لنکستر JetHawks صورت نامشخص در آینده پس از 24 سال

طی 24 سال Lancaster شهرداری ورزشگاه – یا آشیانه آن را به عنوان محلی شناخته شده – ارائه شده با یک فرار از واقعی

توسط AKHBAREBARTAAAR در 6 خرداد 1399

طی 24 سال Lancaster شهرداری ورزشگاه – یا آشیانه آن را به عنوان محلی شناخته شده – ارائه شده با یک فرار از واقعیت های تلخ زندگی در یک جدا شده بالا کویر شهرستان در لبه شمالی از لس آنجلس.

حداقل به مدت 70 روز در هر تابستان, تک-یک لنکستر JetHawks تیم بیس بال به ارمغان می آورد با هم یک جامعه است که دهانه نسل طبقات اجتماعی و نژادها است. این است که یک گروه اختصاص داده شده است که شامل شخصیت های مانند "میله داغ" خواهد شد و "JetHawk" جان.

در حال حاضر آشیانه بسته شده است برای کمک به جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. با لیگ اصلی بیس بال تهدید به قرارداد حق رای دادن طرفداران بیس بال در سراسر دره آنتلوپ در حال دست و پنجه نرم کردن با این واقعیت است که پس از بیش از دو دهه از خاطرات JetHawks ممکن است در حال حاضر بازی خود را در بازی نهایی.

چه چیزی باعث این بسیار دشوار است به معده است که وجود دارد احتمالا چیزی که شما پر کردن جای خالی.

"شما نیاز به چیزهایی مانند که در جامعه به وحدت جامعه تا مردم با شناسایی که در آن زندگی می کنند" لنکستر شهردار R. رکس parris در گفت. "این فقط یک محل خواب آنها است."

این پاییز گذشته تحت فشار برای بهبود کیفیت زندگی برای minor-بازیکنان لیگ برتر که دستمزد اغلب سقوط به زیر خط فقر MLB صاحبان مهندسی طرح قرارداد 42 جزئی-تیم های لیگ. این JetHawks – لیگ کالیفرنیا وابسته از رشته کوه های راکی کلرادو – در این لیست هر چند دلایل گنجاندن آنها باقی می ماند مشخص نیست.

این طرح به کاهش جزئی-تیم های لیگ برتر است که به طور گسترده ای به عنوان یک راه برای میلیاردر MLB صاحبان برای کاهش هزینه های نیروی کار. شاید هیچ جا خواهد تلفات از این تصمیم احساس می شود بیش از در جوامع مانند لنکستر که در آن ballpark را تبدیل به یک نقطه غرور مدنی یک فضای امن برای غیر فعال طرفداران و یک کلید منبع درآمد برای صدها نفر از کارگران فصلی و فروشندگان محلی.

آشیانه ساخته شده در سال 1996 با $14.5 میلیون از پول است که در مرکز یک کنترل از راه دور پراکندگی در نوک دره آنتلوپ 70 مایلی شمال لس آنجلس. برس جاشوا درختان و مراکز نوار نقطه لنکستر را نامتجانس ترکیبی از یک داستان گچ دستگاه خانه های طنز با موجد خسارت وآمد و اب و هوای چوبی حاجت.

بیش از گذشته دو به علاوه چندین دهه به عنوان یک کوچک و عمدتا سفید شهر نظامی در لبه موهاوی شکوفا شده به متنوع کلان شهر بیش از 159,000, JetHawks بازی شد محل تجمع. این پیوند بین تیم و جامعه کمک به تولید درآمد قابل توجهی.

قبل از coronavirus همه گیر تعطیل ورزش های رقابتی در اواسط ماه مارس JetHawks – نام این منطقه روابط قوی برای صنعت هوافضا – بودند با سرعت خود را به بهترین فروش سال پس از زمان مالکیت بیش از زمان در سال 2015. برای یک شهر که نزدیک به یک چهارم از ساکنان آن زندگی می کنند زیر خط فقر فدرال, $10 JetHawks بلیط ارائه مقرون به صرفه, خانواده, دوستانه, راه برای عبور از یک روز تابستان است.

هر سال این تیم با همکاری هم محلی پسران و دختران باشگاه به میزبان رایگان شش هفته لیگ کوچک در آشیانه محروم جوانان با هر یک از 150 به علاوه شرکت کنندگان در گرفتن وعده های غذایی رایگان و جدید دستگیره. محلی تابستان اردوگاه های ساخته شده JetHawks بازی یک جزء اصلی در تقویم سالانه خود را.

هر چند MLB ذکر شده پیری امکانات به عنوان یکی از دلایل پیمانکاری جزئی-تیم های لیگ برتر, Lancaster صرف بیش از $430,000 در ballpark پروژه های سرمایه ای پس از 2017. فعلی مالکیت صرف بیش از $500,000 در آشیانه های عمومی فضاهای فقط در پنج سال.

"این فقط به جامعه احساس غرور گفت:" Curt Redecker چهار دوره رئیس جمهور از "خدمه پرواز" این JetHawks' تقویت کننده ، "شما را به مقدار زیادی از غرور و افتخار در این تیم; تیم زیادی طول می کشد افتخار در این شهر است."

Redecker, 77, شده است در خدمه پرواز مدیره از زمان آغاز آن در پاییز سال 1996. یک بازنشسته 25 سال کهنه نیروی هوایی کرد و از نزدیکی پایگاه نیروی هوایی ادواردز به لنکستر در سال 1986 کار برای نورث روپ گرومن در B-2 Spirit bomber که هنوز هم گاهی اوقات مگس سربار.

در سال 2006 Redecker قدیمی ترین دختر جنیفر تشخیص داده شد که مبتلا به سرطان ترمینال در سن 39. در طول چهار ماه او convalesced در خانه اش Redecker و همسرش الن دریافت مکرر بازدید کنندگان از خدمه پرواز. زمانی که الن درگذشت سه سال پیش تقریبا تمام باشگاه با حضور در مراسم تشییع جنازه او.

"آنها را به شما کمک کند هر آنچه مورد نیاز شما" Redecker گفت. "داشتن مردم خود را متوقف و به شما این حمایت معنوی آن را یک معامله بزرگ است."

در اواخر آوریل Redecker کمک به سازماندهی یک کاروان از خدمه پرواز ماشین به بازدید از خانه های چهار ویژه نیازهای طرفداران که به دلیل شیوع کروناویروس را دچار احساس انزوا. حدود 1 p. m. در آوریل 26 رشته بیش از 30 خودرو گذشت خانه "میله داغ" خواهد مارتین 31 ساله فن مبتلا به فلج مغزی. او تقریبا از او پرید ویلچر موتوری با سرور و نشاط.

یک جت استقبال علاقه مندان به این مفت در لنکستر.(حسن نیت ارائه میدهد عکس از لنکستر JetHawks)

در یک بازی معمولی شب مارتین زوم در اطراف محل اجتماع در صندلی خود را decked با مسابقه کن ناسا دشنه (برای نزدیکی Armstrong Flight Research Center) و faux بالای سر اگزوز دوگانه FlowMaster لوله بالا fiving و مشت-تداوم صدها نفر از طرفداران و کارگران است.

بیش از نزدیک به 450 صفحه اصلی بازی مارتین تبدیل شده است به اندازه یک JetHawks ثابت به عنوان بازنشسته F/A-18 نصب شده در این آشیانه را مقابل دروازه حتی داشتن او مثل چاپ روی پیراهن به فروش می رسد در تیم ذخیره.

"او مانند Walmart greeter" گفت: مادر مارتین شرلی Harbeson.

مارتین که صحبت می کند خود را با استفاده از زبان اشاره و از طریق استفاده از یک کامپیوتر در حال حاضر پر می کند روز خود را با تماشای سابق JetHawks بازی در تلویزیون در بیس بال کره ای سازمان لیگ و ارسال Facebook messages به دو یا سه همکار طرفداران در هر روز: "سلام. شما بهترین دوست من هستید. برو JetHawks! من شما را دوست دارم." اگر بیس بال بازگشت مارتین که تا به حال tracheostomy به عنوان یک نوزاد نیاز به تماشای بازی جدا شده در یک مجموعه به عنوان او را در معرض خطر بالا برای قرارداد COVID-19.

MLB گزارش برنامه شروع به آن, فصل تابستان امسال, بازی, بازی با طرفداران خود را مطابق با, اجتماعی-دورى از پروتکل های. که یک گزینه به صورت جزئی-تیم های لیگ. بدون یار تلویزیون معاملات و مارک های جهانی از پدر و مادر خود و باشگاه های آنها تکیه می کنند تقریبا به طور کامل در حضور و غیاب مربوط به پرداخت صورتحساب درآمد. این است که چرا JetHawks --و بسیاری دیگر جزئی-تیم های لیگ برتر – نمی تواند تابع به عنوان مستقل یکی از گزینه های پیشنهاد شده توسط معماران MLB را انقباض طرح است.

"این امر نیاز به یک وابسته و تیم آن را حس برای ما" معاون اجرایی رئیس جمهور تام Backemeyer گفت.

هر چند JetHawks دریافت به اندازه کافی پول از چک حفاظت از برنامه به طور موقت خود را نگه 11 تمام وقت کارکنان شاغل آنها می توانند هر چیزی را انجام دهید برای 350 فصلی کارکنان آنها را به استخدام در هر سال است.

جان Lafferny بود یک بار یکی از این کارکنان است. در مارس 1996 دراز و باریک سابق P. E. معلم از تگزاس ایستاده بود در یک 5½-ساعت خط با 1200 نفر در خارج از جوانان غربی را تنها برای پنج دقیقه مصاحبه با نوپای JetHawks. پس از کار روز بازی در تیم اول فصل او را استخدام کرد تا در وقت و او در حال حاضر مدیر بیس بال و ورزشگاه عملیات.

از بیش از 1100 ایمیل که فرستاده شده است به Rep. کوین مک کارتی التماس به ممانعت از انقباض سه Lafferny شناخته شده به صورت محلی به عنوان "JetHawk" جان. Lafferny, 62, القاء شد به باشگاه Hall of Fame در سال 2009 و می تواند در طول صحبت در مورد چنین سابق JetHawks standouts به عنوان خوزه کروز جونیور, Brandon Webb و خوزه Altuve.

Lafferny باعث می شود یک نقطه از دانستن نام هر کسی که از طریق پیاده روی گردان و او را دیده چند جوان طرفداران رشد برای تبدیل شدن به JetHawks کارکنان. دو هفته پیش او بستهای یک جعبه کشباف دستور داد قبل از همه گیر آمار و آویزان کردن آنها در محل باشگاه برای بازیکنان که ممکن است هرگز آنها را می پوشند.

این روزها Lafferny گاهی می رود به ورزشگاه اتاق بسته بندی شده با یادگاران و خاطرات و باعث می شود تماس به مشتریان قبل از رفتن به خانه برای مراقبت از 96 پدر و کامل خانوار پروژه ها. با همسر یا فرزندان Lafferny انداز بیس بال خود را به عنوان دیگر خانواده است. او نمی داند که آنچه او می خواهید انجام دهید اگر JetHawks قرارداد هستند.

"بیس بال زندگی من است" Lafferny گفت: از طریق اشک. "اجازه ندهید لیگ اصلی بیس بال را از آن دور است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب