مگان و هری زنده فقط تا تپه از استودیو سیتی در خانه متعلق به Tyler Perry

لس آنجلس — پس از گمانه زنی های زیادی در اطراف Meghan Markle و شاهزاده هری جدید حفاری, گزارش ها ظاهر شده اند که آنها زندگی می کنند در یک Coldwater دره عمارت متعلق به پرکاری نویسنده/تهیه کننده/بازیگر Tyler Perry.

$18 میلیون 22 هکتار ملک که دارای هشت اتاق خواب و 12 سرویس بهداشتی واقع در بالای یک تپه در داخل بورلی ریج شهرکهای جامعه دردار واقع در Coldwater دره منطقه شمال بورلی هیلز.

اگر مگان و هری به دنبال مفاد آنها می تواند سر از شمال در Coldwater, دره عمیق و باریک خیابان به استودیو سیتی عبور هاروارد-Westlake مدرسه در حق خود را قبل از ضربه ونتورا بلوار که در آن Ralphs برو به بازار و Sharky را, لو, درد, روزمره, غرب, نان شیرینی حلقوی پنج بچه و جری معروف دلی در میان eateries حداقل ارائه takeout در حالی که ماندن در خانه سفارشات در اثر هستند.

  • در این 8 مه 2019 عکس های بریتانیا پرنس هری و مگان, Duchess of Sussex دیده می شوند با پسر نوزاد مورچه در سنت جورج هال در قلعه ویندسور در انگلستان است. (Dominic Lipinski/استخر از طریق AP فایل)

  • در این روز 10 ژوئیه 2018 فایل عکس ملکه الیزابت دوم و مگان دوشس ساسکس و شاهزاده هری تماشای یک flypast سلطنتی نیروی هوایی عبور بیش از کاخ باکینگهام در لندن است. (AP Photo/مت Dunham فایل)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • عمده فعالیت این خواننده با تصویر ساخته شده از یک فیلم گرفته شده توسط دوک ساسکس و ارسال @SaveChildrenUK توسط دوک ساسکس و مگان, دوشس ساسکس نشان می دهد دوشس ساسکس خواندن کتاب “اردک! خرگوش!” به پسر خود مورچه که جشن اولین تولد در روز چهارشنبه 6 مه سال 2020 است. (دوک ساسکس/@SaveChildrenUK از طریق AP)

  • این Ralphs بازار در Coldwater, دره عمیق و باریک خیابان و ونتورا بلوار مرکز شهر استودیو محله شمال بورلی ریج املاک خانه که در آن زن و شوهر سلطنتی مگان و هری در حال زندگی با نوزاد مورچه. (Google Street View)

مجلل شام در منطقه سر به اغذیه فروشی و مشروب فروشی باغ اما این رستوران تصمیم گرفت به طور کامل — و نه حتی ارائه takeout یا تحویل — در طول coronavirus بیماری همه گیر.

اگر لا royals یک سگ وجود دارد Petco درب بعدی را به استارباکس. شما می دانستم که وجود دارد استارباکس درست است ؟

این زن و شوهر شده است quarantining در پری خانه با پسر خود, مورچه, از آنجایی که آنها ساخته شده حرکت از کانادا به کالیفرنیا در اواخر ماه مارس با توجه به لس آنجلس تایمز. TMZ قبلا گزارش شده هری و مگان بودند خانه شکار در Bel-Air منطقه است.

مگان و هری تحویل داده اند وعده های غذایی به آسیب پذیر وست هالیوود ساکنان در میان coronavirus بحران و به تازگی به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو از دوشس خواندن مورچه خود نوزاد پسر یک داستان برای تولد او.

آیا زن و شوهر در حال اجاره پری خانه و یا ماندن به عنوان مهمان ناشناخته است اما به نظر می رسد عمارت فروخته شده است. چگونه هری و مگان مرتبط با فیلم و تلویزیون مغول نامشخص است هر چند Daily Mail این باورند که ممکن است باید از طریق دوست مشترک اپرا وینفری.

وینفری با حضور هری و مگان عروسی در سال 2018 و علنا حمایت خود را از تصمیم به قدم به عقب از وظایف سلطنتی خود را در اوایل این سال است. سال گذشته Sussexes اعلام کرد هری و وینفری در حال همکاری در آینده مجموعه مستند در مورد بهداشت روانی برای تلویزیون اپل+.

پری و وینفری باید همکاری در پروژه های متعدد برای اپرا وینفری شبکه.

نویسنده کارکنان استیون روزنبرگ کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>