لیکرز کلیپرز بازی خواهد کرد در شب افتتاحیه به عنوان NBA ری استارت جولای 30

کسانی که رویای دیگری لیکرز-کلیپرز شیب در طول ماه NBA شده است خاموش نمی خواهد که به صبر طولانی: دو L. A. تیم روبرو خواهد شد خاموش در 6 p. m. (PDT) جولای 30 اولین روز از رقابت زمانی که لیگ شروع مجدد در والت دیزنی جهانی.

قسط چهارم در شهرستان رقابت است headlining NBA بازگشت است که برگزار می شود در یک محیط بسته در جهان گسترده ای از ورزش در ماه آینده. غربی پیشرو لیکرز و شماره 2 کلیپرز بازی کرده اند و سه بازی تا کنون است که در آن کلیپرز را 2-1 مزیت است.

لیکرز و کلیپرز خواهد بود که بازی دوم از TNT doubleheader در شب افتتاحیه همراه با New Orleans Pelicans و یوتا جاز.

NBA آوردن تنها 22 از آن 30 تیم در تلاش برای پایان آن فصل با لیکرز و کلیپرز در نظر گرفته و دو تا از مورد علاقه های شما را به نفع خود عنوان. در حالی که لیکرز یک فرمانده 5.5-بازی بیش از خود تالار گفتمان رقبا در جدول رده بندی لیگ های بذر ممکن است تعداد کمتر با بازی در فلوریدا با طرفداران در حضور.

حتی اگر لیکرز (49-14) کمتر به از دست دادن در جدول رده بندی خود را در هشت برنامه بازی سخت تر است: آنها بازی رپتورز, جاز, رعد, موشک, Pacers, قطعات و پادشاهان در سفارش با آخرین بازی که بازی های برگزار شده در Aug. 13.

کلیپرز (44-20) باید یک کمی آسان تر تخته سنگ با بازی مقابل پلیکان, خورشید, ماوریکس, Trail Blazers, شبکه, قطعات و رعد و برق به دور از برنامه خود را. نزدیک ترین رقابت دنور یک-و-نیم بازی پشت سر گذاشت.

این postseason میله میله برای شروع در اوت. 17 با بازی در مسابقات برای تیم های چاک دار بین هشت و نه.

تمام بازی ها برگزار خواهد شد در سه سالن های مختلف در دیزنی پیچیده بسته به عموم مردم و با محدود سفر احزاب برای تیم خواهد شد که با دقت مورد آزمایش قرار. این برنامه تا حد زیادی طراحی شده از باقی مانده از بازی ها در برنامه فصل.

پس از دراماتیک offseason زمانی که هر دو فرانچایز بازرسی و نگهداری خود را فهرست اسامی این Kawhi Leonard-led کلیپرز در زمان دو سر-به-سر matchups در شب افتتاحیه و سپس کریسمس در برابر جدید-نگاه لیکرز led توسط LeBron James و آنتونی دیویس. اما لیکرز برنده آخرین مسابقه در 8 مارس در مدت کوتاهی قبل از فصل رفت و در وقفه با توجه به COVID-19.

لیکرز خواهد بود بدون گارد اوری بردلی که مطلع این تیم در اوایل این هفته که او نمی خواهد شرکت در راه اندازی مجدد با توجه به نگرانی خانواده. کلیپرز باید دست نخورده باقی ماند اما لو ویلیامز بیان عمومی برخی از شک و تردید در مورد بازگشت در ماه گذشته.

بازیکنان مورد نیاز به آزمایش می شود که از روز شنبه با NBA و NBPA گزارش 16 نتایج مثبت از 302 تست شده است. کمیسر آدم نقره روز جمعه گفت که این نتایج بودند در خط با آنچه NBA انتظار می رود که تعداد کمی از COVID موارد حتی در دیزنی پردیس نمی خواهد منجر به تعلیق بازی. هر دو L. A. تیم انتظار می رود به بخش خصوصی منشور به فلوریدا بعد از جولای 9.

لیکرز برنامه

تمامی زمان ها و اقیانوسیه

جولای 30 – کلیپرز 6 p. m.

Aug. 1 – رپتورز 5:30 p. m.

Aug. 3 – جاز 6 p. m.

Aug. 5 – رعد و برق, 3:30 بعد از ظهر

Aug. 6 – موشک 6 p. m.

Aug. 8 – پیسرز 3 p. m.

Aug. 10 – قطعات 6 p. m.

Aug. 13 – پادشاهان TBD

کلیپرز برنامه

تمامی زمان ها و اقیانوسیه

جولای 30 – لیکرز 6 p. m.

Aug. 1 – پلیکان, 3 p. m.

Aug. 4 – خورشید 1 p. m.

Aug. 6 – ماوریکس, 3:30 بعد از ظهر

Aug. 8 – تریل بلیزرز 10 صبح

Aug. 9 – توری 6 p. m.

Aug. 12 – قطعات 6 p. m.

Aug. 14 – رعد و برق TBD