لندن برچسب های درختان در پیاده رو

در Walthamstow منطقه از لندن ساکنان به تازگی شروع به توجه به که کسی با نوشتن نام این گونه از درختان در پیاده رو با استفاده از گچ. پس از مردم کنجکاو شدم و شروع به صحبت کردن در توییتر فرد در پشت این زودی شناسایی — راشل تابستان اجرا می شود که یک محلی جنگل مدرسه به نام کنجکاو حیات وحش.

ارتباط با درختان

راشل کردم ایده نوشتن نام درخت در پیاده رو پس از coronavirus مستند اعلام شد در منطقه است. او از دست رفته در جنگل که او استفاده می شود برای بازدید در هر روز است. او ادامه داد: با پیاده روی روزانه در محله. یک بار در حالی که راه رفتن او متوجه درختان واقع در نزدیکی خیابان.

“من بسیار آگاه بسیاری از خانواده من با کار که در آن آنها اغلب گیر کرده در داخل خانه و بدون باغ و در آپارتمان. شده است وجود دارد بسیار üchtelhausen در مورد چگونه مردم دسترسی به باز کردن فضای سبز بیشتر در آینده از مردم خیساندن تا خورشید با خوشحالی در باغ خود را. من تعجب که چگونه من می توانم با استفاده از کمی من را در حال حاضر به حال خیلی از خیابان های گذشته ما را به صورت رایگان در فضای خارج را به عنوان هدیه به کسانی که در اطراف من,” او گفت: به عنوان گزارش شده توسط زمان.

راشل شروع به مصرف گچ در طول پیاده روی روزانه. وقتی که او متوجه یک درخت او را به نوشتن این گونه نام به عنوان به خوبی به عنوان یک شرح کوتاه. برای مثال او در توصیف این چنار درختان به عنوان “بازمانده واقعی رشد می کند در هر نقطه.” مردم در توییتر به ظاهر شاد و با راشل تلاش های با تصاویری از درخت او را توصیف garnering بیش از 100 ، 000 سهم.

(Image via Facebook)

راشل شروع به مصرف گچ در طول پیاده روی روزانه به نوشتن نام از درختان کوتاه و واقعیت در مورد آنها در پیاده رو. (تصویر: via Facebook)

بودن جنگل, معلم مدرسه, سکس درگیر شدن در چنین محیطی فعالیت های آموزش و پرورش این است که هیچ چیز جدید برای راشل. جنگل مدارس اساسا تخصصی, هوای آزاد, فعالیت های یادگیری که مکمل به طور منظم آموزش در مدرسه است. او معتقد است که اجازه می دهد کودکان به کاوش در خارج از منزل است یک راه عالی برای افزایش فرایند یادگیری خود را. جنگل خود را در جلسات مدرسه هدف در کودکان بین سنین 4 و 11. این ایده از یک جنگل مدرسه اول ظهور تا هنگامی که راشل در زمان بچه ها او را به سنت جیمز پارک. محیط زیست از پارک ساخته شده او متوجه است که آن را به صورت کامل آموزشی ،

راشل بلافاصله تصمیم به راه اندازی یک مدرسه جنگل در Walthamstow. این ثابت می شود آسان تر از انجام گفت. راشل مجبور به برقراری ارتباط با Waltham Forest شورا و اخذ مجوزهای لازم برای اجرای جلسات آموزشی و پرداخت برای استفاده از زمین. در نهایت راشل تلاش با مته سوراخ کردن میوه و کنجکاو حیات وحش جنگل مدرسه راه اندازی شد. در علاوه بر این به کار با کودکان و نوجوانان کنجکاو حیات وحش نیز انجام خانوادگی کلاس یک شنبه در ماه است.

انگلستان را پوشش سبز

در طول 17th century انگلستان را پوشش جنگل به یک رکورد کم است. استفاده از چوب برای ساخت کشتی ها و نیازهای دیگر منجر به یک کاهش از جنگل ها. در 20th قرن جنگل و پوشش در انگلستان به 13 درصد است. یک 2018 گزارش مستقل قانونی کمیته در تغییر آب و هوا استدلال برای درختان بیشتر در کشور با هدف افزایش بریتانیا وودلند پوشش به 19 درصد در سال 2050. در حالی که این ممکن است خوب نگاه کنید, آن را در واقع محدودتر در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی.

(Image: Screenshot / YouTube)

در قرن 20 جنگل و پوشش در انگلستان به 13 درصد است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

جنگل و پوشش در اتحادیه اروپا به طور متوسط حدود 38 درصد است که 3 بار پوشش جنگل از انگلستان است. آلمان فرانسه و ایتالیا همه وودلند پوشش بیش از 30 درصد است. تمرکز بر افزایش پوشش سبز رانده است نیاز به محدود کردن اثرات آلودگی و تغییرات آب و هوایی به عنوان حاکم عقل می گوید که بیشتر درختان به معنی هوای پاک و سلامتی بهتر است. یک برآورد محاسبه که هر US$1.25 صرف درختان را نجات دهد US$8.65 از نظر انرژی, بهداشت و درمان و هزینه های زیست محیطی.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

USB4 ممکن است فشار پایین قیمت صاعقه لپ تاپ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>