ماسک بشود فوران به عنوان آخرین مکان نبرد بیش از coronavirus محدودیت

به عنوان یک فرهنگ و شدت گرفتن جنگ در سراسر کشور بیش از اینکه به پوشیدن ماسک محافظ نزدیک به خانه نبرد ریختن به فروشگاه راهرو و مرکز خرید پارکینگ با هشدار دهنده فرکانس — و در برابر عواقب خشونت.

پلیس لس آنجلس در این هفته اعلام کرد دستگیری دو برادر که به اتهام ضرب و شتم کارکنان فروشگاه و یک گارد امنیتی که اقدام به اسکورت آنها را از یک هدف در ون نویس برای امتناع از پوشیدن ماسک. گارد پایدار یک بازوی شکسته در اغتشاشات دستگیر شده در تصویری که از آنجا رفته ویروسی.

در جای دیگر در جنوب کالیفرنیا بسیاری از آنها گزارش خصمانه برخورد با غریبه کامل بیش از پوشش صورت — آخرین خط از علامت گذاری در پلاریزه بحث بر سر ماندن در خانه سفارشات و حرکت به بازگشایی اقتصاد است. و اختلاف است در معرض سردرگمی وجود دارد که بیش از اثربخشی ماسک برای مبارزه با گسترش coronavirus و گریخته از دولت و خرده فروشی مورد نیاز خود را استفاده است.

برای 17 سال میا دیوار ساکن بهار دره دریاچه در نزدیکی ویکتورویل که مرز عبور بود در طول ترسناک حادثه در مارس 7.

دیوار که نیست که یک ماسک از آنجا که او را بود در خانه متمرکز بود فقط پارک صورتی 1994 فورد پروب و ورود به یک دفتر پست محلی را انتخاب کنید تا یک بسته شامل کلاه و لباس او در نظر گرفته شده برای پوشیدن دارم برای ارشد کلاس پرتره.

دیوار که به رنگ سفید است گفت: او در را باز کرد به صورت متوسط سن آفریقایی مرد آمریکایی که با پوشیدن پوشش سر یک ماسک محافظ و عینک آفتابی و دستکش های سیاه و سفید.

او افزود که پس از ورود به اداره پست مرد پشت سر او راه می رفت و زمزمه که “مردم سفید نمی ماسک می پوشند.” “سپس ما هر دو از هم جدا شده و من آن خار کردن” دیوار گفت.

اما آنها به زودی ملاقات کرد تا دوباره در خارج از اداره پست.

دیوار گفت: این مرد را تحقیر نژادی نظرات شدت به عنوان او به دنبال او در نیمه راه به ماشین پارک شده است. میگردند و متزلزل او در داخل خودرو و خراب شد.

“من هیستریک” گفت: دیوارهای که بلافاصله زنگ زد و مادر او را بهترین دوست. “این ترسناک بود. من آخرین فرد نژادپرست به سمت هر کسی. دلخراش بود.”

اتفاقا 55 ساله استفانی Gaulin از هانتینگتون بیچ نیز heckled در یک پارکینگ در اواخر ماه گذشته. او کشیده و او تویوتا RAV4 به یک فضا در Stater وارنر فروشگاه مواد غذایی در هانتینگتون بیچ قرار داده و در یک ماسک کشیده بر روی یک جفت دستکش صورتی تجلیل سرطان پستان بازماندگان و ماشین خود را.

Gaulin تا به حال تنها راه می رفت چند پا هنگامی که یک زن ایستاده در این نزدیکی هست به طور ناگهانی شروع به فریاد در او. “چه می ترسند ؟” زن پرسید sarcastically. “The virus او با خنده به من مثل من نوعی دمدمی مزاجی.”

بورلی جوان, یک زن 63 ساله در آناهایم هیلز ساکن شد خرید در Costco در هفته گذشته در یوربا لیندا هنگامی که یک مشتری در تلاش برای ورود به فروشگاه بدون ماسک قبل از او متوقف شد توسط یک کارمند. هنگامی که زن اذعان او نیست که در پوشش کارگر در دست او یکی است.

“زن قرار داده و آن را در زمان چند قدم کشیده و سپس آن را به دور گردن او گفت:” جوان که شگفت زده شد. “او آن را بر روی هدف است. آن را نمی خواهد صدمه دیده است او را به آن را می پوشند.”

روانشناسی و همه گیر

پیام های مخلوط از رهبران دولت در مورد میزان تهدید سلامت از coronavirus, اطلاعات جمع آوری شده از رسانه های اجتماعی و اضطراب به احتمال زیاد عوامل دامن زدن به رفتار بد گفت Vaile رایت یک روانشناس بالینی و مدیر ارشد مراقبت های بهداشتی و نوآوری برای انجمن روانشناسی آمریکا.

“این باور نکردنی است, وضعیت که هیچ یک از ما تا به حال انتظار می رود که برای مقابله با” او گفت:.

برخی از افراد مقاومت در برابر اقتدار به دلیل “کنترل گریز” تعریف شده به عنوان نیاز به شورشی علیه کنترل خود تصمیم گیری رایت گفت. “افرادی که عصبانی و نا امید تمایل به عمل کردن” او اضافه شده است.

COVID-19 ماسک ارائه یک سطح از گمنامی بد بازیگران و متناقض پیام در مورد ویروس تداوم توسط رسانه های اجتماعی, سوخت, اضطراب و بی اعتمادی با توجه به رایت.

“به عنوان مثال دو ماه پیش به ما گفتند این ماسک کمک نمی کند و در حال حاضر ما می گویند آنها می تواند کمک به,” او گفت:, و اضافه کرد کسانی که در هر دو طرف از COVID-19 بحث تمایل به جذب به اطلاعات است که تقویت باورهای خود را.

تحقیقات از شیوع سارس در سال 2003 و بیماری همه گیر ابولا در سال 2013 نشان داده شده است وجود دارد بسیار بهتر سلامت روان در نتیجه هنگامی که پیام از رهبران سازگار است و روشن و بر اساس علم رایت گفت.

قوانین متضاد

کمک به سردرگمی و اضطراب و احساس برخی از آنها در جنوب کالیفرنیا چیز درهم و برهم از COVID-19 سیاست ها و مقررات حاکم ماسک صورت که متفاوت از حوزه قضایی به حوزه قضایی و فروشگاه به فروشگاه.

لس آنجلس نیاز به تمام کارکنان ضروری در کسب و کار و همچنین مشتریان خود را به پوشیدن پوشش صورت. ساحل طولانی و پاسادنا که خود را سلامت بخش و شهر لس آنجلس به تصویب رسید دستور مشابه. کسانی که بازدید لس آنجلس سواحل به عنوان آنها بازگشایی نیز مجبور به پوشیدن پوشش صورت.

در شهرستان ریورساید قوانین حاکم بر COVID-19 ماسک باید چندین بار تغییر.

در مارس 31, دکتر کامرون قیصر شهرستان بهداشت عمومی افسر صرفا درخواست شده است که ساکنان خود را پوشش چهره ، پس از آن تنها چهار روز بعد به او دستور داد هر کس در آلاینده شهرستان — از تاج به رودخانه کلرادو — به سایش پوشش است که می تواند شامل bandannas روسری یا گردن گتر هر زمان که آنها خانه را ترک.

تحت فشار از یک گروه کر در حال رشد از ساکنان که تا به حال طراحی و توسعه یک بی میلی برای پوشش این شهرستان ریورساید هیئت ناظران به اتفاق آرا درخواست کرد که دستور بود لغو. به عنوان یک نتیجه پوشیدن ماسک در حال حاضر یک توصیه نیست یک نیاز است.

سان برناردینو شهرستان دیده می شود مشابه تکامل است.

در ابتدا پس از معرفی پوشش صورت در اوایل ماه آوریل دکتر ارین Gustafson این شهرستان اقدام افسر بهداشت به طور رسمی دستور داد تمام ساکنان به آنها را می پوشند در خارج از محل سکونت خود. اما منظور اصلاح شد در اوایل این ماه و در حال حاضر تنها توصیه می کند که ساکنان پوشیدن ماسک.

تغییرات در ریورساید و سان برناردینو آمد و پس از کلانترها از هر دو شهرستانهای روشن ساخته است که آنها تا به حال هیچ وجه قصد اجرای چهره-ماسک حکم.

نارنجی شهرستان نیاز به پوشش صورت برای همه کسب و کار ضروری کارکنان و توصیه می کند که مردم آنها را می پوشند ،

فولرتون, Buena Park, کوستا مسا, مهر و موم ساحل لاگونا بیچ همه نیاز به کسب و کار ضروری کارکنان و مشتریان به پوشیدن ماسک.

برخی از فروشگاه ها محدود تر

بیشتر به مسائل پیچیده برخی از کسب و کار به تصویب رسید و دقیق صورت ماسک قوانین است که جایگزین دستورات اعمال شده توسط شهرداری.

هفته گذشته غول خرده فروشی کاستکو در یک حرکت جسورانه ای که کشیده ستایش از برخی و تهدید تحریم از دیگران در زمان hard-خط رویکرد نیاز مشتریان به سایش پوشش صورت در فروشگاه در سراسر کشور.

“ما می دانیم که برخی از کاربران ممکن است پیدا کردن این ناخوشایند و یا اعتراض اما تحت شرایطی که ما بر این باورند که ایمنی اضافه شده است که ارزش هر ناراحتی” Costco جمهور کریگ Jelinek در بیانیه ای گفت. “این است که به سادگی یک ماده از انتخاب شخصی; صورت پوشش محافظت می کند و نه فقط پوشنده اما دیگران بیش از حد. در اعتقاد ما این است که کار درست انجام تحت شرایط فعلی.”

هدف یکی دیگر از عمده فروش و خرده فروش و مطابق با تمام مقررات محلی حاکم بر استفاده از ماسک محافظ توسط کارکنان خود و مشتریان به گفته سخنگوی Konnor Schmaltz.

“ما در حال فراهم کردن اعضای تیم با کیفیت بالا یکبار مصرف ماسک صورت و دستکش برای پوشیدن در محل کار و تشویق سالم عادات بهداشت به عنوان هدایت توسط مراکز کنترل بیماری او گفت:” در ایمیل. “اگر یک مهمان ندارد که در آن آنها مورد نیاز آنها را به یاد سیاست از اعضای تیم ما.”

مقامات با 7-Eleven گفت: بسیاری از فروشگاه های آن در جنوب کالیفرنیا به خصوص کسانی که در اورنج کانتی هستند که توسط franchisees که موظف به رعایت همه فدرال و قوانین ایالتی و محلی.

“7-Eleven, Inc. است که از نزدیک نظارت بر دولت و مقررات محلی در ارتباط با COVID-19” شرکت در بیانیه ای گفت. “ما همچنان به یاد franchisees از اهمیت حصول اطمینان از کارکنان خود را پس از تمام دولت ها و مقررات محلی و با احترام از آنها بخواهید که مشتریان انجام همان.”

خارج شده گفت: همچنین تشویق مشتریان به سایش پوشش صورت و ظاهرا نیاز به آنها را در شهرستانها محلی که در آن سفارشات در اثر هستند.

بسیاری از نا امید و عصبانی

برای گرفتن یک نگاه اجمالی از سرخوردگی و بهت و حیرت بسیاری را در جنوب کالیفرنیا هستند و احساس در مورد COVID-19 ماسک صورت تنها به نوبه خود به Facebook.

یک پست در اوایل این هفته از جنوب کالیفرنیا اخبار گروه در جامعه چند گروه صفحات رنگ نارنجی ریورساید و سان برناردینو شهرستان با هدف اندازه گیری احساسات عمومی در مورد ماسک تولید بیش از 900 پاسخ.

“من باور دارم که با پوشیدن یک ماسک انتخاب من” یک نفر پاسخ داد. “و من نمی پوشند یکی مگر اینکه من در یک وضعیت که من احساس می کنم لازم است. من نمی توان مورد آزار واقع شدند و یا شرمنده به آن است.”

یکی دیگر پاسخ با احساسات مشابه: “باید همه ما جلوگیری از رانندگی ماشین چون ماشین را بکشند ؟ ما باید ممنوعیت سیگار و الکل ؟ غذاهای چرب ؟ ” فرد پرسید. “وجود دارد خطرات ناشی از شرکت در این چیزی که ما زندگی می نامیم. من مسئول هستم برای شما. شما مسئول برای من است.”

هنوز هم یکی دیگر از Facebook کاربر ارائه یک رقابت فکر می کردم. “بله به پوشیدن ماسک در مکان های عمومی” فرد نوشت. “علم آن را پشتیبانی می کند.”

صرف نظر از بحث ماسک صورت, اجتماعی, فاصله, دست شویی و تدابیر دیگر باقی می ماند به عنوان بهترین دفاع در برابر COVID-19 به گفته دکتر Graciela Faiad یک بیماری عفونی پزشک در Kaiser Permanente ریورساید و Moreno Valley مراکز پزشکی.

“پارچه ماسک ممکن است کمی ناخوشایند,” او اضافه شده است. “در طرح بزرگ … ماسک جلوگیری از عفونت است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>