گذاشته Chateau Marmont کارگران تماس برای تمدید پوشش بیمه

زمانی که والتر Almendarez گذاشته شد از شغل خود به عنوان یک پیشخدمت و پادو مهمانخانه در هالیوود مشهور Chateau M

توسط AKHBAREBARTAAAR در 29 خرداد 1399

زمانی که والتر Almendarez گذاشته شد از شغل خود به عنوان یک پیشخدمت و پادو مهمانخانه در هالیوود مشهور Chateau Marmont هتل در اواخر ماه مارس فوری او نگران بود و از دست دادن درآمد.

از آن بدتر زمانی که خود را در پوشش بهداشت و درمان به پایان رسید 10 روز بعد.

"من در آنجا مشغول به کار 23 سال" 44 ساله ساکن گراش گفت. "ما هیچ چیز. ما پرتاب شد در خیابان مانند حشرات. من شده است با استفاده از مشاغل دیگر اما با تجربه من در مهمان نوازی وجود ندارد هر دهانه."

Almendarez دریافت $1000 در ماه در مزایای بیکاری به علاوه یکی دیگر از 600 $در ماه از طریق یک محرک اقتصادی دولت برنامه. اما با یک زن و یک کودک 9 ساله دختر و پدر و مادر که همه بستگی به درآمد خود آن را به اندازه کافی نیست.

"من قصد دارم به بانک های مواد غذایی و تلاش به صرف پول نیست ... چرا که وجود دارد این است که بدون پول," او گفت:.

Almendarez بود و در میان حدود 200 غیر اتحادیه شتو کارکنان بودند که ناگهان گذاشته در ماه مارس با تمدید بهداشت و درمان به عنوان کسب و کار هتل در سراسر کشور کاهش یافت در میان COVID-19 بحران بهداشتی. بسیاری از آنها زندگی چک چک قبل از اخراج رخ داده است.

یک ماشین کاروان اعتراض

حدود 200 غیر اتحادیه Chateau Marmont کارکنان گذاشته شد و در ماه مارس با هیچ قطع و بدون تمدید بهداشت و درمان. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از متحد اینجا محلی 11)

Almendarez و کارگران آواره از دیگر کالیفرنیای جنوبی هتل ها برگزار می شود یک ماشین کاروان در Chateau Marmont در روز چهارشنبه به تماس توجه به نیاز خود را به صورت مداوم و مقرون به صرفه مراقبت های بهداشتی.

مقامات ایالات اینجا محلی 11 که نشان دهنده بیش از 30 ، 000 کارگران در هتل ها, رستوران ها و فرودگاه ها و عرصه های ورزشی و مراکز کنوانسیون در سراسر جنوب کالیفرنیا و آریزونا بودند در دست به ارائه پشتیبانی می کند.

دیوید ریو نگرانی

L. A. عضو شورای شهر David ریو ابراز نگرانی کارگران گرفتاری در نامه هفته گذشته به آندره Balazs, Chateau Marmont رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت.

"من شنیده ام از قلعه کارگران که با وجود این واقعیت است که ما در حال تجربه بدترین بحران بهداشت عمومی در یک قرن خود را از دست داده و حمایت کارفرما بیمه سلامت," او گفت:. "این به این معنی است که این کارگران نیاز به پرداخت بیش از 400 دلار در هر ماه برای بیمه بهداشت و درمان در حالی که گذاشته."

Ryu یادداشت ها که گذاشته شده کارکنان نمایندگی متحد در اینجا در نزدیکی Andaz غرب هالیوود و 1 هتل وست هالیوود هتل نگه داشته اند خود را مقرون به صرفه بیمه درمانی برای خود و خانواده خود را.

"من می پرسند که شما تقلید خود را در صنعت همسالان با تضمین و حمایت کارفرما بیمه درمانی برای خود گذاشته کارگران," او گفت:.

پاسخ از Balazs

Balazs در پاسخ اشاره کرد که در مارس 4 هتل توزیع بیش از 250.000 دلار به کارکنان تحت تاثیر بحران بهداشت و درمان. توزیع بر اساس ارشد در محدوده حداقل 350 $برای کسانی که تا به حال کار کرده است فقط برای چند ماه به بیش از 5000 دلار برای "long-شاغل" کارکنان.

کارگران که نیست, گذاشته خود را حفظ کرده اند بهداشت و درمان مزایای Balazs گفت.

"به عنوان کسب و کار, امیدوارم, اما قطعا, fitfully — بازگشت به حالت عادی هستیم ممنون به خصوص کسانی که ممکن است انتخاب کنید برای بازگشت به کار با ما به کسب و کار باعث می شود آن را ممکن است," او گفت:.

حق به یاد بیاورید/کارگر-سیاست حفظ

قلعه را گذاشته و کارگران به تازگی تصویب کمک یک راست-از-یاد و کارگر-حفظ سیاست در شهر لس آنجلس است که تضمین حق بازگشت به کار پس از آن که بحران فروکش. به موازات سیاست های تصویب شد در لس آنجلس و لانگ بیچ با مشابه اندازه گیری پیشنهادی برای دولت است.

کارکنان از Chateau Marmont و دیگر هتل ها در سراسر کالیفرنیای جنوبی برگزار شد یک ماشین کاروان در Chateau Marmont در روز چهارشنبه به تماس توجه به نیاز خود را به صورت مداوم و مقرون به صرفه مراقبت های بهداشتی. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از متحد اینجا محلی 11)

که تضمین نمی تواند به زودی به اندازه کافی برای مارتا مرا که مشغول به کار 33 سال در Chateau Marmont به عنوان یک خانه دار قبل از گذاشته شدن در ماه مارس است. یک مادر تنها که دارای سه فرزند بالغ زندگی با او مرا دیابتی است و نیاز به دوره ای آزمایشات پزشکی به عنوان دارو دیابت.

دو نفر از فرزندان او مشغول به کار هستند اما پول است که هنوز هم تنگ است.

"من نمی دانم آنچه من می خواهم انجام اگر کسی در خانواده مریض شدم" او گفت:. "من درآمد $18 ساعت پس از 33 سال."

ریو به ارائه وام کمک به Chateau Marmont توسط کارگردانی به مدیریت موجود کم بهره و وام کسب و کار و یا اتصال هتل مناسب با اقتدار و راهنمایی از L. A. شهرستان بهداشت عمومی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب