حفظ سلامت در طول زمان دشوار است

گاهی اوقات شما ممکن است در یک وضعیت که در آن شما می توانید به دنبال یک سخت, بهداشت و درمان, رژیم برای نگه داشتن خودتان متناسب است. یک مثال خوب خواهد بود که زمان coronavirus مستند که در طی آن ورزشگاه هستند بدون برو و شما نمی ممکن است قادر به پیدا کردن سالم خارق العاده در نزدیکی مواد غذایی. نگران نباشید. به دنبال این راهنمایی ساده و شما خواهد بود قادر به نگه داشتن خود را سالم حتی در طول این زمان دشوار است.

غیر نشاسته ای سبزیجات

سبزیجات را می توان تقریبا به دو گروه تقسیم نشاسته ای و غیر نشاسته ای. سبزیجات نشاسته ای تمایل دارند که بیشتر کربوهیدرات و کالری بیش از غیر نشاسته ای هستند. این شامل مواردی مانند سیب زمینی و نیروی دریایی و لوبیا و ذرت و غیره. خوردن آنها را در مقادیر زیاد خواهد شد و بدیهی است که وزن شما تاثیر بگذارد. بنابراین مطمئن شوید که شما را پر کنید حداقل نیمی از بشقاب خود را با غیر نشاسته ای سبزیجات مانند هویج و گل کلم و کلم بروکلی و….

سبزیجات غیر نشاسته ای “در حال کم کالری اما بسته بندی شده با مواد مغذی و فیبر و آب… با جایگزین کردن برخی از مواد نشاسته ای و پروتئین از وعده غذایی خود را با سبزیجات غیر نشاسته ای, شما هنوز هم می تواند با خوردن مقدار مشابه از مواد غذایی — اما با کالری کمتر… این استراتژی ساده نیز موجب صرفه جویی شما بدون هیچ زحمتی از نگرانی در مورد اندازه خدمت و کالری” با توجه به Healthline.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

جای برخی از نشاسته و پروتئین در بشقاب شما با غیر نشاسته ای سبزیجات مانند گل کلم و کلم بروکلی. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

بشقاب و لیوان اندازه

جای همه موجود در صفحات شما را به خوردن یک وعده غذایی با کوچکتر. این را فورا کاهش اندازه بخش از وعده های غذایی می خورید. اگر شما همچنان به استفاده از یک بشقاب بزرگ و شما نمی ممکن است قادر به مقاومت در برابر بسته بندی آن را به لبه و خوردن همه چیز در آن است. این امر می شده اند خوب تحت شرایط عادی که در آن شما خواهد بود همچنین پیوستن به یک برنامه تمرین. اما در طول زمان دشوار است زمانی که شما در حال انجام بسیار از نظر فیزیکی با استفاده از صفحات کوچکتر است بهترین راه برای نگه داشتن مصرف مواد غذایی در چک. کوچکتر عینک را نیز کاهش مصرف الکل و نوشیدنی های دیگر.

تفکر

فقط به عنوان فیزیکی مراقبت لازم است, مراقبت های روانی نیز ضروری است. و بهترین راه برای نگه داشتن خود را در وضعیت روانی سالم است که از طریق مدیتیشن و پس از آن نیاز به تقریبا صفر فیزیکی تلاش خود را در بخشی. تنها چیزی که شما باید انجام دهید این است که به نگه داشتن خود را آرام برای برخی از زمان.

“تحقیقات نشان می دهد که مدیتیشن می تواند به شما کمک کند با استرس و بهبود حافظه و آگاهی و کاهش فشار خون. یک مطالعه نشان داد که افرادی که مدیتیت برای 30 دقیقه در روز و پنج روز در هفته برای یک ماه (11 ساعت در کل) را دیدم تغییرات در یک بخش از مغز درگیر در خودتنظيمی” با توجه به مستقل.

یک مراقبه مانند فالون گونگ حتی می توان رایگان از هزینه و در حالی که نشسته در داخل.

meditate

هنگامی که شما نمی توانید به بیرون بروید داخل… تفکر! (تصویر: via Facebook)

خواب

برخی بر این باورند که آنها می توانید دور با خواب فقط برای چند ساعت. حقیقت این است که متوسط انسان در حدود 6 تا 8 ساعت خواب بی وقفه در هر روز است. هر چیزی کمتر از آن است که خطر آسیب رساندن به بدن خود و حتی بیماری روانی است.

“هنگامی که شما خواب نیست, شما جلوگیری از تولید لپتین که از سرکوب کننده های اشتها و شما شروع به تولید گرلین که اشتها را افزایش می دهد” دکتر راشل کارلتون, آبرامز, هیئت مدیره گواهی در خانواده طب و پزشکی اینتگرتیو گفت: به کلاس منتقل می.

مواد غذایی آشغال قرار گرفتن در معرض

جای همه آشغال مواد غذایی در یخچال و کابینت با جایگزین های سالم. برای مثال به جای استفاده از تنقلات شیرین, شما می توانید محل برش میوه در یخچال. بنابراین هر زمان شما خارش به اندک اندک خوردن چیزی شیرین و باز کردن یخچال شما تنها قادر خواهد بود به خوردن میوه. کمتر شما را در معرض خود را به مواد غذایی آشغال آسان تر از آن خواهد بود برای حفظ سلامت خود.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

Hanfu شوق در چین

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو