لیگ کوچک نمی دادن تا در این فصل با وجود اینکه قطع coronavirus همه گیر

به عنوان لیگ اصلی بیس بال و بازیکنان آن استراتژی در مورد بازگشت در راه است که حفظ سلامت و حقوق وجود دارد که گفتگوهای جاری در مورد گرفتن گروه دیگری از ballplayers در زمین — کوچک Leaguers.

جوان ballplayers در حال نشستن در خانه هم بازی های خود را در انتظار نگه داشته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که زندگی مختل — از جمله ورزش را در هر سطح — در سراسر جهان.

در 30 آوریل کمی لیگ بین المللی ساخته شده فراخوان به لغو این سال سری جهانی و منطقه ای مسابقات برای اولین بار, اما این معنی نیست که آن را بیش از بازی برای 6,500 مبتنی بر جامعه کوچک لیگ برنامه.

وجود دارد یک “فصل سرگیری راهنمای” پست شده در littleleague.org که در آن لیگ ها و ولسوالی ها را تشویق به رعایت دستورالعمل مندرج مربوطه توسط دولت های ایالتی و محلی در نظر تجمعات عمومی سازمان جوانان ورزش و رویدادهای ورزشی است.

محلی برای در حال حاضر بازی بیس بال, زمینه باقی می ماند در میان مناطق تفریحی هنوز از حد. اما محدودیت های دیگر شده اند, کاهش, با گزینه های گسترده در این هفته شامل نه تنها شنا در ساحل و پیاده روی در مسیرهای پیاده روی بلکه تنیس pickleball و اسب سواری در مراکز نگهداری.

“ما در رحمت از زمانی که از شهرستان به ما امکان باز کردن و زمانی که دولت اجازه می دهد تا ما باز است اما ما همه آماده برای رفتن و ما می خواهیم به خارج وجود دارد — بدیهی است که در یک راه امن و گفت:” چارلز Amante, رئيس جمهور از جنوب طلوع لیگ کوچک به رنگ نارنجی است. “بچه ها می خواهم به بازی و پدر و مادر قطعا می خواهید برای گرفتن بچه های خود را در خارج از خانه.”

قبل از این امن تر-در-خانه جهت رفت و به جای در مارس 20, لیگ های سراسر کالیفرنیای جنوبی در حال حاضر برگزار شد روز افتتاحیه و بازی چند بازی.

“من فکر کردم ما نه تعطیل. ما لازم نیست که از جمعیت بنابراین نباید آن را یک معامله بزرگ'” گفت: Chris چارلز رئیس Crescenta دره لیگ کوچک. “چیزی که بعد از شما می دانید تمام جهان بسته است.”

این یک اضافه شده برای هزاران نفر از کودکان و نوجوانان در جنوب کالیفرنیا ایم که هم زندگی خود را طرح میتوانست در دیگر نسبتا عمیق راه با مدرسه در حال حرکت آنلاین و playdates برچسب خارج از مرزهای اجتماعی فاصله دستورالعمل به منظور کاهش گسترش COVID-19.

اما به عنوان دولت و مقامات بهداشت شروع به رول از بازگشایی پروتکل جوانان بیس بال مقامات در جنوب کالیفرنیا امیدوار هستند آنها می توانند نجات نجومی برای کودکان و نوجوانان’ خاطر و همچنین برای اجتناب از نیاز به کشف کردن که چگونه برای رسیدگی به بازپرداخت.

اگر فصل نمی رزومه چندین محلی کمی مقامات لیگ گفت: آنها در نظر بازپرداخت جزئی و یا اعتبارات نسبت به فصل بعدی. از آن خواهد شد غیر ممکن است آنها گفت: برای ارائه بازپرداخت کامل به این دلیل که پول های جمع آوری شده در حال حاضر صرف شده است و بر روی لباس و تجهیزات اعم از توپ و scorebooks به کیت کمک های اولیه و اغلب در زمینه تعمیر و نگهداری بیش از حد.

اما بازپرداخت نمایندگی بدترین سناریو به این دلیل که اجماع در میان بسیاری از محلی کمی مقامات لیگ — و خانواده های آنها در حال شنیدن از — این است که تقریبا هر کس می خواهد به بازی توپ را دوباره در این سال.

با توجه به بسیاری از لیگ های اشتراک گذاری زمینه با سقوط ورزش زمان می شود یک سوال.

دیگر مسئله بزرگ: چگونه ؟

“من فکر می کنم میخوام, ‘چه چیزی شما می خواهید به انجام خود را با لیگ,'” گفت انتاریو Cheryl Smith, یک مادر بزرگ از دو لیگ ballplayers و سر رئیس برای scorekeeping در مسابقات منطقه ای غرب در سن برناردینو که در آن او به طور داوطلبانه به مدت 34 سال در یک ردیف — تا این سال است. “این نه میخوام کوکی-برش.”

مرتبط با: داوطلبان را از دست غربی و منطقه ای به اندازه بازیکنان

در مصاحبه با نیویورک تایمز ماه گذشته, Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت که جدایی فیزیکی خواهد بود برترین در از سرگیری جوانان, ورزش, که, او هشدار داد که نباید اتفاق می افتد تا زمانی که عفونت رای آنقدر کم است که یک عفونت نمی خواهد تبدیل به یک شیوع.

در آماده سازی ایلین هری یک شهرستان نرتهریدگ لیگ کوچک عضو هیئت مدیره به مدت 25 سال گفت: آنها با تشکیل یک کمیته به بحث در مورد چگونه به انجام این کار اجتماعی فاصله و اطراف الماس.

“اگر تنها بسیاری از بچه ها در ستاره شرق و بقیه بچه ها در غرفه شما می تواند به حفظ فاصله اجتماعی است که راه” او گفت:. “و پدر و مادر را به تماشای از خود در حالی که حفظ فاصله اجتماعی. و شاید تنها یکی از والدین مجاز به شرکت؟”

دنی کوران دیرین مدیر منطقه 30 که شامل 10 لیگ و بیش از 3000 بازیکن گفت: او به نگرانی در مورد بچه بازی در ماسک است که محدود کردن توانایی خود را برای نفس کشیدن به خصوص اگر آنها یک بیماری تنفسی. او گفت: وجود دارد نیز صحبت از داشتن پدر و مادر نشانه چشم پوشی هر چند او مطمئن نیست که آیا آن خواهد ایستاد.

و او گفت: داوران در مورد چگونه آنها را به انجام برسانند نقش خود را که به طور معمول نیاز به آنها را به توان به طور مستقیم در پشت گیر اگر آنها خواستار توپ و اعتصابات.

“داوری و گیر آنها نمی توانند خیلی نزدیک” کوران گفت. “آنها می تواند در پشت تپه و داوری از وجود دارد اما بسیاری از آنها خود را تکان سر” ما نمی توانید یک نگاه خوبی وجود دارد.'”

درو سرخس نظارت نورتریج لیگ کوچک را رقیب بخش برای افراد با جسمی یا فکری چالش است. او گفت که او می بیند هیچ راهی برای بازیکنان مانند همسایه خود را — که می تواند در لباس پوشیدن و آماده برای رفتن ساعت قبل از هر بازی به عقب بر گردیم در این زمینه این سال است.

“این است که آسیب پذیر ترین گروه,” او گفت:. “من نمی توانم آنها را خارج وجود دارد.”

Amante دارای ایده های در مورد تغییراتی که ممکن است در فروشگاه (نه بیشتر postgame handshakes برای مثال) اما او گفت: جنوب طلوع لیگ کمی صبر کنید برای راهنمایی از مقامات در مورد چگونگی ادامه.

“آن را صبر کنید و ببینید در شرایط از آنچه که آنها در حال رفتن به باید ما را برای ایمنی و کاهش خطرات” Amante گفت. “بیشتر قوانین شما باید سخت تر از آنها برای به اجرا درآوردن … (و) ما نمی خواهیم به مربیان ما این بار به coronavirus پلیس.”

اما حتی با بسیاری از مشکلات بالقوه به حرکت اریک برگ گفت که او مطمئن لیگ خواهد پایبندی به هر دستورالعمل در محل قرار داده — چه کسانی نیاز به مطابق با توپ هر زمین باز یافته و یا حتی در محل تست از بازیکنان — اگر آن را به معنی آنها می تواند بازی کند.

اگر هیچ چیز دیگری فکر Berg رئیس جمهور انسینو فرانکلین زمینه های که در آن سه سازمان برگزاری بازی ها, بازی چرا که نه اجازه می دهد در مقیاس کوچک ،

“اگر چه در گروه های کوچک که در آن آنها می توانید نگه دارید فاصله آنها حداقل انجام تمرینات” برگ گفت. “این بدان معنی نیست که یک بازی کامل اما به مانند هر فعالیت دیگر و شروع به تست آب.”

در طولانی خود را کمی لیگ تصدی کوران گفت نه تجربه هر چیزی شبیه به آنچه که آنها در حال برخورد با شرکت بدون هر گونه پاسخ آشکار.

“من شده است با درگیر لیگ کوچک بیس بال برای 55 سال و من دیده ام همه چیز شما می توانید تصور کنید,” او گفت:. “همیشه وجود دارد مشکلات و گاهی اوقات آنها به یاد ماندنی — حداقل در ذهن پدر و مادر. اما این فقط به دلیل این که شما درمانده است.

“این نا امید کننده است اما شما در حفظ و به دنبال جایگزین و پسر ما فقط باید صبور باشید. آن را به ارزش آن اگر یکی از این کودکان و نوجوانان قرارداد این بیماری می میرد — فکر می کنم در مورد آن. ما باید صبور باشید.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>