تاد چمبرلین بازنشسته فرمانده پلیس لس آنجلس که در زمان راس لس آنجلس مدرسه اداره پلیس فقط هفت ماه پیش استعفا داد و بلافاصله موثر شنبه یک روز پس از منطقه مدیره رای به بریده بریده خود را در بخش بودجه 25 میلیون دلار.

در بیانیه ای چمبرلین نسبت داده شده تصمیم خود را به مرحله پایین به عنوان رئیس پلیس به هیئت مدیره کاهش شدید.

“پس از متواضعانه خدمت به من جوامع ادارات و پرسنل بیش از 35 سال در اجرای قانون من قرار داده شده در یک موقعیت است که باعث می شود من توانایی به طور موثر حرفه ای و با خیال راحت تاثیر آن گروه غیر قابل حصول است,” او گفت:. “در وجدان و ترس برای ایمنی و رفاه از کسانی که من در خدمت من نمی پشتیبانی تغییرات به موقعیت سازمان و مهمتر از همه جامعه (دانشجویان و کارکنان و خانواده ها) است که به اعتقاد من خواهد بود مخل و به طور بالقوه تهدید کننده زندگی است.”

لس آنجلس Unified School District سخنگوی تایید استعفا و اعلام کرد “اطلاعات بیشتر در بخش انتقال رهبری خواهد بود در آینده.”

او قادر به ارائه اطلاعات اضافی در مورد استعفای.

تاد چمبرلین (حسن نیت ارائه میدهد از الاییواسدی)

الاییواسدی مدیره آموزش و پرورش رای دادند 4-3 روز شنبه به 25 میلیون دلار یا حدود 35 درصد از این بخش را در بودجه قرار داده و آن را جایگزین برنامه از جمله استخدام ایمنی مشاوران و مددکاران اجتماعی که به نفع آمریکایی آفریقایی دانش آموزان است. برش را به معنای از دست رفتن حدود 65 افسران و بخش اضافه بودجه همراه با دیگر کاهش می یابد, خدمات, مقامات گفت.

این حرکت مورد تایید اعضای هیئت مدیره حذف خواهد شد افسران از دانشگاه و آنها را از لباس خود را تا زمانی که هیئت مدیره می شنود از نیروی کار در پلیس تشکیل شده توسط سرپرست Austin Beutner.

در نشست روز سه شنبه چمبرلین خواست هیئت مدیره به تجدید نظر کاهش به اعتقاد او کاهش خواهد ترک گروه تنها قادر به ارائه یک “حداقل” از خدمات است.

چمبرلین گفت که این گروه را به نسبت یک افسر برای هر 3,450 دانش آموزان است. الاییواسدی دبیرستانهای خواهد فقط یک افسر در محل و کارکنان تنها می تواند کار از 7 صبح تا 4 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه. شب گشت که حفاظت از ساختمان ها از شکستن ها و خرابکاری — حوادث شده اند که در افزایش طول همه گیر — محدود خواهد بود. بعد از مدرسه برنامه های طراحی شده به مداخله قبل از جنایت رخ می دهد نیز برود به او هشدار داد.

“چه شما در حال رفتن به اجرای قانون است پرسنل ارسال شده خارج از مدیریت بهترین آنها می تواند به حفظ نظم” او گفت:. “اما تا آنجا که مداخله/پیشگیری جزء من می توانم بر اساس تجربیات من است که برای رفتن به یک عملکرد بخشی از این سازمان دوباره.”

عضو هیئت مدیره مونیکا گارسیا که در اصل تحت فشار قرار دادند برای 50 درصد کاهش به بخش تشکر چمبرلین برای نظرات و اذعان کرد که این گروه ممکن است مسائل در شکل کنونی آن اما این است که بخشی از هدف Beutner وظیفه در نیروی پلیس است که به تجدید نظر چگونه بخش عمل می کند.

“این دقیقا همان است که چرا من امیدوار هستم که سرپرست نیروی کار را تعریف ایمنی در راهی قرار می دهد که نژاد و کلاس اول,” او گفت:.

چمبرلین را به عهده گرفت این گروه در ماه دسامبر 2019. او قبلا به عنوان یک فرمانده با اداره پلیس لس آنجلس است و خدمت در اجرای قانون برای بیش از 33 سال است.

به عنوان یکی از بزرگترین مدرسه مستقل ادارات پلیس در کشور های LASPD استخدام 366 سوگند افسران و 95 غیر سوگند افسران با بودجه حدود 70 میلیون نفر است.

ایالات معلمان لس آنجلس ستایش کاهش در یک مصاحبه مطبوعاتی روز شنبه. مقامات اتحادیه گفت: سال تحقیق نشان داد که حضور پلیس مدرسه “کاهش نرخ فارغ التحصیلی ندارد و ایجاد مدارس امن تر و منفی تاثیرات یادگیری دانش آموزان.”

“هیئت مدیره مدرسه اقدام بزرگ است اولین گام در این کمپین پلیس-رایگان مدارس و زمین شکستن در نظر ما جنبش برای حمایت از سیاه و سفید زندگی در مدارس ما” گفت: UTLA جمهور Cecily Myart-کروز. “آن قدرت و شور و شوق در خیابان ها در سراسر L. A. و این کشور, نشاط بخشی, صدای, سیاه, دانش آموزان, مربیان و خانواده ها ساخته شده است که این اتفاق می افتد. ما نمی توانیم اجازه دهید. ما باید به مبارزه برای ما بچه ها و دانش آموزان ما.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو