لا هواشناس فریتز کلمن بازنشسته خواهد شد پس از نزدیک به 40 سال در KNBC-تلویزیون

این فقط در به آب و هوا میز — فریتز واریز شده!

دیرین لا هواشناس فریتز کلمن اعلام کرد چهار شنبه, ژوئن 17, او را قطع خواهد کرد تا خود را از فشار سنج و بازنشسته این ماه پس از نزدیک به 40 سال به عنوان رئیس آب و خبرنگار در KNBC-تلویزیون در لس آنجلس.

“این حرفه شده است هدیه” کلمن گفت: در بیانیه منتشر شده توسط ایستگاه. “برای کار در بزرگترین اخبار عملیات در جنوب کالیفرنیا شده است بزرگترین تجربه زندگی من است.

“من نیز تا به حال این فرصت را از بالا بردن کودکان در حالی که کار با یک تیم فوق العاده است.” “من ساخته شده دوستان مادام العمر در NBC4 و در جامعه آن را در خدمت. من خیلی خدا را شکر.”

  • فریتز کلمن (عکس حسن نیت ارائه میدهد از COBA تصاویر)

  • Grinch با فریتز کلمن آب و هوا از کانال 4 در استودیو یونیورسال هالیوود تبدیل شده است در طول تعطیلات شامل کریسمس در دنیای جادوگری هری پاتر و Grinchmas در 2 دسامبر 2019. (عکس از جان McCoy, کمک عکاس)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • هواشناس فریتز کلمن می پیوندد صف زنده Standup Comedy بر روی تپه ای در تاوزند اوکس در شنبه دسامبر. 9.

  • آب و هوا خبرنگار فریتز کلمن اعلام کرد چهار شنبه, ژوئن 17, 2020 که او بازنشسته خواهد شد در پایان ماه پس از نزدیک به 40 سال در هوا در KNBC-تلویزیون. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از KNBC)

کلمن, 72, متولد و بزرگ شده در خارج از فیلادلفیا و پس از حضور در دانشگاه و خدمت در نیروی دریایی مشغول به کار در رادیو در شرق ایالات متحده قبل از ترک برای لس آنجلس در سال 1980 به دنبال یک حرفه ای در استندآپ کمدی.

کلمن پیوست KNBC در سال 1982 به عنوان یک آخر هفته weathercaster قبل از مصرف در طول روزهای هفته تا کی در سال 1984.

“بینندگان تلویزیون باید صادقانه استقبال فریتز به خانه های خود را برای 39 سال و در طول تمام این مدت او بوده است, محترم, کارمند, یک دوست عزیز و فوق العاده شرکت شهروند گفت:” استیو Carlston, KNBC رئیس جمهور و مدیر کل در یک اطلاعیه مطبوعاتی اعلام کلمن خروج. “بازنشستگی خود را که ما از دست دادن اما به خوبی سزاوار استراحت برای او.”

در یک کسب و کار که در آن حجم معاملات و تغییر استاندارد عمل کلمن بود بخش قابل ملاحظه ای ثابت اخبار تیم در KNBC. Sportcaster فرد Roggin پیوست ایستگاه در سال 1980 و برای سال های بسیاری از “فریتز و فرد” شد کنایه چهره از ایستگاه.

کلمن را اغلب مسخره عینک نیز تبدیل به یک مارک تجاری چیزی کلمن می گوید که او به تصویب رسید به او یک نوع متفاوت از نگاه دیگر weathercasters در اطراف شهر.

“من همه اینها را در خانه من و من فکر کردن در مورد انجام فریتز کلمن عینک موزه که من بازنشسته به خاطر من تن از عینک که خیلی زشت او گفت:” در یک سال 2017 ، “من خجالت برای نشان دادن آنها به مردم است.”

اخبار مجریان کالین ویلیامز و چاک هنری پیوست ایستگاه در سال 1986 و 1994 به ترتيب و پس از هر چهار در نهایت گرد هم آمدند برای 5 p. m. و ساعت 11 شب پخش آنها در خدمت چند دهه با هم در هوا.

کلمن در حال برنامه ریزی بازنشستگی خود را سال گذشته در این ایستگاه را اعلام گفت: تصمیم گیری اکنون زمان آن است که به صرف زمان بیشتری را با خانواده اش در حالی که در ادامه به انجام کمدی نشان می دهد که او همیشه moonlighted با بیش از سال.

“آن را مانند دو و نیم دقیقه از امینی با نقشه های” کلمن گفت: در یک سال 2017 مصاحبه کردن در مورد آب و هوا و کمدی هر دو ترکیب عشق خود را از عملکرد.

آخرین روز خود را در KNBC خواهد شد ژوئن 26. ایستگاه در حال حاضر نوشته شده است تصویری در مورد زندگی و حرفه خود را در nbcla.com/community.

“NBC4 خواهد بود برای همیشه لطفا برای تغییر توسط فریتز و کمک های خود را به ما خبر عملیات و جامعه او خدمت کرده است برای مدت طولانی” گفت: رنه واشنگتن KNBC معاون رئیس جمهور, اخبار, در بیانیه ای. “او ادامه خواهد داد به یک گنج در جامعه ما و همیشه گرامی عضو NBC4 خانواده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de