در سال 1796 پزشک انگلیسی Edward Jenner اشاره کرد که milkmaids که cowpox از گاو خود را به نظر می رسید به فرار بسیار مرگبارتر معضل: آبله.

بنابراین دکتر چرک جمع آوری شده از یک cowpox تاول بر روی یکی از کسانی که milkmaids گرد خود باغبان 8 ساله پسر و مالیده gunk به یک برش تازه در پسر پوست. Lad توسعه تلاش اما کشنده cowpox عفونت و هنگامی که او بهبود دکتر تکرار ورزش — اما این بار با چیزی که واقعی است. آبله.

پسر بچه را آلوده شوند. و برای اولین بار در جهان واکسن و مسلما اول آن “انسان چالش محاکمه” — متولد شد.

این همان روح از کشف و خطر — که بیش از 30000 نفر از 140 کشور داوطلب برای کامپیوتر رمان coronavirus. جوان و سالم آنها امید خود را فدای سرعت واکسن به بازار و صرفه جویی در هزاران زندگی می کند.

مهندس نرم افزار Sunash شارما در پارک ملی صهیون (حسن نیت ارائه میدهد Sunash شارما)

پاسادنا مرد مشتاق به داوطلب

“من زده با هسته بسیار ایده: ما می توانیم خودمان را در خط, در خطر, بی شماری برای کمک به دیگر مردم با گرفتن یک COVID واکسن دیر گفت: Sunash Sharma, a 23 ساله مهندس نرم افزار از پاسادنا که امضا کرده به عنوان یک “انسان چالش محاکمه” داوطلب در 1daysooner.org.

“که واقعا به من صحبت کرد. بسیاری از مردم شده اند صحبت کردن در مورد ‘پایان انسان شفقت” به تازگی و من دیدم که این امر می تواند یک فرصت برای من و هزاران نفر دیگر از داوطلبان به نشان می دهد که بشریت بهتر از ما فکر می کنم.”

شارما نشده گفت: مادر او نشده است. نه 34 ساله فیلمبردار آنتونیو کیسنرس لس آنجلس.

“من پدر او تقریبا 70 و مادر من هم” کیسنرس گفت. “بدون یک واکسن من فقط شمارش روزها تا من واقعا ترسناک تلفن تماس بگیرید.

“اگر شما نگاهی به مرگ و میر در هر روز این تعداد گسترده — هزاران و گاهی ده ها هزار نفر. حتی اگر ما تنها کاهش مقدار زمان آن طول می کشد برای دریافت واکسن توسط یک روز که هنوز هم صرفه جویی در هزاران زندگی می کند. هر چه زودتر اتفاق می افتد که بهتر است این سیاره خواهد بود.”

فیلمبردار آنتونیو کیسنرس در مجموعه (حسن نیت ارائه میدهد عکس آنتونیو کیسنرس)

برخی از 5000 نفر در هر روز بوده است در حال مرگ از COVID-19 در سراسر جهان در طول چند هفته گذشته با توجه به داده ها. اگر داوطلبان کمک واکسن به گردش سال فقط یک ماه زودتر از آنها در غیر این صورت ممکن است آن می تواند صرفه جویی در 150,000 زندگی می کند. اگر آنها اصلاح سه ماه خاموش روند آن می تواند صرفه جویی در 450,000 زندگی می کند. و….

“همیشه وجود دارد رفتن به یک خطر با هر روش پزشکی” شارما گفت. “اما من بیشتر قادر به آب و این از بسیاری از مردم است. جای من می خواهم آن را از شخص دیگری است.”

چه یک انسان چالش محاکمه ؟

در حال توسعه یک بی خطر و موثر واکسن به روش سنتی می تواند سال ها طول بکشد و گاهی چند دهه.

پس از بالقوه واکسن تهیه شده در آزمایشگاه آن را برای اولین بار آزمایش بر روی حیوانات. آن است بی خطر است ؟ آن را تحریک پاسخ ایمنی? اگر پاسخ به نظر می رسد این حرکت به فاز 2 تست مربوط به یک گروه کوچک از انسان داوطلبان پس از آن بزرگتر و نماینده گروه.

اگر نامزد هنوز هم باعث یک واکنش سیستم ایمنی بدن بدون عوارض جانبی شدید آن را حرکت به فاز 3 — دقیق و وقت گیر ماراتن اجرا شود. این مرحله است که “انسان چالش محاکمه” داوطلبان امید به سقوط به یک ماده از ماه.

به طور معمول ده ها هزار نفر از مردم مورد نیاز برای این فاز خواهد شد که این واکسن آزمایشی و برخی که نمی خواهد گفت: آرتور کاپلان اخلاق زیستی و استاد دانشگاه نیویورک است. کسانی که مردم به جلو به جهان و محققان سازمان دیده بان برای دیدن که طبیعی عفونت می شود این بیماری و چه کسی ندارد.

“می توان آن را سخت برای به دست آوردن افراد آلوده به اندازه کافی سریع برای دریافت پاسخ به این سوال که واکسن انجام هر چیزی؟’ “کاپلان گفت. “به طور معمول این کل چیزی که سالها طول می کشد.”

Coronavirus همه گیر باعث می شود همه چیز سختتر از آنجا که بسیاری از مردم با پوشیدن ماسک و خود منزوی به طور فعال در تلاش برای جلوگیری از عفونت است. که به احتمال زیاد کشیدن فاز 3 را حتی دیگر به عنوان محققان صبر کنید به اندازه کافی طبیعی عفونت به تولید از نظر آماری نتایج قابل توجهی.

“اگر به جای همه شرکت کنندگان در مطالعه در معرض پاتوژن تحت شرایط کاملا کنترل شده ما می تواند تکیه می کنند بسیار پایین تر از تعداد داوطلبان و با شانس و توسعه موثر و گسترده در دسترس واکسن در یک دوره بسیار کوتاه تر از زمان” 1DaySooner توضیح می دهد که در آن زمین به داوطلبان. “این یکی از راه های که در آن یک coronavirus بشر چالش دادگاه ممکن است مفيد باشد.”

به اطلاع شرکت کنندگان خواهد دریافت یا واکسن نامزد یا دارونما. پس از به اندازه کافی زمان برای واکسن به اثر شرکت کنندگان خواهد بود به عمد در معرض coronavirus و سپس به دقت نظارت شود. که نشان می دهد این واکسن را کارآمدی یا عدم آن به مراتب بیشتر به سرعت و با کمتری شرکت کنندگان از استاندارد فاز 3 مطالعات 1DaySooner می گوید.

بسته به این بیماری همه گیر را در دراز مدت مسیر است که می تواند صرفه جویی در هزاران یا حتی میلیون ها نفر از زندگی است.

وجود دارد هیچ کمبود فرصت برای بشر چالش محاکمه. هجده نامزد واکسن در اوایل مراحل کارآزمایی بالینی در جولای 2, و یکی دیگر از 129 در حال توسعه با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

مردی که قرارداد آبله در نیویورک در سال 1941. (عکس از آسوشیتدپرس)

اما … آیا این اخلاقی است ؟

پسر در Edward Jenner را آبله آزمایش بدیهی است که نمی تواند و نمی, را رضایت آگاهانه. و برخی نگران هستند که coronavirus و اثرات بلند مدت آن آنقدر ضعیف است که کسانی که پله به جلو به خوک گینه انسان نمی تواند واقعا به رضایت آگاهانه یا.

“این داوطلبان می دانیم که Covid-19 می تواند باعث درد و رنج و حتی مرگ در عین حال آنها پله به جلو مایل به خطر زندگی خود را” نوشته مایکل Rosenblatt, افسر ارشد پزشکی از گل سرسبد پیشگام سابق افسر ارشد پزشکی در مرک و سابق رئیس دانشگاه تافتز پزشکی در تخته سنگ.

“در این وضعیت با این حال خود را قربانی نمی توان توجیه کرد. داوطلبان باید برای محافظت از هر دو خطرات شناخته شده و ناشناخته.”

انسان چالش مطالعات به طور کلی فکر تنها زمانی که یک نجات غریق درمان یا مداخله در دسترس است باید واکسن نامزد شکست او استدلال کرد. اما وجود دارد هیچ درمان یا درمان برای COVID حال ساخت ویروسی چالش به خصوص خطرناک و اخلاقی مشکوک” او نوشت.

Richard M. Carpiano استاد سیاست عمومی و جامعه شناسی در دانشگاه ریورساید, سهام Rosenblatt ترس.

“نگرانی عمده من این است که ما به سادگی نمی دانم به اندازه کافی در مورد COVID-19 هنوز” Carpiano گفت: از طریق ایمیل. “یافته ها تنها فقط شروع به ظهور در مورد غیر کشنده و/یا دراز مدت اثرات بر سیستم های بدن. در حالی که اخبار بسیار متمرکز بر موارد ICU پذیرش و مرگ و میر کمتر توجه است که پرداخت می شود به تعداد قابل توجهی از مردم گزارش اختلال — طولانی اثرات — هفته پس از آن.

“ما هنوز نمی دانید به اندازه کافی در مورد چگونه ممکن است باقی بماند خود را به شدت پیشرفت ، از این رو COVID-19 پتانسیل تأثیر دراز مدت سلامت و کیفیت زندگی است.”

ممکن است خوب استفاده برای چالش محاکمه او گفت: “اما با توجه به ریسک و عدم قطعیت … یک coronavirus واکسن به نظر می رسد مانند یک بد استفاده از آنها.”

“بدون شک خطرناک است’

یک واکسن داوطلب دریافت یک تزریق در یک COVID-19 دادگاه در سووتو ژوهانسبورگ در ژوئن 24. (AP Photo/Siphiwe Sibeko)

دیگر کارشناسان اختلاف نظر دارند.

“این بستگی به وجود یک نیاز به آن را انجام دهد ؟” گفت: کاپلان از دانشگاه نیویورک. “من فکر می کنم وجود دارد.”

خطر مرگ ناشی از COVID-19 در میان افراد 20 تا 29 درجه 1 در 3,300 با توجه به لانست فصلنامه بیماری های عفونی. که در مورد همان خطر از کلیه اهدا Caplan گفت. و خطر را می توان با کاهش دادن چالش محاکمه شرکت کنندگان پایین تر و یا ضعیف تر دوز ویروس.

“وجود دارد مقدار زیادی از پزشکان و پرستاران و تمیز کردن مردم با فقیر و تجهیزات حفاظتی که در رفت و برای مراقبت از افراد مبتلا به COVID و به معرض ویروس” Caplan گفت. “اگر ما اجازه دهید آنها را انجام دهید که چرا مردم اجازه انجام این کار؟”

اتو یانگ, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه UCLA گفن دانشکده پزشکی است که تمایل به توافق برسند.

“بدون شک این خطرناک است. حتی یک فرد جوان می تواند به شدت بیمار” یانگ گفت. “من نمی دانم که این پاسخ درست است.

“اما این وضعیت است که این بیماری همه گیر از کنترل خارج شده است. مردم در حال مرگ هستند. با این استدلال که یک انسان چالش محاکمه است نه اخلاقی چون مردم می تواند رنج می برند آسیب نوع واقعیت است که مردم رنج می برند آسیب برساند و هر روز به دلیل این ویروس.

“یک واکسن است که موفق را قطع و یا کاهش سرعت آن را پایین ، هر چه زودتر که ما یک زندگی را نجات داد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو