دیدار با دیزنی لند هنرمندی که می خواهد به تغییر Splash, ديد کوه, داستان

فردریک اتاق استفاده می شود برای سوار شدن دیزنی لند را چلپ چلوپ کوه به عنوان یک بچه با او کور و تجربه همیشه هر دو آنها ناراحت کننده است.

“او همیشه آن را نژادپرستانه حیوانات سوار گفت:” اتاق, 22, دیزنی لند بازیگران عضو از پرتقال است. “او می تواند به سادگی با شنیدن این واقعیت است که این حیوانات کاریکاتور از مردم از رنگ. این صدا مشکل برای او به سادگی از آمدن صوتی و چشم انداز. شاید که نه آنچه شما می خواهید در یک پارک دیزنی.”

اتاق در حال حاضر می یابد خود را در مرکز یک بحث آنلاین در مورد undertones ذاتی در چلپ چلوپ کوه ورود flume سوار بر بحث 1940s دیزنی فیلم “آهنگ جنوبی.” این فیلم بر اساس “عمو ریموس” داستان — مجموعه داستانها از جنوب کشت و زرع عصر compiled by Joel چندلر هریس و منتشر شده در 1880s — و مورد انتقاد قرار گرفته برای تداوم کلیشه های نژادپرستانه.

یک درخواست امضا شده توسط دهها هزار نفر از هواداران خواستار دیزنی برای تغییر تم چلپ چلوپ کوه به “شاهزاده خانم و قورباغه.” هر مجدد موضوع دیزنی پارک جاذبه خواهد بود به کار گرفته شده توسط والت دیزنی Imagineering خلاق بازوی این شرکت است.

سر و صدا آغاز شد و با رسانه های اجتماعی ارسال توسط اتاق خود را با شرح صندلی Imagineering پیشنهاد برای تعمیرات اساسی کامل در دیزنی لند 1989 چلپ چلوپ کوه ورود flume سوار. زمین خود را به مبادله “ترانه های جنوب” تم برای یک “شاهزاده خانم و قورباغه” backstory ایجاد سراسیمگی از رسانه های اجتماعی buzz میان عدالت اجتماعی تظاهرات در سراسر ایالات متحده را برانگیخته توسط مارس 25 مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس.

چلپ چلوپ کوه یک “لذت بخش ورود flume سوار این برنامه شامل شخصیت ها و آهنگ ها از کلاسیک دیزنی فیلم” آهنگ جنوبی,'” با توجه به دیزنی لند سایت. سوار شدن ویژگی های بیش از 100 صوتی-animatronic شخصیت و 5-داستان فرود آخر مجموعه فیلم برنده جایزه اسکار آهنگ “Zip-یک-دی-دوو-Dah.”

“آن را جذاب به من برای دیدن چگونه بسیاری از مردم صرفا به حال هیچ ایده ‘آهنگ های جنوب شد و در هر راه متصل به جاذبه” اتاق های گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “جاذبه است نه آشکارا نژادپرست است. در مفهوم ضمنی آن است. و که در آن شما دارای مشکل است.”

دیزنی لند است و نه اظهار نظر در اتاق’ پیشنهاد برای بازسازی چلپ چلوپ کوه.

فردریک اتاق در دیزنی لند به عنوان بازدید کننده در طول یک Dapper رویداد روز. (حسن نیت ارائه میدهد از فردریک Chambers)

دیزنی shelved “ترانه های جنوب” در سال 1980 و شرکت مدیر عامل سابق و فعلی اجرایی رئیس Bob Iger گفت: این اقدام زنده/انیمیشن و موسیقی فیلم نمی خواهد به نظر می رسد در دیزنی+ پخش آنلاين خدمات.

“من احساس زمانی که من مدیر عامل که ‘آهنگ جنوبی’ — حتی با یک سلب مسئولیت — فقط مناسب نیست در جهان امروز” Iger گفت: در طول یک سال 2019 سهامدار نشست. “این فقط سخت با توجه به توصیفاتی در برخی از کسانی که در فیلم به آنها را امروز بدون در بعضی از فرم یا دیگر افراد متخلف. بنابراین ما تصمیم به انجام این کار است.”

“شاهزاده خانم و قورباغه” منتشر شده در سال 2009 برگزار شد که دیزنی برای اولین بار تصویر متحرک از یک آمریکایی آفریقایی تبار شاهزاده خانم. این فیلم نامزد دریافت جایزه اسکار برای بهترین انیمیشن و دریافت دو گره در بهترین آهنگ اصلی دسته بندی برای “تقریبا وجود دارد” و “در نیواورلئان.”

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند رول جدید کروناویروس بهداشت و دستورالعمل های ایمنی

آنلاین بحث که اتاق’ پیشنهاد باعث رشد بزرگتر و بلندتر از او انتظار می رود. خود را “شاهزاده خانم و قورباغه” قبل پیشنهاد موجب میگیرد Change.org دادخواست — یکی خواستار تنوع بیشتر در دیزنی پارک سواری و دیگر به دنبال حفظ چلپ چلوپ کوه آن را به عنوان است. چلپ چلوپ کوه دوباره موضوع پیشنهاد شده است گزارش واشنگتن پست خبرنگار هالیوود و فوربس و مجلس بوده است, مصاحبه در مورد پیشنهاد خود را توسط سی ان ان و ایالات متحده آمریکا امروز. در هر مثال او تلاش میکند تا خود را پاک کردن ایده های خود را به تنهایی و با او صحبت می کند به نمایندگی از شرکت والت دیزنی است.

“‘آهنگ جنوبی’ به سادگی مربوطه دیگر” اتاق گفت. “این پارک بودند به معنای تغییر و تکامل است. والت دیزنی حتی اذعان کرد که. نگه داشتن این بنای تاریخی به یک فیلم که قدیمی است و بسیاری از مشکلات فقط معنی ندارد در عصر مدرن.”

اتاق های کار بر روی افزایش مقاومت در جنگ ستارگان: کهکشان لبه در دیزنی لند. او پیش از این در سمتهای آناهایم داکس پارک به عنوان یک مونوریل خلبان و زیردریایی راننده.

همچنین نگاه کنید به: آنچه در هنگ کنگ دیزنی لند را بازگشایی می تواند برای دیزنی کالیفرنیا پارک

چمبرز می گوید: او همیشه تصور راه برای دوباره تم سواری و زمین هر زمان که او کار خود را در پارک و یا بازدید از دیزنی لند. چلپ چلوپ کوه زمین فقط یک نتیجه طبیعی است که خلاق کنجکاوی.

“من با الهام از تماشای Imagineering داستان و چگونه Imagineers رفتن را از طریق فرایند تبادل ایده های خود را به مدیران.” اتاق های گفت: دیزنی+ docuseries. “در اصل من در تلاش بود برای تقطیر آن را به چیزی که واقعا مصرفی توسط مردم به طوری که من می تواند جان کلام این ایده در سراسر چگونه آن را به کار در یک حس عملی است.”

او صندلی Imagineering قبل از چلپ چلوپ کوه به مدت چهار سال.

“شما به معنای واقعی کلمه اکثریت فیلم های در حال وقوع در بایو,” اتاق گفت. “به طوری که آنها مطابقت بسیار خوبی است.”

یک “شاهزاده خانم و قورباغه” backstory به طور طبیعی متناسب با چلپ چلوپ, ديد کوه, جاذبه است که در حال حاضر دارای یک شاخه فرعی رودخانه زیبایی است و در کنار نیواورلئان مربع است.

“این یک پیروزی سناریوی” اتاق گفت. “شما را به چیزی که مشکل ساز در گذشته و شما قادر به جایگزین کردن آن با چیزی که در حال حاضر مثبت و رو به جلو متمرکز شده است. آن را نیز به ارمغان می آورد تنوع بیشتر به این پارک است که چیزی است که بسیار مورد نیاز است.

“این لزوما نمی تواند تعمیرات اساسی کامل. شما نیاز به انطباق با آنچه شما در حال حاضر وجود دارد.”

همچنین نگاه کنید به: کالیفرنیا در حال توسعه دستورالعمل برای بازگشایی دیزنی لند و دیگر پارک

این امر می تواند بی سابقه ای برای دیزنی به re-theme یکی از تم کلاسیک سواری پارک بر اساس یک پیشنهاد پست شده در رسانه های اجتماعی توسط یک صندلی Imagineer. اما اینها بی سابقه بار است که به ارمغان آورده اند بی سابقه ای پاسخ از دیزنی.

این شرکت محکوم به قتل فلوید در یک نامه سرگشاده decrying بی عدالتی اجتماعی و حمایت از آن را با 5 میلیون دلار تعهد به سازمان های غیر انتفاعی عدالت اجتماعی سازمان. یک “قدرتمند و بسیار شخصی” ویدیو جدید منتشر شده توسط دیزنی برجسته “نیاز به درک بیشتر و وحدت و عمل به آدرس نژادی و نابرابری در کشور ما است.”

اتاق نیز یک دیزنی کارمند (البته یک furloughed یکی در حال حاضر). این امر می تواند آسان به اندازه کافی به او را دعوت به والت دیزنی Imagineering در گلندیل پس از گسترش ایده های خود را برای یک “شاهزاده خانم و قورباغه” بازسازی چلپ چلوپ کوه.

همچنین نگاه کنید به: Hulu در حال توسعه نشان می دهد تلویزیون مورد ‘امریکا خطرناک ترین تفریحی پارک’

دیزنی به روز شده تا پیری جاذبه های قبل از. بازسازی از دزدان دریایی کارائیب این یک دنیای کوچک و منطقه گرگ و میش: برج وحشت تمام به ارمغان آورد فریادهای خشم از جان سخت طرفداران دیزنی.

فوری تعمیرات اساسی چلپ چلوپ کوه بسیار بعید است. دیزنی لند بسته بوده است اواسط ماه مارس به دلیل شیوع کروناویروس. دیزنی اعلام کرد قصد دارد برای بازگشایی آن آناهایم پارک در جولای 17, سالگرد 65 از دیزنی لند در انتظار موافقت دولت. دیزنی پارک را بدست آورد در زمان $1 میلیارد دلار در سود عملیاتی در سه ماهه دوم با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

“من می دانم این است که زمان خوبی برای دیزنی را امتحان کنید و ایجاد یک پوشش و یا ایجاد این تغییرات به پارک خود را, اما آن را مانند به نظر می رسد زمان مناسب از نظر اخلاقی صحبت” اتاق گفت.

اما اگر دیزنی لند همیشه می خواهد برای به روز رسانی چلپ چلوپ کوه مجلس آماده است برای کمک به.

او تحصیل در رشته مدیریت پروژه از طریق دیزنی آرزوی کالج برنامه با برنامه های جزئی در هنر معماری و یا طراحی. هدف خود را: برای تبدیل شدن به یک دیزنی Imagineer.

به عنوان یک صندلی Imagineer اتاقهای تصور است از برنامه به طور کامل دوباره Imagineering Tomorrowland — همه را با یک چشم به سمت اعمال نفوذ موجود دیزنی, علمی تخیلی, خواص و آینده در بودجه. خود را چلپ چلوپ کوه پیشنهاد باعث شده فعلی و سابق Imagineers برای رسیدن به او — تماس او امیدوار است که اجازه خواهد داد که او را به روزی تحقق بخشیدن به رویای خود.

“من قطعا فکر می کنم من باید چیزی را به جدول در آینده” اتاق گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de