Op-ed by یان Xia با سردبیر چشم انداز چین بار مستقل زبان چینی رسانه ها در استرالیا.

مقاله ای منتشر کردم چند روز پیش نمی شوی اگر شما نمی تواند انجام مسئولیتدریافت کرده است بسیاری از بازخورد. برخی از خوانندگان پرسیده شد که چه اشتباه است با یک نامه که “مخالف ‘نژادپرستی'” و پشتیبانی از “بی طرفانه گزارش های رسانه ها”? پاسخ من این است Zhuangzi نفوذ چینی فیلسوف یک بار گفت: “یک مرد باید در نظر گرفته نمی شود به عنوان عاقلانه فقط برای نوع کلمات.” به این معنی حتی زمانی که کسی به خوبی در سطح او باید در نظر گرفته شود و زرنگ اگر از او سوال برانگیز است و انگیزه.

به عنوان یک کشور استرالیا به خود می بالد در موفقیت آن چند فرهنگی. جامعه استرالیا فلسطين عدالت و تمدن با هماهنگی گسترده میان گروه های مختلف قومی. استرالیا نیز یک کشور حکومت توسط قانون; بنابراین هر گونه تبعیض است که شامل توهین defamations, تحقیر و تهدید با توجه به رنگ پوست و نژاد یا دین است که به شدت توسط قانون ممنوع است. این همچنین بدان معنی اصطلاح “ضد چینی” و “تبعیض” در استرالیا را هرگز تبدیل به جریان اصلی.

من سردبیر یک روزنامه چینی برای سال های بسیاری است. تا به حال من اعتقاد ندارم که نژادپرستی نسبت به چینی رایج در جامعه استرالیا. مارس 8 روزی است که ووهان منبع همه گیر برداشته آن مستند. اتفاقا در همان روز برخی از “نفوذ” از اعضای چینی-استرالیایی جامعه تصمیم به انتشار یک “نامه سرگشاده.” نامه مصمم محکوم خیالی وضعیت بنیادی که هرگز وجود داشته است; آن سخت است نه مربوط به این تصادف ممکن است انگیزه های سیاسی پشت صحنه که ممکن است شامل اقدام بر برخی از ناگفته دستورالعمل از دولت چین.

Chinese New Year celebrations in Sydney’s Chinatown. (Image: Kenya Chan via Flickr CC BY-SA 2.0)

جشن سال نو چینی در سیدنی محله چینی ها. (تصویر: کنیا چان از طریق فلیکر CC BY-SA 2.0)

در سال های اخیر همواره وجود داشته است گروه های از مردم واسطه روایت است که جامعه استرالیا نمایش شایع “ضد چین” و یا “نژادپرستانه” پدیده. چرا ؟ این سوال این است که شایسته بررسی بیشتر.

زمانی که دولت استرالیا اجرا جدید خارجی تاثیر شفافیت قوانین دولت چین بود سریع به نقطه ای از قوانین کارگردانی شد در آن. آن ادعا کرد که این نوع از قانون “ضد چینی” تحقیر به چینی ها” و به صورت “تبعیض” توسط استرالیایی ها نسبت به چینی-استرالیایی. کنار گذاشتن بحث از این که آیا این قانون اجرا شده است در برابر چین یا نه CCP بیانیه در حال حاضر عمدا محدود, چینی-استرالیایی با دولت چین به عنوان اگر ما یکی هستند.

چرا هر چینی, زندگی در استرالیا تلاش برای توقف دولت استرالیا از عبور خارجی تاثیر شفافیت قوانین که هدف از این قوانین این است که مقاومت در برابر دخالت خارجی? در عین حال چینی رهبران جامعه مانند هوانگ Xiangmo و ارنست وانگ که اصرار بر “نمایندگی چینی” همچنان به هم بزنید تا جامعه با “ضد چینی” و “نژاد پرستی” لفاظی به مقاومت در برابر دولت استرالیا از تصویب این قوانین است.

استرالیا در جامعه پایدار است و گمراه کننده روایت نمی خواهد تبدیل به جریان اصلی. با وجود برخی از افراد با انگیزه های نهان اقدام به ربودن جامعه چینی به علت آسیب جدی به استرالیا سیاست و اقتصاد و فرهنگ و بسیاری از زمینه های دیگر دولت و گروه های مختلف قومی در استرالیا هرگز تلفیق شدهاست چینی ها در جامعه و دولت چین. استرالیا ممکن است برخی از روایات در برابر چینی رژیم کمونیستی وجود ندارد اما وجود “ضد چینی” نیروهای “تبعیض است.”

Australian society is stable and misleading narratives will not become mainstream. (Image: YouTube/Screenshot)

استرالیا در جامعه پایدار است و گمراه کننده روایت نمی خواهد تبدیل به جریان اصلی. (تصویر: یوتیوب/تصویر)

استرالیا “در خارج از کشور چینی رهبران” و “نخبگان” را صادر بسیاری از “باز کردن حروف است.” به عنوان مثال وجود یک درخواست دولت استرالیا به حمایت چین در اختلافات ارضی در دریای جنوب چین و یکی دیگر خواستار آن است که دولت استرالیا معکوس تصمیم خود را و اجازه می دهد هوانگ Xiangmo برای بازگشت به استرالیا, فقط به نام چند. به نظر می رسد که هر زمان که درخواست شده از طرف چینی-استرالیایی واقعیت این است که محرکین مخفیانه در حال کمک به یک دولت خارجی. هیچ یک از این درخواست ها تاثیر می گذارد چینی-استرالیایی شخصا و هیچ ربطی به جامعه چینی.

پس COVID-19 شکست در ووهان و گسترش به سایر نقاط جهان باعث تعداد زیادی از مرگ و عمومی شده است انتقاد چین برای پنهان کردن این بیماری همه گیر به جامعه بین المللی است. زمانی که جامعه استرالیا است که مبارزه با این ویروس هولناک اقدامات از برخی از کسب و کار چینی در رابطه با صادرات تجهیزات حفاظت فردی واقعا باعث نارضایتی از غربی ها نسبت به چینی. زمانی که رسانه های جریان اصلی کشف حقایق بحث ها همیشه محدود به خود حادثه. هیچ اغراق آمیز سرزنش در مورد این موضوع. پس هنگامی که انتقاد از اقدامات برخی از چینی افراد تبدیل به یک بی عدالتی به کل نژاد ؟ در همان زمان محکوم می کند دولت چین به برابر به تحقیر ،

این شبیه به چند سال پیش زمانی که رسانه های استرالیا کشف هوانگ Xiangmo اقدامات آنها به عنوان برچسب “ضد چینی”; چگونه می تواند یک فرد یا دولت به نمایندگی از کل جامعه چینی? من اعتقاد ندارم که چینی نخبگان نمی تواند تشخیص ارتباط بین دولت و مردم آن است. این نخبگان تنها می توانید ببینید “شکایت و نارضایتی” از کسانی که در پایان دریافت در حالی که نادیده گرفتن آسیب است که برخی از محرکین آورده اند به جامعه استرالیا.

The government and various ethnic groups in Australia have never conflated the Chinese community and the Chinese government. (Image: YouTube/Screenshot)

دولت و گروه های مختلف قومی در استرالیا هرگز تلفیق شدهاست چینی ها در جامعه و دولت چین. (تصویر: یوتیوب/تصویر)
در حالی که رسانه ها hypes در مورد “نامه سرگشاده” یک تصویری پدید آمده در توییتر از یک جوان چینی بیش از حد در حالی که خرید پودر شیر در یک سوپر مارکت. هنگامی که یکی دیگر از مشتری سعی در متوقف کردن او این مرد جوان اقدام به حمله است که مشتری می باشد. فرد آپلود تصویری نوشت و آن را با یک خط تگ – “استرالیا تا به حال به اندازه کافی.” این ویدئو ویروسی رفت با بی شماری چینی و انگلیسی نظرات برانگیختن شدید بحث از جمله نظرات افراطی مانند “چینی خارج از استرالیا.” در مواجهه با این وضعیت باید این نخبگان همچنین اعتراض به استرالیا جامعه برای “توهین” و “نژاد پرستی” نسبت به چینی ها ؟

تحمیل یک رفتار فردی در کل جامعه چینی است که فقط همان است که در بالا بردن چند افراطی نظرات به گسترده “نژادپرستی نسبت به چینی”; این است که نه فقط مغرضانه بلکه نادان. البته, آن را نمی خواهد هیچ گونه تاثیری در استرالیا گسترده تر است.

وجود دارد یک چینی گفت: “یک فرد بدون اعتبار نباید اعتماد کرد; یک کشور بدون اعتبار باید کاهش دهد.” من نمی خواهد بحث در مورد ظهور و سقوط یا اعتبار خاصی پخش عمده اما من آرزو می کنم آن دسته از نخبگان که در حال حاضر به یک صدا برای چینی-استرالیایی می دانستم که آنچه مورد نیاز است به جهان را به مکانی بهتر است. من واقعا امیدوارم که آنها درک درست و غلط است و نه به دنبال منافع شخصی و یا بی اعتبار استرالیا بدون مناسب حقایق است. زمانی که افکار عمومی کست چینی-استرالیایی ها به ویژه ما نباید عمدا conflating کل جامعه چینی با نادرست دولت و سپس با استفاده از تبعیض و بس. این است که نه تنها خطرناک است بلکه از نظر اخلاقی اشتباه است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما هفتگی ایمیل

CCP ویروس: یک وضعیت اضطراری اعلام شده در ژاپن

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو