لا رهبران شروع به حل و فصل مذاکرات با هدف قطعنامه به منطقه را بی خانمان بحران

لس آنجلس رهبران انتظار می رود برای شروع مذاکرات حل و فصل است که ممکن است منجر به یک طرح را به خانه بسیاری از شهر 36,000 ساکنان دچار بی خانمانی و پس از آن اجازه می دهد اجرای این شهر گاهی اوقات بحث برانگیز “کیفیت زندگی” قوانین با توجه به یک عضو شورای که به نظر می رسد قبل از یک قاضی فدرال در هفته گذشته.

شورای شهر نقل مکان کرد و به “اجازه دادستان شهرستان برای آغاز مذاکرات با شاکیان که ایجاد منطقه توسط منطقه حل و فصل توافق” عضو شورای جو Buscaino که نشان دهنده این شهر جنوبی خلیج جوامع گفت: ایالات متحده در منطقه قاضی David O. کارتر در طول پنج شنبه, آوریل 23 شنوایی در کف سالن دادگاه از مرکز شهر اسکندریه هتل.

در این جلسه در بخشی از free wheeling, هفته طولانی رسیدگی به راه اندازی یک طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر و شهرستان به ارمغان آورد توسط L. A. داد ائتلافی از مرکز شهر-منطقه و صاحبان کسب و کار که قبلا افراد بی خانمان و معلول ساکنان شهر است. کت و شلوار مدعی به اندازه کافی انجام شده است به آدرس countywide بحران که ballooned است و به حدود 60000 نفر دچار بی خانمانی.

با وجود بسته شدن از دادگاه های فدرال در طول فوران رمان coronavirus شیوع این قاضی فدرال به نام برای جلسات اضطراری برگزار می شود در این مورد با توجه به خطرات بهداشتی در مواجهه با جمعیت بی خانمان در این زمان. پاسخ به شیوع بیماری مانند قرار دادن صدها بهداشت ایستگاه های شهرستان “عملیات Roomkey” استراتژی به جای افراد بی خانمان در خالی متل و هتل در سراسر منطقه را نیز بدست گرفتار در ادامه مورد.

باز سری از جلسات دادگاه آغاز شده و با هدف خاص برای مقابله با بدتر شدن شرایط برای افراد بی خانمان در لس آنجلس را Skid Row. اما کارتر به عنوان یک غیر متعارف حقوقی firebrand با یک علاقه خاص در این موضوع بی خانمان است که انتظار می رود به گسترش بحث به تصویر بزرگ مسائل مطرح شده توسط شاکیان به طرح دعوی در دادگاه و مواجهه با unsheltered مردم countywide. شرکت کنندگان شامل مشخصات بالا رهبران محلی از جمله شهرستان سرپرستان و دادستان شهرستان مایک Feuer و شهردار اریک Garcetti به عنوان به خوبی به عنوان بی خانمان طرفداران و صاحبان کسب و کار و حتی شامل تورهای توسط دستگاه face mask-پوشیدن قاضی خود از مناطق سخت-آمار فقر و بی خانمانی با وجود “امن تر در صفحه” سفارشات بالا بردن نگرانی بیش از COVID-19 را گسترش.

کت و شلوار با هدف نیروی مقامات دولتی برای ایجاد و پایبند به یک جدول زمانی برای کاهش بی خانمانی ارائه ده ها هزار نفر از تخت و پیدا کردن خانه یا پناهگاه برای حدود 60 ، 000 مردم countywide.

در آنچه که به عنوان یک نقطه عطف Buscaino گفت: در روز پنج شنبه گفت قاضی که این شورا موافقت کرده است برای کار به سمت یک طرح که شامل ساخت یک موجود تعداد مورد نیاز از تخت for unsheltered افراد بی خانمان قبل از مقامات در هر یک از شهرستان را 15 شورای ولسوالی می توانید شروع اجرای “کیفیت زندگی” قوانین است که به طور کلی با هدف سرکوب چنین فعالیت عمومی به عنوان خواب در پیاده رو در حال خواب در چادر ذخیره سازی اموال عمومی و زندگی در وسایل نقلیه.

این شهرستان دارای بیش از یک دوجین از جمله قوانین, اما آنها متناقض اجرا بارها و بارها مورد بحث توسط شورای شهر به چالش کشیده و توسط طرفداران بی خانمان در دادگاه.

Buscaino اشاره کرد که این شورا می خواهم یک محدوده توافق به “شبیه به آنچه در حال وقوع Whittier” با اشاره به این که شهرستان تصمیم به پیوستن به یک دست کت و شلوار به عنوان شناخته شده کارگری کاتولیک مورد, که در اصل به نام اورنج کانتی و شهر آناهایم, کوستا مسا و نارنجی به عنوان متهمان پس از مقامات پاک چادر اردوگاه که در آن صدها نفر از مردم زندگی می کردند دور از سانتا آنا رودخانه دنباله.

مذاکرات که در طرح دعوی در دادگاه نیز تحت کارتر هدایت و رهبری به سرپناه موقت برای بیش از 700 نفر بی خانمان به عنوان اردوگاه برچیده شد همراه با شهرک است که با هدف برای اضافه کردن به پناهگاه فضا و ایجاد یک رویکرد انسانی از حوزه های قضایی محلی با ارسال کمک رسانی کارگران برای ارائه ارزیابی مراقبت های بهداشتی و دیگر خدمات است.

عضو شورای شهر فرناندو دوترا از آمریکا در هفته گذشته تایید کرد که شهر خود را امضا کرده است در پیوستن به طرح دعوی در دادگاه. قبلا بللفلور مقامات شد و برای اولین بار در شهرستان از خارج اورنج کانتی برای پیوستن به این که طرح دعوی در دادگاه است که در حال حاضر موجب ایجاد یک سرپناه و دیگر خدمات برای افراد بی خانمان در شهرهای مختلف. کارتر گفت او امیدوار است دیگر شهرستانها در جنوب کالیفرنیا — و شاید ایالت — همان را انجام خواهد داد.

به عنوان بخشی از آن تصمیم بللفلور موافقت به ارائه تخت به حداقل 60 درصد از جمعیت بی خانمان قبل از آن را اجرا درآوردن “کیفیت زندگی” قوانین محدود چگونه افراد بی خانمان زندگی می کنند خواب و فروشگاه اموال خود را ،

رفتن به جلو Buscaino و رئیس شورای شهر Nury مارتینز خواهد بود “به طور مستقیم” در مذاکرات حل و فصل برای شهر لس آنجلس با توجه به دادگاه براده.

“آنچه به من گفت: همکاران من در شب گذشته و آنچه که ما در توافق ما باید برای متوقف کردن این چرخه بی پایان از دادخواهی” Buscaino گفت که تفاوت بین شهر منطقه در نظر گرفته خواهد شد.

“ما آمده اند به درک ما از شهرستانها در (شهر),” او گفت:. “چه اتفاق می افتد در سن پدرو و ویلمینگتون است جهنم خیلی متفاوت از آنچه اتفاق می افتد در اکو پارک Pacoima یا برنتوود.”

شورای شهر لس آنجلس به بحث در مورد بسته در جلسه یکشنبه شب اما گزارش نمی کردن هر جزئیات از آنچه مورد بحث قرار گرفت.

راب فروردین سخنگوی دادستان شهرستان را در روز پنج شنبه گفت که آنها قادر به “بحث در مورد محتوای شب گذشته جلسه بسته, اما این شهر همچنان به کار با قاضی کارتر به کشف راه هایی برای حل و فصل پرونده و آدرس ما بی خانمان بحران است.”

متی دونالد Umhofer وکیل برای شاکیان توصیف توسعه به عنوان “اخبار و خبر فوق العاده.”

او اضافه کرد که به نظر می رسد “به جای مبارزه با این مورد این شهر این است که رفتن به محل کار با ما برای رسیدن به یک قطعنامه.”

Umhofer گفت: ایده این است که برای کار به سمت یک توافق با یک “منطقه توسط منطقه رویکرد” که شامل جدول زمانی خاص خواهد بود که “به اجرا گذاشته و به تماشای بیش از بسته توسط یک قاضی است.”

مذاکرات هنوز آغاز به صورت جدی با کارتر با تمرکز بیشتری در گرفتن یک پناهگاه در حال اجرا در نزدیکی Skid Row. تلاش است که با هم به ارمغان آورد نمایندگانی از دفتر شهردار به جدول با وکلای چه کسی باید شکایت کرد این شهرستان در انواع مسائل.

قاضی در ابتدا در یک سایت نزدیک به Skid Row که در آن شهر برنامه ریزی شده برای قرار دادن در shacks, شناخته شده به عنوان پالت پناهگاه اما که بی خانمان طرفداران گفت: باید با استفاده از وسایل نقلیه تفریحی. اما نگرانی مطرح شد در مورد آلاینده ها از نزدیک اتوبان و آلودگی شیمیایی سمت چپ توسط مستاجر قبلی بنابراین جایگزین سایت در نظر گرفته شده است.

کارتر امید موفق قطعنامه برای این پروژه می تواند مجموعه ای از تن برای آینده مذاکرات گسترده تر مسائل.

Umhofer در روز پنج شنبه تکرار که, گفت: “قاضی رویکرد در اینجا شده است به شناسایی برخی مسائل و به وضوح در این مسائل کوچکتر و در طول راه توسعه روابط, معرفی مردم به او چگونه کار می کند, و مردم در برخورد با یکدیگر در یک دادخواهی تنظیم اما در یک تعاونی راه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>