میراث برکلی قانون سیاه فارغ التحصیل زندگی در

فارغ التحصیلی پرتره از آنی کوکر — که رفت ویرجینیا استفن در زمان گرفته شده در سال 1929 زمانی که او فارغ التحصیل

توسط AKHBAREBARTAAAR در 31 تیر 1399
Side profile of Annie Coker wearing a graduation cap and gown

فارغ التحصیلی پرتره از آنی کوکر — که رفت ویرجینیا استفن در زمان گرفته شده در سال 1929 زمانی که او فارغ التحصیل از دانشگاه برکلی مدرسه قانون است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Stephens خانواده مقالات آفریقایی موزه و کتابخانه در اوکلند)

اگر شما به دنبال در یک عکس گروهی از دانشگاه برکلی که کلاس 2022 که وارد پردیس در پاییز گذشته اکثریت دانش آموزان هستند و بیش از نیمی از دانش آموزان از رنگ. اما همیشه اینگونه نبوده است. در سال 1929 آنی ویرجینیا استفن کوکر یکی از تنها دو جنسیتی در کلاس و اولین زن فارغ التحصیل از برکلی قانون است.

هر چند کوکر که در سال 1986 است که به خوبی شناخته شده برای یک میزبان از برکلی قانون دانشجویان و فارغ التحصیلان او کالیفرنیا سیاه وکیل و حقوقی آیکون که بر شانه های آنها ایستاده است.

State bar certificate for Annie Coker

آنی کوکر را در سال 1929 ایالتی کالیفرنیا در نوار کارت. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Stephens خانواده مقالات آفریقایی موزه و کتابخانه در اوکلند)

"هنگامی که شما فکر می کنم در مورد موانع او تا به حال برای غلبه بر برای رسیدن به چنین شاهکارهای طول زمان از تبعیض آشکار آن را غیر قابل تصور" سال دوم برکلی دانشجوی حقوق لیندا بلر گفت. "من فقط فکر می کنم از آن صحبت می کند با توانایی برای رسیدن به یک جامعه مانند برکلی است. این باعث می شود من واقعا افتخار می کنم. من نمی خواهد در اینجا اگر آن را برای او."

زمانی که قانون مدرسه شروع پذیرش زنان در سال 1894 دانش آموزان احساس فشار بسیار زیاد به بهتر از همتایان مرد خود به منظور درمان به عنوان برابر است. زنان برای اولین بار بستری در پردیس 150 سال پیش و به مناسبت گرامیداشت روز که سالگرد و کسانی که دانش آموزان در این سال دانشگاه برکلی بوده است تجلیل از زنان تاثیر گذار است که باید مورد مطالعه تحقیق و یا مشغول به کار در اینجا.

کوکر که همچنین مدرک کارشناسی خود را در برکلی و یکی از کسانی که trailblazers که سزاوار شناخت موانع او را شکست به عنوان یک زن از رنگ قانون تمرین در زمانی که دادگاه بودند تحت سلطه مردان سفید گفت برکلی قانون دین اروین Chemerinsky.

"او تا به حال طولانی و حرفه ای," او گفت:. "من آرزو می کنم ما می دانستیم که بیشتر در مورد او به خاطر همه کسانی که به دنبال او بهره مند از او."

ناشناخته تاریخ

Old photo of a Black sorority including Annie Coker

اعضای 1921 رو فصل Alpha Kappa Alpha خواهری دانشگاه کالیفرنیا در برکلی (چپ به راست): Virginia استیونز Oreatheal Richardson, مورد سبز, قیمت (در عقب) Ida جکسون (خواهر رئیس جمهور), Talma بروکس و یاقوت Jefferson. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Stephens خانواده مقالات آفریقایی موزه و کتابخانه در اوکلند)

بیش از 30 سال پیش برندا هاربین-Forte یک آالمدا کانتی برتر قاضی دادگاه در آن زمان با حضور در یک گردهمایی برگزار شده توسط انجمن تاریخی در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه شمال کالیفرنیا تجلیل کالیفرنیا اولین زن وکیل شود.

امروز هاربین-Forte یک برکلی قانون alumna, به یاد می آورد که هیچ سیاه زنان به رسمیت شناخته شد در این مراسم است. اندکی الهام او برای انجام تحقیقات بر روی اولین زن سیاه عمل به قانون در دولت است.

Brenda Harbin-Forte smiling with a black robe on

برندا هاربین-Forte (حسن نیت ارائه میدهد عکس از برندا هاربین-Forte)

هاربین-Forte یافت که کوکر نمی شد به طور گسترده ای شناخته شده در جهان قانونی بنابراین او تصمیم گرفت به قطعه با هم کوکر تاریخ با تماس گرفتن با کوکر همکاران و دوستان است. او گفت که او در بر داشت که کوکر "بود که پس از قلب من" به عنوان کسانی که او را می دانستند به خوبی گفت که او درجه یک و روشن و در عین حال محفوظ است و همچنین "خراب بچه بداخلاق و لوس بود که دوست تمام است." کوکر نیز refreshingly relatable گفت: Harbin-Forte به عنوان کوکر هنگامی که یک دوست گفت: "اگر خدا همیشه به من گفت" ویرجینیا, شما باید یک روز بیشتر به زندگی " من می خواهم به آن را خرید."

در سال 1987 هاربین-Forte منتشر شده یک داستان در نسخه بهار از تاریخی خبرنگاریک نشریه تاریخی جامعه ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه شمال کالیفرنیا است که وقایع تاریخ کالیفرنیا قابل توجه سیاه زن پیشگامان در قانون است.

مشخصات شامل عدالت Vaino حسن اسپنسر اولین زن در کالیفرنیا به یک دولت قاضی دادگاه; قاضی Consuelo مطلوب مارشال, دولت سیاه فدرال قاضی دادگاه و کوکر. این نخستین بار از زمان انتشار تا به حال ذکر این زنان است. هاربین-Forte که خودش سیاه برای اولین بار یک زن به ریاست جمهوری از آالمدا کانتی کانون وکلای نشده بود شگفت زده کرد.

"مردم فقط به نظر نمی رسد به مراقبت از آنچه زنان در مورد فکر می کنم ما مبارزات خود را," او گفت:. "پس آن را برای من مهم برای به اشتراک گذاشتن این اطلاعات به طوری که دیگر زنان را تاریخی نقش مدل ها در قانون است."

تحقق یک رویای مادام العمر

Old photo of the inside of a restaurant in Oakland

استفانز' رستوران در حدود سال 1920. آنی کوکر پدر ویلیام Stephens باز اوکلند کسب و کار کوچک یکی از اولین سیاه و سفید متعلق به کسب و کار در اوکلند ، در سن جوان کوکر پدر او را تشویق به رفتن به کالج و تبدیل شدن به یک وکیل. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Stephens خانواده مقالات آفریقایی موزه و کتابخانه در اوکلند)

اوکلند بومی کوکر (سپس آنی Stephens) متولد 7 آوریل 1903 تنها فرزند ویلیام و پائولین Stephens. هر چند کوکر متنفر بودم به طبخ خانواده او زد Stephens', رستوران, اوکلند ایجاد کردن 14th خیابان در نزدیکی دریاچه مریت و یکی از اولین سیاه و سفید متعلق به کسب و کار در این منطقه است.

ویلیام Stephens با تاکید بر اهمیت آموزش و پرورش در خانواده شاغل و دانش آموزان سیاه پوست در رستوران برای کمک به آنها در کسب پول برای مدرسه.

Old photo of William Stephens

عکسي از آنی کوکر پدر ویلیام استیونز.
(حسن نیت ارائه میدهد عکس از Stephens خانواده مقالات آفریقایی موزه و کتابخانه در اوکلند)

به عنوان یک کودک کوکر با حضور در مدارس دولتی اوکلند اما خانواده نقل مکان کرد و در طول سال به Pacific Grove, که در آن او را از دبیرستان فارغ التحصیل. او دریافت نمرات بالا در تمام کلاس های خود را, اما به طور خاص سرآمد در علم حساب, جغرافیا و کشاورزی با توجه به اوکلند کتابخانه های عمومی archives.

شناخته شده به عنوان ویرجینیا به او همکلاسی کوکر بود به عنوان بسیار با وجدان و یک کارگر سخت که او نیز عاشق موسیقی و لذت می برد سفر.

کوکر شد و همچنین فعال در زندگی به عنوان یک برکلی در مقطع کارشناسی و همراه با ایدا لوئیس جکسون, یک عضو منشور Alpha Kappa Alpha, برکلی, اولین بار, سیاه, خواهری. جکسون مانند کوکر یک پیشگام در حق خود او خواهد بود و تبدیل به اولین زن سیاه گواهی تدریس در کالیفرنیا است.

پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه برکلی در سال 1924 با مدرک لیسانس در مطالعات کوکر بود خواست با پدرش به دنبال تحصیل در دانشگاه, دانشکده حقوق.

ویلیام Stephens خود به تاریخچه چالش حقوقی جدول رده بندی از جمله در نامه ای به او نوشت: در ماه اوت سال 1931 که درخواست مسئولان شهرستان مورد استفاده ناعادلانه از مسکن تبعیض در تلاش خود را به خرید یک ملک در سان فرانسیسکو Excelsior محله.

با الهام از پدرش کوکر ثبت نام در برکلی قانون مدرسه که او یکی از دو زن در یک کلاس از 47 دانش آموزان است. او گذشت معاینه کالیفرنیا بار در سال 1929 همان سال فارغ التحصیل شد. با توجه به هاربین-Forte, کوکر بود "تحقق یک رویای مادام العمر تبدیل شدن به یک وکیل است."

Old portrait photo of Annie Coker later in life

تاریخ عکس پرتره از آنی کوکر. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Stephens خانواده مقالات آفریقایی موزه و کتابخانه در اوکلند)

به زودی پس از آن او ازدواج همکار وکیل جورج کوکر. زن و شوهر بودند متعهد به کمک به تنوع نژادی به دادگاه و آنها tutored سیاه و دانش آموزان برای آزمون وکالت. پس از حرکت به Alexandria, Virginia آنها خود را آغاز تمرین خصوصی ارائه خدمات حقوقی برای نزدیک به 10 سال قبل از رفتن به کالیفرنیا و اقامت در ساکرامنتو.

در ماه مه 1939 آنی کوکر دریافت وقت ملاقات به عنوان یک وکیل در دفتر امور خارجه از شورای قانونگذاری در ساکرامنتو. او در آنجا کار می کرد برای بیش از 25 سال خدمت در شورا به عنوان معاون نمایه سازی بخش قبل از بازنشستگی در سال 1966.

در سن 83 و کوکر درگذشت در ساکرامنتو در فوریه. 11, 1986. هاربین-Forte گفت که کوکر مادام العمر دستاوردهای شد بی سابقه در طول زمان هنگامی که تبعیض نژادی و Jim Crow قوانین هنوز هم برجسته است و دانستن کوکر تاریخ همچنان الهام بخش او.

"زمانی که من در بازدید از دانشگاه برکلی در حال حاضر من احساس اتصال به او گفت:" هاربین-Forte. "من از او تشکر می کنم برای یک دنباله است که بسیاری از جوان دیگر سیاه, دانشجویان حقوق می تواند راه رفتن را از طریق."

یک میراث ماندگار

A group picture of members of the The Black Women Lawyers of Northern California

سیاه و سفید زنان وکلا از شمال کالیفرنیا خود را جشن گرفتند 40th anniversary این گذشته در ماه مارس. تصویر اینجا در ردیف جلو هستند پیشگامان این گروه از جمله برندا هاربین-Forte (دوم از چپ) و Cloey هیولت (دوم از راست). برکلی فارغ التحصیلان و دانش آموزان پشت سر آنها ایستاده. این گروه قبلا افتخار کوکر به عنوان پیشگامی در قانون است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Cloey Hewlett)

پس کوکر علمی تصدی برکلی قانون دیده است و تنوع آن رشد گفت: کال انجمن فارغ التحصیلان مدیر اجرایی Clothilde هیولت.

در پاییز گذشته ورودی دانشکده حقوق کلاس شامل 60 درصد زنان و 59 درصد مردم از رنگ.

هیولت یک سال 1979 برکلی فارغ التحصیل حقوق, گفت که, در طول سال, قانون مدرسه ایجاد کرده است یک شبکه سیاه زن وکلا که شامل گروه هایی مانند سیاه وکلا در شمال کالیفرنیا. هیولت بود عضو موسس سازمان از 40 سال پیش و اولین رئیس جمهور خود را.

Jessica Williams smiling

UC برکلی قانون, مدرسه, دانشجو, Jessica Williams. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از جسیکا ویلیامز)

"به عنوان سیاه و سفید زنان تمرین قانون, همه ما تا به حال سهم ما از مبارزات" گفت: Hewlett. "در طول سال ما قادر به ایجاد یک جامعه کنونی و آینده سیاه وکلای مدافع برای اتصال و ارتباط با یکدیگر است. کوکر نیست که این محافل اجتماعی در روز, اما او کمک کرد تا راه را برای آنها به وجود داشته باشد برای ما."

سوم-سال برکلی دانشجوی حقوق جسیکا ویلیامز روسای Womxn از رنگ های جمعییک گروه دانشجویی در دانشکده حقوق است که باعث تنوع در این زمینه قانونی است. این گروه قصد دارد به افتخار کوکر و قابل توجه دیگر زنان از رنگ که فارغ التحصیل از برکلی قانون با ارائه کمک هزینه های تحصیلی در نام خود را به فارغ التحصیل از سالمندان و دانش آموزان به دنبال زمینه در قانون است که در خدمت منافع عمومی.

ویلیامز گفت که او امیدوار است که برکلی قانون را نیز تشخیص کوکر با قرار دادن یک تصویر از او بر ديوار مدرسه قانون است.

"دانستن داستان او واقعا فوق العاده و الهام بخش برای ما" گفت: ویلیامز. "اما به عنوان یک دانشجو, من تا به حال به بیرون رفتن از راه خود را به نگاه به این تاریخ است. وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی که ما می توانیم اذعان و جشن مشارکت زنان و مردم رنگ در قانون, و من فکر می کنم که مدرسه می تواند گام های بیشتر به آدرس آن است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب