برای فقط در مورد چهار ماه آنتونی دیویس زندگی با درد است.

پس از آسیب در طول باز کردن تخته سنگ از بازی در پاییز گذشته زمانی که او این ماجرا را شانه راست آن رایج بود و حتی برای سال بعد از آن به دیدن 6-پا-10 جلو نورد مشترک در حالی که wincing در درد. دیویس می شود این آزار دهنده آسیب های است که دشوار است به لرزش هنگامی که در ریتم های نجومی.

بنابراین در یک نور وقفه انجام داده است و او خوب: بدون تلفات فیزیکی از بازی و رفتن را از طریق تمرینات روزانه با مقدار زیادی از زمان را با بازی های ویدئویی در مخلوط – دیویس گفت: “او احساس می کند به عنوان خوب به عنوان او احساس جسمی در تمام طول سال.

“این برای من خوب به نوع اجازه دهید برخی از آنها طولانی صدمات من تا به حال نسبت به زمانی که NBA متوقف به نوع بهبود و درمان و بازگشت به بهترین نسخه از خودم,” او گفت:. “من احساس می کنم 100 درصد سالم است. من احساس نمی کنم – من هستم.”

نگه داشتن دیویس و دیگر لیکرز که در راه است یک اولویت برای این تیم است که zeroed در سالم ماندن رهبری به NBA اورلاندو راه اندازی مجدد در اواخر این ماه. در حالی که تهدید COVID-19 بافندگی بیش از همه رسیدگی لیکرز پیش بینی است که به صورت مختصر جدول زمانی برای بازگشت به شکل و شرایط غیر معمول از بازی می تواند به معنای عنوان NBA خواهد بود و برنده این تیم است که می ترین مقاومت در برابر ساییدگی.

به این منظور لیکرز خواهد شد ارسال یک فهرست کامل از 17 بازیکن از جمله دو طرفه قرارداد بازیکنان Devontae Cacok و Kostas Antetokounmpo به ارائه حداکثر عمق. تیم NBA محدود به 35 نفر اولیه سفر که مربی Frank Vogel گفت لیکرز استفاده خواهد شد به شدت در کارکنان پزشکی در هزینه برخی از نقاط برای مربیان است.

در حالی که لیکرز اعلام نشده است که مربیان نمی خواهد در سفر به اورلاندو در جولای 9, Vogel گفت: “بدبخت” تصمیم گیری های لازم را برای حفاظت از سلامت بازیکنان است.

“فقط به خاطر اینکه از تاریخ از بازیکنان آینده را پس از تحریم انواع موقعیت و خطر آسیب,” او گفت:. “علاوه بر این با COVID پروتکل ها و به طور بالقوه داشتن بچه ها ما تصمیم به 17 بازیکن به طوری که ما مطمئن شوید که ما به اندازه کافی تمرین بدن. آنچه که می کند این است که این برگ شما چه بیشتر تیم در حال رفتن را از طریق این برگ شما کمی shorthanded در مربیگری جلو.”

مربیان که سفر نیست با این تیم در ابتدا کار را از راه دور و تا زمانی که لیکرز پیشرفت از طریق postseason آنها پیش بینی بیشتر کارکنان قادر خواهد بود برای پیوستن به دانشگاه.

برای هم بودن همه لیکرز کار متمرکز شده است بدن خود را. بین وزن, اتاق, اتاق آموزش و دادگاه زمان بازیکنان زیادی به فشار در حدود دو ساعت ویندوز در عمل تسهیلات. وگل گفت که او ترجیح می دادن به آنها زمان بیشتری را در حال حاضر به صرف با خانواده خود را: لیکرز به شیرجه رفتن بیشتر به فیلم و کار گروهی زمانی که آنها می رسند در اورلاندو و روشن شده است.

بازی آماده شکل فیزیکی نیاز به سرعت واکنش و توانایی که Vogel گفت: بسیاری از بازیکنان نیست واقعا تست شده در ماه.

“همه آن نوع از همه چیز شده اند خفته پس به صحبت می کنند,” او گفت:. “آنها فقط عاشق بود امیدوارم به ارمغان آورد در یک نسبتا سریع مد و در سمت راست سرعت. ما بسیار نگران رفتن بیش از حد سریع هنگامی که ما دریافت می رویم.”

در حالی که Avery Bradley نشسته است از راه اندازی مجدد و دوایت هاوارد هنوز گزارش خانههای گلی خالی گزینه های خود را و می تواند به عضویت لیکرز بعد از آن در روند دیویس گفت که او تا به حال هیچ رزرو در مورد برگشت به رقابت. NBA اعلام کرد صبح روز پنجشنبه که نه مثبت جدید COVID موارد ظاهر در میان بازیکنان و 848 آزمون از سفر کارکنان نشان داد 10 جدید COVID موارد است.

وگل و دیویس گفت: آنها اعتماد لیگ برتر فوتبال ایران (آماده سازی و دستورالعمل و آنها باور دارند که شرکت کنندگان را به دنبال خواهد داشت محدودیت های دیزنی جهان پردیس برای خوب بیشتر.

“بدیهی است که این شماره ها خونتان در اورلاندو و من فکر نمی کنم هیچ کس می خواهد برای دریافت COVID,” دیویس گفت:. “بنابراین من فکر نمی کنم بچه ها را خود و یا امیدوارم نمی خواهد خود را به دیگر بازیکنان و کارکنان که میخوام در حباب در معرض خطر است.”

افزایش مداوم در موارد در سراسر کشور فقط یکی از عوامل نامشخص لیکرز همراه با از دست دادن برادلی و نه اینکه مطمئن Howard ملحق خواهد شد. آنها همچنین به دنبال ادامه ترکیب Markieff موریس و Dion خدمت به عنوان به خوبی به عنوان جدید signee J. R. Smith. بین سن فهرستی و سریع سربازان ارتش به جولای 30 شروع وجود دارد می تواند به افزایش خطر آسیب برای لیکرز آنجا که هر تیم.

و در عین حال دیویس با اعتماد به نفس به نظر می رسید که تیم خود باقی می ماند یکی هر کس در تلاش برای سرنگون کردن.

“در واقع من فکر می کنم ما شانس بالاتر فقط به خاطر اینکه همه ما در حال استراحت است و ما همه آماده رفتن به,” او گفت:. “اگر هر چیزی شانس ما رو بالاتر و آن را به فقط در مورد کسی که می خواهد آن را بیشتر. همه نوع از حال رفع فشار از فصل و بدیهی است که با مسائل اما آن را در مورد آنچه که تیم می خواهد آن را بیشتر و کدام تیم می تواند سالم بماند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو