با راه اندازی دوره برای ناسا مریخ در 2020 پشتکار رور باز کردن در 14 هفته آماده سازی نهایی این فضاپیما همچنان در مرکز فضایی کندی در فلوریدا. در هفته گذشته مجمع تست و راه اندازی عملیات تکمیل تیم مهم و نقاط عطف سوخت تبار مرحله — همچنین به عنوان شناخته شده آسمان جرثقیل — و اتصال مریخ هلیکوپتر خواهد شد که این هواپیما برای اولین بار در تاریخ به تلاش قدرت-کنترل پرواز بر روی یک سیاره دیگر.

The Mars Helicopter, visible in lower center of the image, was attached to the belly of NASA's Perseverance rover at Kennedy Space Center on April 6, 2020. The helicopter will be deployed onto the Martian surface about two-and-a-half months after Perseverance lands. (Image: NASA/JPL-Caltech)

مریخ هلیکوپتر قابل مشاهده در مرکز پایین تر از تصویر بود متصل به حلقه ناسا پشتکار رور در مرکز فضایی کندی در تاریخ 6 آوریل سال 2020 است. هلیکوپتر مستقر خواهد شد بر روی سطح مریخ حدود دو و نیم ماه پس از پشتکار زمین. (تصویر: NASA / JPL-Caltech)

بیش از آخر هفته 884 پوند (401 کیلوگرم) از هیدرازین monopropellant لود شد به فرود مرحله چهار مخازن سوخت. به عنوان aeroshell حاوی تبار مرحله و رور وارد جو مریخ در فوریه. 18, 2021, سوخت خواهد بود فشار-تغذیه از طریق 120 فوت (37 متر) از جنس فولاد ضد زنگ و تیتانیوم لوله به هشت مریخ فرود موتورهای. موتورهای’ کار: به سرعت فضاپیما خواهد شد که سفر در حدود 180 مایل در ساعت (80 متر در هر ثانیه) هنگامی که آن را 7,200 پا (2,200 متر) در ارتفاع 1.7 مایل در ساعت (0.75 متر در هر ثانیه) زمان آن را حدود 66 فوت (20 متر) بالاتر از سطح است.

حفظ این نرخ از تبار مرحله انجام خواهد شد و سپس آسمان جرثقیل مانور: نایلون کابل قرقره کردن به پایین rover 25 فوت (7.6 متر) در زیر تبار مرحله; هنگامی که فضاپیما حواس touchdown در Jezero دهانه اتصال کابل خواهد بود قطع و فرود مرحله را به پرواز کردن.

NASA's Mars 2020 mission will have an autopilot that helps guide it to safer landings on the Red Planet. (Image: NASA/JPL-Caltech)

ناسا مریخ در 2020 ماموریت را یک خلبان اتوماتیک است که کمک می کند تا راهنمای آن را به امن فرود بر روی سیاره سرخ. (تصویر: NASA/JPL-Caltech)

دیوید حریره به مریخ در 2020 مونتاژ و تست و راه اندازی مدیریت عملیات در JPL می گوید:

هلیکوپتر

پس از فرود مرحله سوخت رسانی سیستم ارائه خواهد شد که مریخ هلیکوپتر به سطح سیاره سرخ شد و یکپارچه با پشتکار. هلیکوپتر که وزن 4 پوند (1.8 کیلوگرم) و ویژگی های ملخ 4 فوت (1.2 متر) در قطر است cocooned شده شده در سیستم تحویل. در یکی از اولین مراحل در روز-فرآیند طولانی در آوریل 6, تکنسین ها و مهندسین ساخته شده 34 اتصالات الکتریکی بین مریخ هلیکوپتر و تحویل آن به سیستم بر روی مریخ نورد حلقه. پس از تایید اطلاعات و دستورات را می توان ارسال و دریافت آنها متصل به سیستم تحویل به رور.

در نهایت این تیم را تایید کرد هلیکوپتر می تواند با دریافت یک شارژ الکتریکی از رور. قبل از اینکه مستقر بر روی سطح Jezero دهانه مریخ هلیکوپتر را با تکیه بر این مریخ نورد برای قدرت. پس از آن, آن را به تولید خود انرژی الکتریکی از طریق پانل های خورشیدی واقع در بالای آن دو ضد چرخش پروانه.

هلیکوپتر باقی خواهد ماند محصور شده بر روی مریخ نورد حلقه برای سال آینده و مستقر خواهد شد در آغاز مارس — حدود دو و نیم ماه پس از پشتکار را فرود. هنگامی که مریخ نورد درایوهای حدود 330 فوت (100 متر) دور و هلیکوپتر دستخوش گسترده سیستم های بررسی آن اجرا خواهد شد پرواز-آزمون کمپین تا 30 روز.

پشتکار مریخ نورد رباتیک دانشمند وزن 2,260 پوند (1,025 کیلوگرم). آن را برای جستجوی نشانه هایی از گذشته میکروبی زندگی مشخص سیاره آب و هوا و زمین شناسی جمع آوری نمونه برای آینده بازگشت به زمین و هموار کردن راه برای بشر اکتشاف سیاره سرخ. هر چه روز و پشتکار راه اندازی آن در طول تاریخ 17 ژوئیه-اوت. 5 راه اندازی دوره آن را فرود بر روی مریخ’ Jezero دهانه on Feb. 18, 2021.

مریخ در 2020 پشتکار مریخ نورد ماموریت بخشی از یک برنامه بزرگتر است که شامل ماموریت به ماه به عنوان یک راه برای آماده شدن برای انسان اکتشاف سیاره سرخ. متهم با بازگشت فضانوردان به ماه تا سال 2024 ناسا ایجاد خواهد شد پایدار حضور انسان و در اطراف ماه توسط 2028 از طریق ناسا آرتمیس قمری اکتشاف طرح.

ارائه شده توسط: Jet Propulsion Laboratory [توجه داشته باشید: مواد ممکن است برای ویرایش محتوا و طول.]

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما هفتگی ایمیل.

مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه یک مدیر اجرایی به منظور اجازه می دهد استخراج از معادن ماه و سیارک ها

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو