لیکرز' LeBron James توییتهایی خشم بیش تیراندازی مرگ Ahmaud Arbery

LeBron James ابراز خشم شنبه در توییتر در مورد تیراندازی مرگ Ahmaud Arbery 25 ساله غیر مسلح سیاه مرد که دنبال ش

توسط AKHBAREBARTAAAR در 18 اردیبهشت 1399

LeBron James ابراز خشم شنبه در توییتر در مورد تیراندازی مرگ Ahmaud Arbery 25 ساله غیر مسلح سیاه مرد که دنبال شد و توسط دو مرد سفید و به ضرب گلوله در جنوب گرجستان در ماه فوریه است.

پس از یک گرافیک تصویری از کشنده برخورد به طور گسترده ای گسترش آنلاین جمعه گرجستان دادستان گفت که یک هیئت منصفه باید تصمیم بگیرد که آیا به اتهامات در Arbery کشته شدند.

در یک جفت توییتهایی بعد از ظهر چهارشنبه لیکرز' سوپراستار اضافه شده قابل توجه خود را به صدای یک pained کر ابراز غم و اندوه و خشم بیش از عکسبرداری: "ما به معنای واقعی کلمه شکار روزمره/هر وقت ما پا در خارج از راحتی از خانه ما! نمی تواند حتی برای یک لعنت تنه زدن مرد! مانند تکواندو مرد شوخی می کنی?!?!?!?!?!? هیچ مردی fr شوخی می کنی!!!!! من متاسفم Ahmaud(بقیه در بهشت) و نماز من و نعمت فرستاده شده به..... آسمانهای به خانواده خود!!"

با توییت خود, James شامل یک عکس از Arbery با عنوان: "من قتل توسط یک فرد مسلح پدر و پسر که شکار به من و من به عنوان من سرش می دویم. در جورج محله. نه از قاتلان متهم شده اند. نام من است Ahmaud Arbery."

و جیمز اضافه hashtags: #StayWoke #ProfiledCauseWeAreSimplyBlack

Arbery کشته شد Feb. 23 در یک محله خارج ساحلی شهرستان بندر Brunswick توسط مردان مسلح که بعدها به پلیس گفت که آنها او را مشکوک بودن یک سارق است. هیچ کس بازداشت شده است به اتهام و یا در موردی که باعث اعتراض از محلی NAACP و تعداد فزاینده ای از دیگران است.

"من می خواهم انجام دهید این است که عدالت برای پسر من گفت:" مارکوس Arbery را کشته پدر به آسوشیتد پرس. "این وحشتناک است. این می تواند اتفاق می افتد به کسی بچه."

اعلام کرد که یک هیئت منصفه بررسی پرونده به عنوان یک وکیل برای Arbery مادر ارسال شده در تلفن همراه ویدئو در توییتر که او گفت: نشان می دهد که تیراندازی. "این است که قتل" وکیل لی مریت این گزارش گفت:.

جیمز نبود تنها ورزشکار به آدرس Arbery مرگ در رسانه های اجتماعی.

سابق گیر توبیاس هریس عکس های ویژه از Arbery در Instagram داستان خوراک و هریس' تیمی سابق در لا ویلسون چندلر در توئیتر خود نوشت: "پاکسازی در مردان در آمریکا است."

سابق لیکرز گارد Isaiah Thomas ترجمه چند تا از نظرات دیگران در مورد Arbery مرگ از جمله نقل قول-تویت فعال شان پادشاه که پرسید: "آیا تا به حال که ویروسی تصویری از 3 رشد مردان سیاه و سفید در تعقیب یک جوان سفید هل دهنده با تفنگ و تپانچه مقابله با او و سپس قتل او سپس ادعا در آن همه چیز از یک شهروند بازداشت? ... و پلیس و دادستان فقط گفت: "مطمئن شوید. هیچ مشکل.' من نه."

توماس' پاسخ به این که: "هرگز هرگز هرگز هرگز هرگز!!!!!!! SMH!!!"

جیمز به مدت طولانی اعمال خود را صدای اجتماعی و مسائل سیاسی از جمله در سال 2012 زمانی که او و میامی هیت هم تیمی های مطرح شده برای یک عکس با پوشیدن روپوش دار مانتو – یک ژست نمادین است که در خدمت به عنوان یک ادای احترام به hoodie فرسوده توسط فلوریدا نوجوان Trayvon مارتین هنگامی که او به ضرب گلوله کشته شد توسط جورج زیمرمن ،

در سال 2014 جیمز کلیولند هم تیمی Kyrie Irving و چند تن از دیگر بازیکنان NBA به تن پیراهن تحمل عبارت "من نمی توانم نفس بکشم" به عنوان یک ادای احترام به اریک گارنر یک جزیره استاتن, n. y., مردی که پس از او قرار داده بود در یک سبد توسط یک افسر پلیس است. گارنر شنیده شد در یک ویدیو گفت: "من نمی توانم نفس بکشم" را به عنوان او فشرد.

جیمز نیز توییتی پس از سال 2016 قتل آلتون استرلینگ و Philando کاستیا توسط افسران پلیس در لوئیزیانا و مینه سوتا بود.

در زوم تصویری نشست با خبرنگاران در روز چهارشنبه بعد از ظهر لیکرز مربی Frank Vogel گفت: او تعجب نیست که جیمز را به یک بیانیه در مورد Arbery مرگ است.

"من نمی دانم هر چیزی در مورد داستان و یا صدای جیر جیر نمی کند برای من جای تعجب است که LeBron ایستاده است تا برای آنچه حق گفت:" Vogel که تیم بنا به گزارش امید به بازگشایی آن عمل تاسیسات زیر NBA COVID-19 پروتکل های ایمنی در مارس 16, در هر ورزشی را شاهد Charania.

"(جیمز) و احتمالا این بهترین رهبر است که من تا کنون بوده است در اطراف از همه ابعاد است. و همه ما باید یک معامله بزرگ از احترام و تحسین برای آنچه که او می ایستد."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de