بزرگترین پس لرزه به تاریخ از 5 جولای 2019 زلزله — که وحشت ساکنان موهاوی شهرها و باعث آسیب قابل توجهی زده است که منطقه چهار شنبه, ژوئن 3.

قدر 5.5 زلزله احساس شد در کالیفرنیای جنوبی و فراتر از آن. آسیب جزئی گزارش شده است.

بررسی زمین شناسی ایالات متحده گفت: این زمین لرزه رخ داده در 6:32 p. m. و شد محور 10 مایلی جنوب Searles دره در شرق شهرستان کرن شهر ریجی کرست. آژانس دریافت گزارش از مردم احساس زلزله در سراسر دره مرکزی در سان خوزه شرق به هندرسون, Nev.; در ققنوس و در سراسر جنوب کالیفرنیا به مکزیک مرز.

وجود دارد هیچ گزارش فوری از آسیب در Kern County, کلانتر ستوان جف بندر گفت. یک توزیع کننده با ریجی کرست اداره پلیس گفت هیچ گزارش فوری از آسیب و یا آسیب وجود دارد.

به طور مشابه وجود دارد هیچ گزارشی از آسیب به Trona یا بارستو (ابهامزدایی) با توجه به سن برناردینو شهرستان کلانتر سخنگوی وزارت جودی میلر.

یک منجلاب بازگشایی در بزرگراه 395 در قهوه ای, جاده, و خدمه بودند وصله آن را تا چهار شنبه شب گفت: کریستین knadler به عمومی مدیر امور برای Caltrans District 9. او گفت: کوچک سنگ سقوط بر روی بزرگراه 178 در سم دره عمیق و باریک. این مسیر که متصل ریجی کرست و Trona.

جانت سروانتس مدیر T Stop بازار در Trona گفت: در یک مصاحبه تلفنی که برخی از اقلام زدم قفسه اما آسیب به هیچ وجه به عنوان بد آن را به عنوان در 2019 زلزله. او همچنین گفت: وجود سنگ در برخی از جاده ها است.

کتی Marisol, که با این نسخهها کار در سنگ قرمز مشروب در ریجی کرست گفت: هیچ بطری سقوط کردن قفسه. او احساس زلزله و توصیف تجربه به عنوان “دیوانه”.

“این crazier در اینجا با تکان دادن. ما شنیدن بطری تند,” او گفت:.

چهار زمین لرزه احساس شد به عنوان یک دست انداز و نورد حرکت در یک ساختمان در مرکز شهر لاس وگاس. اخبار تلویزیون محلی پخش برنامه متوقف شد به عنوان مجریان گزارش دیدن چراغ نوسان در استودیو خود را.

آن را نیز تکان داد ساختمان در مرکز شهر لس آنجلس است.

Caltech متخصص دکتر لوسی جونز توصیف چهارشنبه زلزله به عنوان یک پس لرزه از 2019 زمین لرزه که آسیب دیده ریجی کرست, Trona و هوایی نیروی دریایی سلاح های ایستگاه چین دریاچه.

بزرگترین جولای 2019 زمین لرزه در منطقه ریجی کرست اندازه گیری در 7.1.

چهارشنبه زلزله بود که پس لرزه های این زمین لرزه, Caltech زلزله شناس Zachary راس گفت.

“چرا این در نظر گرفته ریجی کرست پس لرزه پس از تقریبا یک سال ؟ چرا که نرخ حوادث در هر روز است که هنوز هم راه بالاتر از نرخ قبل از توالی آغاز شده” راس گفت: در یک پیام توییتر.

کسانی 2019 زلزله زدم خانه کردن پایه های پهن و دیوار ترک خورده و راه و ناشی از آب و برق قطع. برخی از خانه ها قرمز شد-برچسب گذاشته شده توسط عنوان غیرقابل سکونت, وادار کردن مردم به خواب خارج است. این زمین لرزه باعث یک پاسخ از سازمان های دولتی و سازمان های دیگر.

آسوشیتد پرس کمک به این داستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو