آزمایشگاه تاخیر ابر coronavirus اما لا شهرستان گزارش 44 بیشتر مرده نزدیک به 2000 موارد

لس آنجلس گزارش داد 44 بیشتر coronavirus مرگ و میر و 1,949 موارد جدید در پنج شنبه, جولای 24, پایان هفته بر یک ت

توسط AKHBAREBARTAAAR در 4 مرداد 1399

لس آنجلس گزارش داد 44 بیشتر coronavirus مرگ و میر و 1,949 موارد جدید در پنج شنبه, جولای 24, پایان هفته بر یک توجه جدی و کلمه از احتیاط است که شماره می تواند بالاتر در این روز آمده است.

تمام گفته ها تا کنون 4,300 که مردم از عوارض ناشی از COVID-19 — بیماری ناشی از کوروناویروس. و در مجموع 168,757 باید آزمایش مثبت برای ویروس.

مرگ و میر موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان همه آغشته به کمی اما مقامات گفت: این آمار تا مانع گزارش تاخیر در دولت الکترونیکی آزمایشگاه سیستم. "تعداد موارد است انتظار می رود افزایش در روزهای آینده هنگامی که داده ها در دسترس می شود" بیانیه ای گفت:.

تلفات این ویروس از طریق هفته بوده است متناوب, منطقه ادامه می دهد و به احساس اثر بازگشایی اقتصاد است که برخی از مسئولان باید اذعان آمد بیش از حد به زودی. اواخر این هفته بیش از 11,000 موارد گزارش شده بود از دوشنبه — یک هفته است که نیز شاهد چندین رکورد بالا روز از بستری شدن در بیمارستان با شکوه 2,000.

اما روز جمعه روز به نظر می رسید به تأیید برخی از برق امید به مقامات با اشاره به درست کردن تخت بیمارستان گرفته تا COVID بیماران. که می تواند نشانه آن است که اخیر سفت کردن صورت-ماسک و فیزیکی فاصله مورد نیاز می توان کار کرد.

در حالی که هنوز هم بالاتر از آنها بوده است و از اواسط ماه مه روز جمعه آنها می خواهم آغشته به 1,928. بود که اولین بار از جولای 12, آنها می خواهم آغشته به زیر 2000. شبیه درست کردن می تواند دیده می شود در شهرستان را مثبت و نرخ مرگ و میر.

که همراه با نرخ انتقال فقط در زیر یک نسبت 1 ارائه برخی از خبر خوب. هنگامی که آن را می رود بالا 1 گسترش این بیماری نمایی است. شهرستان انتقال با نرخ پایین تر از کالیفرنیا به عنوان کل است که محدوده بین 1.1 و 1.3 مقامات روز جمعه گفت.

اما به طور بالقوه پوشش بستری اعداد بودند تعدادی از "مشکوک" COVID-19 موارد است. هنگامی که شما اضافه کردن آنها را به مخلوط 2,470 COVID مرتبط با تخت گرفته تا بیماران — 16 درصد از آن ها در هواکش.

مقامات اشاره کرد که "بستری اطلاعات ناقص است و با توجه به تغییرات در الزامات گزارش از وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS). این منجر به داده های تاریخی از 11 non-گزارش بیمارستان نیست که بخشی از به روز رسانی امروز."

شهرستان جدید مرگ و میر:

  • 19 نفر بودند که بیش از 80 سال ؛
  • 8 نفر بین 65 و 79;
  • 8 نفر که فوت شده بین 50 و 64;
  • 8 نفر بین سنین 30 و 49; و
  • 36 نفر تا به حال شرایط بهداشتی اساسی. که شامل 17 نفر بیش از 80 هفت نفر در بین 65 و 79 هفت نفر بین 50 و 64 و پنج بین 30 و 49.

شهرستان گزارش نشده شامل به روز رسانی اعداد برای ساحل طولانی و پاسادنا که عمل خود را سلامت بخش است.

پاسادنا گزارش یک اضافی مرگ برای مجموع 104 و 35 مورد جدید در مجموع 1,857 فتح کند گرفته شد.

یکی دیگر از 143 coronavirus موارد تایید شده در لانگ بیچ, مقامات اعلام کرد, آوردن مجموع به 7,368 پس از همه گیر آغاز شد. برای دومین روز متوالی وجود نداشت جدید مرگ و میر گزارش شده است; این شهر تلفات باقی مانده در 161.

بیش از 1.6 میلیون نفر آزمایش شده در این شهرستان 10 درصد از آنها آزمایش مثبت برای ویروس. اما مقامات می گویند بیشتر روند فعلی — به طور متوسط 7 روز گذشته — که بیشتر مربوط به شماره — 8.5%.

روز جمعه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: دولت به دنبال "استخر تست" که اجازه می دهد تا مردم بیشتر به آزمایش می شود با سرعت بیشتری کاهش فشار بر روی خشمگین dash برای تست منابع است.

آخرین اعداد با تنها چند روز قبل از تمدید مزایای بیکاری فدرال منقضی خواهد شد. Newsom روز جمعه اعلام کرد که گسترش برای حمایت از کارگران است.

به کاخ سفید و سنا جمهوری خواهان در تلاش برای طراحی یک راه حل فقط چند روز قبل از $600 هفتگی فدرال پرداخت اجرا می شود, کالیفرنیا قانونگذاران در حال کار برای گسترش کارگر حمایت فراتر از زمان اجرایی سفارش.

"ما همیشه مسئولیت سعی کنید به انجام یک کمی بیشتر کمی بهتر برای کمک به حمایت از مردمی که آسیب پذیر هستند در این محیط" Newsom گفت: در یک کنفرانس خبری افزود که او "در انتظار اخبار خوب" از پایتخت در اوایل هفته آینده.

او همچنین اعلام کرد که آینده نگر برنامه به گسترش مسکن موقت برای farmworkers.

فرماندار نیست و جزئیات را از این اقدامات است که آن را به دولت و قوه مقننه در هفته آینده و فرماندار انتظار یک چرخش سریع.

"ما در حال کار دست-در-دستکش با قوه مقننه رهبری" Newsom گفت. "با یک لیزر مانند تمرکز بر روی جدول زمانی."

با توجه به دفتر فرماندار, $4.8 میلیارد توزیع شد این هفته از طریق أد و 7 میلیون نفر از 12 مارس را دریافت مزایای بیکاری.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن