Lola و توانایی مبارزه آن در براول پس

لولا یک Brawler کروماتیک است که می‌توان آن را به عنوان جایزه براول پس در Tier 30 در فصل 9: Brawlywood باز کرد، یا می‌توان آن را پس از رسیدن به Tier 30 در Season 9 براول پس از Brawl Boxes دریافت کرد. لولا سلامتی متوسط ​​و خروجی آسیب ثابتی دارد. برای حمله، لولا با شلیک شش جواهر از فاصله دور حمله می‌کند. سوپر او Ego خود را احضار می‌کند، یک کلون که هر زمان لولا حرکت می‌کند حرکت می‌کند و هر زمان که لولا حمله می‌کند حمله می‌کند. ابزار او، Freeze Frame، در ازای یک سپر کاهش آسیب قابل توجه، کلون او را به طور لحظه ای بی حرکت می‌کند. Star Power او، Improise، اگر لولا فقط یک مهمات داشته باشد، آسیب حمله را افزایش می‌دهد.

لولا 6 جواهر را از روباه خود در فاصله ای دور با کمی گسترش شلیک می‌کند. حمله او در صورت اصابت همه پرتابه‌هایش آسیب زیادی وارد می‌کند، اما لولا زمان تخلیه قابل توجهی طولانی دارد.

سوپر لولا Ego خود را احضار می‌کند، که هم زمان در همان جهت لولا حرکت می‌کند و هم حمله می‌کند. Ego او به همان میزان آسیب وارد می‌کند و دامنه حمله ای مشابه لولا دارد، اما حداکثر سلامتی آن نصف حداکثر سلامتی لولا را دارد و نیمه سوپر لولا را به سرعت شارژ می‌کند. از آنجایی که Lola’s Ego قابل تخم ریزی است، نمی تواند آیتم هایی مانند Gems را در Gem Grab انتخاب کند یا به تیم خود در Hot Zone امتیاز بدهد. اگر لولا به دیوار برخورد کند اما جوی استیک حرکتی همچنان هدف قرار گرفته باشد، ایگو به حرکت در آن جهت ادامه خواهد داد و بالعکس. نفس او به طور قابل توجهی کندتر از خود لولا است.

وقتی لولا از این گجت استفاده می‌کند، Ego او به مدت 4 ثانیه بی‌حرکت می‌شود، اما محافظی دریافت می‌کند که تمام آسیب‌های وارده را تا 75 درصد برای مدت مشابه کاهش می‌دهد. Ego هنوز هم می‌تواند حمله کند.

هر زمان که لولا فقط یک مهمات کامل داشته باشد، هر پرتابه از حمله بعدی او 30٪ آسیب بیشتری وارد می‌کند.

راهنمایی درباره شخصیت لولا:

1-     Lola’s Ego می‌تواند برای حمله به دشمنان پشت دیوار، به ویژه پرتاب کننده هایی مانند Tick، Barley یا Sprout استفاده شود.

2-     در Siege، لولا می‌تواند از Super و ابزار Freeze Frame خود استفاده کند تا ربات Siege را موقتاً از حمله به برجک IKE تیم شما به تاخیر بیندازد.

ابزار Lola’s Freeze Frame را می‌توان برای تغییر موقعیت خود در جایی که می‌خواهید در رابطه با Ego خود قرار دهید استفاده کرد.

ایندکسر

آموزش سئو