تاریخ محلی است که به عنوان نزدیک به عنوان شما زوم برنامه

به عنوان مهاجر داستان رفتن ایشان منحصر به فرد بود. ویلیام کارگر انگلیسی بود مهاجرت کرده و در حالت طلایی از طری

توسط AKHBAREBARTAAAR در 20 تیر 1399

به عنوان مهاجر داستان رفتن ایشان منحصر به فرد بود. ویلیام کارگر انگلیسی بود مهاجرت کرده و در حالت طلایی از طریق نیومکزیکو در سال 1841. جاناتان معبد وارد در کالیفرنیا در سال 1827. برادر خود را Pliny F. معبد وارد شد در مدت کوتاهی پس از.

ویلیام کارگر و دخترش Antonia مارگاریتا در یک استودیو پرتره در حدود سال 1852. داستان برخی از این دره پیشگامان می شود مجازی درمان در زوم ارائه ارائه شده توسط موزه حیاط در شهر صنعت در جولای 26. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از کارگر و معبد خانواده حیاط موزه)

"این بسیار غیر معمول برای مردم به مهاجرت روی در مسافت های طولانی است که کارگر و جاناتان معبد بود," گفت: پل Spitzzeri مدیر کارگر و معبد خانواده حیاط موزه در شهر میباشد.

این است که این سفر و پس از آن تاریخ محلی این اولین نسل از کالیفرنیا پیشگامان ساخته شده است که تمرکز زوم برنامه های ارائه شده توسط این حیاط از 2 به 3:30 p. m. روز شنبه, جولای 26.

مجازی پذیرش رایگان است به "حرکت به سمت سیبری از مکزیک: کارگر و معبد خانواده و مهاجرت خود را به مکزیک و کالیفرنیا." فقط ثبت نام آنلاین در www. homesteadmuseum.org و با کلیک بر روی "برنامه های آینده است."

با استفاده از نقشه و عکس, Spitzzeri بگویید داستان از این مهاجران از جمله آنها چگونه سازگار مکزیکی آلتا کالیفرنیا و بعد از آن به شدت در حال گسترش و آمریکا و درگیری آنها مواجه می شوند به عنوان به خوبی.

بین سال 1827 و 1841 اعضای کارگر و معبد خانواده خود را ترک زادگاه در انگلستان و ماساچوست به میسوری جدید مکزیک و حتی هاوایی قبل از اقامت در کالیفرنیا یک بار به عنوان مراجعه کننده "سیبری از مکزیک است."

"هر دو کارگر و معبد بودند اقلیت های قومی در کشور به تصویب رسید و شد شهروندان و رومی کاتولیک" Spitzzeri گفت. "آنها تا به حال برای یادگیری یک زبان جدید و هر دو درگیر در مسائل سیاسی."

درام در این تاریخ است که آسان به آمده است. کارگر گرفتار شدم تا در یک سال 1837 کودتا آغاز شده است که در تائوس در نیومکزیکو جایی که او و دوست و همکار دره پیشگام جان بسوزم زندگی می کردند. هر دو نفر نیز بعد از بازداشت برای قاچاق اما Spitzzeri گفت که ممکن است انتقام در برابر آنها توسط رهبران جدید.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

معبد برای ایفا نقش قابل توجه در کالیفرنیا برای اولین بار هوشیاری کمیته تشکیل شده در لس آنجلس در سال 1836 پس از یک زن و معشوق او را کشته است. Californios شد و در این کمیته اما Anglos سازمان یافته آن Spitzzeri گفت. دو مظنون اعدام شدند توسط کمیته.

Spitzzeri گفت: تا آنجا که ترکیب جدید خود را به خانه کارگر و معبد هر دو متاهل آمریکای لاتینی. کارگر بحباله نکاح در اوردن, Nicolasa Urioste که دو ماه زمینی سفر در امتداد پیر اسپانیایی دنباله با او. معبد ازدواج رافائلا کوتا سانتا باربارا, که بستگان متعلق به Los Cerritos رانچو. هر دو خانواده را تبدیل به قابل توجه اعضای اوایل جنوب کالیفرنیا تاریخ است.

"(کارگر) به نظر می رسد که دوستی نزدیک با Latinos در نیومکزیکو هر چند او نیز تا به حال برخی از اختلافات و دشمنان" Spitzzeri گفت. "این احتمالا درست است تقریبا هر کسی بر شخصی بسیار کمتر سیاسی سطح."

در سطح شخصی این خانواده تا به حال بسیاری از روابط شخصی با منطقه ای Californios به خصوص نخبگان بودند که همکار دامداران و برجسته ارقام Spitzzeri گفت. پیو پیکو آخرین فرماندار آلتا کالیفرنیا بود یکی از دوستان.

"این هم گفتن که Workmans و معابد بودند مکرر حامیان Latinos در تعمید و این روابط جدی به این دلیل که یک پدر یا مادر تعمیدی شامل مسئولیت های خاص به کودک است."

Spitzzeri گفت که او امیدوار است تا نشان دهد چگونه دو مرد یک آمریکایی و یک بریتانیایی, غلبه بر چالش های مهاجرت به آغوش فرصت هایی که رهبری آنها را به رفاه و موفقیت (حتی اگر آن را زودگذر برای کارگر.)

"آنها به مدت طولانی دوستی و روابط با Californios که انجام شده را به نسلهای بعدی" Spitzzeri گفت.

بسیار وجود دارد برای یادگیری و درک در مورد تاریخچه در حیاط خانه ما, پس به صحبت می کنند. روابط تحمل حتی در زوم.

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 626-968-8492.

Anissa V. ریورا است مقاله نویس برای Pasadena Star-News San Gabriel Valley Tribune, آمریکا, اخبار روزانه, Azusa هرالد گلندورا مطبوعات و وست کووینا Highlander سان دیماس/لا ورن Highlander جنوب کالیفرنیا اخبار گروه 605 E. هانتینگتون Drive, Suite 100 مونرویا CA 91016, 626-497-4869.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن