شهر La Verne دیگر نمی خواهد خود را با استفاده از آمبولانس های آتش نشانی این هفته اعلام کرد.

این تصمیم توسط دولت موقت رییس آتش نشانی دوون لئونارد و لا ورن آتش نشانان در’ انجمن محلی 3624 پس اخیر زیان بخش پرسنل نگهداری و مسائل جاری coronavirus بحران این اداره گفت: در Facebook پست در روز چهارشنبه 15 آوریل است.

هر چند این تصمیم قابل درک است, اندی, لعاب, اتحادیه رئیس جمهور و یک کاپیتان در سازمان آتش نشانی گفت: جمعه این یکی قرار می دهد که لا ورن جامعه در معرض خطر بالاتر.

“با ما کم پرسنل اعداد و این بحران ما تا به حال به ایجاد تغییرات به ما مدل عملیاتی” گفت: لعاب است که با گروه به مدت هشت سال. “این قطعا کمک نمی کند محافظت می کند اما این واقعیت موجود است.”

حرکت رو به جلو در این بخش خواهد قرارداد با مراقبت خدمات آمبولانس که شهرستان شده است با استفاده از در برخی از مناطق برای گذشته 12 هفته برای خدمات حمل و نقل. همه آتش نشانان در این شهرستان در حال آموزش امدادگران پس از آن در آتش موتورهای همچنین قادر خواهد بود برای کمک به با کمک های پزشکی.

بار دشوار بوده است در این بخش پس از دو آتش قرار گرفتند به کروناویروس در ماه مارس و چند آتش نشانان به سمت چپ برای دیگر سازمان های لعاب گفت. لا ورن آتش در حال حاضر استخدام 22 نفر از پرسنل.

در ماه ژانویه این شهر اعلام کرد که به طور موقت بسته شدن La Verne آتش نشانی ایستگاه شماره 3 واقع در 5100 اسپرانزا رانندگی تا زمانی که استخدام های جدید استخدام شدند. اما این اتفاق افتاده است نشده است و پیش بینی شش روز بسته شدن کشیده تا به تا 12 هفته است. لعاب گفت: این بخش نیاز به استخدام شش عضو جدید به بازگشایی ایستگاه شماره 3 اما او نمی بینیم که اتفاق می افتد در هر زمان به زودی.

“ما قطعا باید برخی از چالش های پیش رو برای ما و نگرانی وجود دارد در اینجا,” او گفت:. “ما در بار ناامید.”

لا ورن شهردار Tim هپبورن روز جمعه گفت او بود خوشحال به شنیدن در مورد این گروه تصمیم به قطع خدمات آمبولانس بود اما یک ضرورت است با توجه به شرایط. بخش ندارد به اندازه کافی پرسنل برای خدمات آمبولانس با وجود این شهرستان به طور فعال تلاش برای استخدام جدید آتش نشان.

“ما از دست داده ایم در محله حداقل 10 تا 12 آتش نشانان در چند سال گذشته و آن چیز سختی گفت:” هپبورن که در تاریخ 6 آوریل. “ما فقط حفظ chipping دور و این باعث می شود همه ما ناراحت کننده است.”

لعاب گفت: روحیه در گروه کم شده برای ماه گذشته است. آتش نشانان در حال تاکید کرد با توجه به کروناویروس گفت: ترس آنها ممکن است در معرض ویروس و آن را به خانه به خانواده خود را.

“این صادقانه طول می کشد تلفات بر شما پس از یک در حالی که ما نگران خودمان و خانواده ما” لعاب گفت. “شما می دانید اگر ما نمی تواند انجام دهد شغل ما راست و اگر ما نمی تواند نگه داشتن امن عمومی پس چه نقطه است.”

در جلسه شورای شهر در دوشنبه, مارس 20 رئیس لئونارد است که انتظار می رود به آدرس تغییرات عملیاتی و بحث در مورد برخی از بخش های مسائل از جمله حفظ نرخ و استخدام های جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو