در سینما با مناسب اجتماعی فاصله پروتکل در محل. این 66ers امید به انجام چیزی مشابه.

این Sixers به حال خود طلسم برنی ارائه حیاط نشانه ها به فارغ التحصیلان در سن برناردینو و جوامع اطراف است.

این Sixers باید برنامه ریزی یک پروژه بزرگتر در همراهی با این تیم سابقه میزبانی یک بازی و آتش بازی در تاریخ 4 ژوئیه. طرفداران می توانید یک نقطه پارکینگ برای $40 در سن مانوئل ورزشگاه در جولای 4. (اوایل ورود و بلیط VIP در حال حاضر به فروش می رسد.) بلیط را پوشش می دهد یک نقطه پارکینگ و اضافی نقطه خالی است که می تواند مورد استفاده برای تنظیم صندلی برای تماشای آتش بازی نشان می دهد.

“ما از 1600 پارکینگ و ما در حال فروش کمی کمتر از نصف آن” هادسون گفت. “این است که در آن جامعه می رود برای ژوئیه 4 آتش بازی. وجود دارد تنها دو آتش بازی نشان می دهد در امپراتوری درون مرزی و ما یکی از آنها است.”

اما با طرفداران در پارکینگ, آتش بازی نیاز به بزرگتر و بالاتر است.

“آتش بازی دو بار به عنوان گران قیمت به عنوان در سال گذشته” هادسون گفت. “ما می خواهیم که مردم از آن لذت ببرید.”

وجود دارد می تواند برخی از بازی بیس بال, بازی های برگزار شده در این منطقه شدند. هادسون گفت: وجود داشته است بحث در مورد خفاش چوب دانشگاهی لیگ تابستانی بازی بازی بدون طرفداران در سن مانوئل ورزشگاه.

هادسون و معما گفته شده اند وجود دارد, بحث های مقدماتی در مورد استادیوم میزبانی جزئی بازیکنان لیگ برتر برای استفاده و برای اقامت آماده در مورد آنها مورد نیاز خود را در لیگ برتر تیم. این 66ers هستند فرشتگان وابسته به زمین لرزه های وابسته با داجرز.

این بازیکنان به احتمال زیاد تنها به تمرین در استادیوم ها و ترتیبات نمی عبارتند از طرفداران و یا بازی ها.

مشکل بیشتر پیش رو ؟

دلگیر است و چشم انداز نه تنها برای این فصل است اما برای آینده لیگ کوچک بیس بال.

“Minor League Baseball خواهد شد که 18 ماه بدون هیچ گونه درآمد و این یک ضربه شدید برای هر کسب و کار” کالیفرنیا لیگ جمهور چارلی Blaney گفت. “خوشبختانه باشگاه های ما شده اند قادر به درخواست برای وام و آمد تا با دیگر منابع درآمد است. هر باشگاه به خلاق.”

2020 فصل قرار بود روز گذشته زیر 10 سال حرفه ای بیس بال قرارداد کار در تنظیم بین لیگ اصلی بیس بال و کوچک لیگ بیس بال. Blaney گفت: “نمی دانم که اگر توافق می تواند به گسترش 2021 اگر هیچ 2020 فصل است.

اما برای آینده PBA یک پیشنهاد بود به بیرون درز کرد که به نام برای یک کاهش در تعداد جزئی از تیم های لیگ برتر در سراسر کشور است. یک پیشنهاد نام برای از بین بردن لنکستر JetHawks از هشت تیم لیگ کالیفرنیا با یک تیم در فرزنو (در حال حاضر یک سه گانه-حق رای دادن) در نظر گرفتن محل آن است.

“MLB بود صحبت کردن در مورد پیمانکاری 42 تیم” Blaney گفت. “این فقط یک پیشنهاد است و هیچ چیز معامله انجام می شود.”