لس آنجلس شرکت املاک و مستغلات شکایت ملکی بیش جیب لیست ممنوعیت

انجمن ملی از Realtors شده است شکایت کرد برای دومین بار در دو هفته بیش از آن سیاست جدید ممنوعیت “جیب لیست” استدلال این ممنوعیت به دنبال خفه کردن رقابت و حفظ NAR-وابسته چندگانه مثال خدمات به عنوان یک انحصار است.

این طرح دعوی در دادگاه واصل در لس آنجلس دادگاه فدرال در پنجشنبه 28 مه نیز نام را به عنوان متهمان سه مسکن-وابسته چندگانه مثال خدمات از جمله چین هیلز-کالیفرنیا بر اساس منطقه ای چندگانه مثال خدمات این کشور بزرگترین مسکن مثال پایگاه داده.

جیب لیست خانه های فروخته شده به بخش خصوصی در خارج از شبه عمومی چندگانه مثال خدمات که سهام داده ها با وب سایت املاک و مستغلات مانند Realtor.com Zillow و Redfin.

این طرح دعوی در دادگاه واصل PLS.com لس آنجلس طول می کشد هدف در یک NAR را “روشن همکاری سیاست” موثر در مارس 1, که نیاز به عوامل املاک و مستغلات به ورودی یک خانه به مسکن وابسته به MLS در عرض یک روز کسب و کار پس از آنها شروع به بازاریابی آن را برای فروش.

این PLS.com که آغاز شده به عنوان جیب لیست خدمات و ادعا می کند که نزدیک به 20 ، 000 عضو دارد.

“افزایش تقاضای مصرف کنندگان برای جیب لیست … بود یک تهدید رقابتی برای زنده ماندن از نار وابسته به سیستم MLS” طرح دعوی در دادگاه متحده است. “این تغییرات بازار نیز تهدید NAR توانایی برای کنترل رقابت در بازار مسکونی املاک و مستغلات.”

طرح دعوی در دادگاه می آید تنها دو هفته پس از San Francisco-بر اساس عامل شبکه ظ مشابه ادعا در دادگاه فدرال نیز استدلال جیب لیست ممنوعیت های ضد رقابتی است.

NAR مقامات نمی تواند نظر رسیده و سر از کالیفرنیا منطقه ای MLS گفت: گروه هنوز ارزیابی طرح دعوی در دادگاه.

اما در پاسخ به زودتر بالا عامل شبکه کت و شلوار نار با صدور بیانیه ای گفت: هیچ مبنای قانونی برای این ادعا است.

جیب مثال بان کی مون “تضمین شفافیت بیشتر و رقابت” بیانیه توسط NAR ارتباطات معاون رئیس جمهور Mantill ویلیامز گفت.

“همکاری با دیگر MLS شرکت کنندگان در (یک) منافع مشتری را قادر می سازد به فهرست و به اشتراک گذاشته می شود وسیع ترین گروه از خریداران بالقوه” بیانیه ای گفت:.

حامیان ممنوعیت حضور NAR کنوانسیون در ماه نوامبر گذشته زمانی که سیاست جدید تصویب شد, استدلال جیب لیست حذف خریداران و عوامل از مناقصه خواص مطلوب. علاوه بر این, آنها استدلال جیب لیست اجازه می دهد تبعیض نژادی و اقلیت های قومی و یا در حال استفاده توسط فروشندگان عوامل برای کاهش خریدار و عوامل خارج از ایران خمیدگی کل کمیسیون.

هر دو عامل بالا شبکه و PLS.com باید پایگاه داده های خصوصی عوامل می توانید استفاده کنید برای جستجو در خریداران یا خواص برای فروش. اما بر خلاف MLS را کسانی که پست نیست در دسترس عموم خارج از شبکه.

خصوصی بازاریابی اجازه می دهد تا افراد مشهور و ثروتمند برای حفظ حریم خصوصی در حالی که فروش خانه های لوکس و یا اجازه می دهد مشتریان برای تست بازار بدون انگ مثال و سپس delisting ملک در MLS طرفداران می گویند.

“تقاضا برای جیب خدمات لیست سر به فلک کشید در سال های اخیر به خصوص در بزرگ و رقابتی در بازار املاک و مستغلات مانند لوس آنجلس و سان فرانسیسکو میامی و واشنگتن, d. C.,” the PLS.com طرح دعوی در دادگاه می گوید. “در برخی از این بازارها 20 درصد یا بیشتر از مسکونی املاک و مستغلات به فروش می رسد خارج از نار وابسته به سیستم MLS در درجه اول به عنوان جیب لیست.”

کالیفرنیا منطقه ای MLS دارای بیش از 100 ، 000 عضو, پوشش همه اورنج کانتی و بخشهایی از لس آنجلس سان برناردینو و سن دیگو شهرستان. آن را نیز در خدمت جوامع در مرکز و شمال کالیفرنیا رفتن به شمالیه رد بلاف واقع بین چیکو و ردینگ.

عوامل نقض جیب مثال سیاست در کالیفرنیا منطقه ای MLS قلمرو صورت جریمه از 1 ٪ از قیمت خرید خانه را تا حداکثر $2,500. نقض حقوق بشر در سان فرانسیسکو می توانید دریافت جریمه از $5,000 برای اولین نقض بالا عامل شبکه طرح دعوی در دادگاه گفت.

این PLS.com کت و شلوار به دنبال یک دستور در مقابل جیب لیست ممنوعیت و نامشخص خسارت پولی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>