شهرستان لا پرده $35.5 میلیارد بودجه طرح اما coronavirus سوخت کاهش خواهد تغییر شکل آن

لس آنجلس رونمایی $35.5 میلیارد بودجه پیشنهادی در دوشنبه 27 آوریل ، اما بزرگ روبرو cornavirus-موجب کاهش درآمد این برنامه مطمئن شوید که به تغییر به عنوان اقتصادی و میر از این بیماری همه گیر گستراند.

که تلفات در چشم ساده در روز دوشنبه به عنوان رئیس دفتر اجرایی گفت: این شهرستان خواهد شد در پایان سال مالی با موجودی نقدی از $196 میلیون دلار کاهش از $950 میلیون از $1.146 میلیارد دلار پیش بینی شده قبل از همه گیر آمار شهرستان است.

مقامات انتظار می رود 1 میلیارد دلار کاهش در درآمد تا پایان ماه ژوئن و 1 میلیارد دلار دیگر به علاوه درآمد حاصل از ضربه در 2020-21. خیلی از آن است که از مالیات بر فروش دلار است که جریان به شهرستان از طریق رای دهندگان تایید اقدامات مانند اندازه گیری ثانیه است که پشتیبانی از خدمات بی خانمان. در حال حاضر این شهرستان دارای صرف بیش از $600 میلیون در پاسخ به تاثیر ویروس, مقامات گفت.

بودجه پرده برداری کرد روز دوشنبه بود و نقشه برداری قبل از وقوع پوشانده L. A. شهرستان است. بنابراین در حالی که وجود دارد کاهش آنها تنها کاهش از $594.2 میلیون, در مقایسه با 2019-2020 بودجه که مقامات نزدیک کتاب در ماه ژوئن.

اما آنها به احتمال زیاد نمی خواهد متوقف کردن وجود دارد. توصیه می شود بودجه لگد به دنده یک ماه-فرایند طولانی است که شکل نهایی هزینه های طرح انتظار می رود در ماه سپتامبر.

“ما امیدواریم که برای بهترین اما آماده شدن برای بدترین ما به عنوان نمودار دوره پیش رو” گفت: شهرستان, مدیر عامل شرکت Sachi A. Hamai. “مثل همیشه ما را اولویت بندی خدمات حیاتی و ضروری ما نقش به عنوان خالص ایمنی برای ما بیشتر ساکنان آسیب پذیر است.”

Hamai اشاره کرد که از آن خواهد شد یک فرایند شبیه هیچ دیگر با توجه به نیاز به صورت فیزیکی فاصله و عدم اطمینان از وقوع است که تعطیل L. A.-اقتصاد منطقه از اواخر ماه مارس است. بیش از 9000 کسب و کارهای کوچک به کار گرفته شده برای وام کمک تعدادی که حاکی آمار حیاتی به فروش مالیات بر درآمد که بودجه همه چیز را از بی خانمان خدمات به امنیت عمومی و رفاه کودکان.

“این یک روند بودجه بر خلاف ما تا کنون با آن مواجه قبل از اینکه حتی در قبلی رکود,” Hamai گفت: در بیانیه ای اعلام هزینه های طرح. “اگر چه این شهرستان دارای قوی ترین آن مالی بنیاد تا کنون به لطف ما سابقه طولانی محتاطانه بودجه بندی و سرمایه گذاری در صندوق روز بارانی, ما در یک عمیقا به چالش کشیدن محیط اقتصادی که ممکن است بدتر قبل از آن بهتر می شود.

توصیه می شود بودجه را قبل از هیئت ناظران در روز شنبه, مارس 28.

مقامات شهرستان برگزار کردن آنچه که آنها می تواند در قبل از COVID هزینه های طرح روز دوشنبه اعلام کرد.

برای مثال حدود 92 میلیون پیشنهاد شد روان, بهداشت عمومی و خدمات بهداشتی و درمانی.

بر اساس این طرح 100 میلیون دلار بوده است ثابت برای مقرون به صرفه مسکن “بسیار کم” و “بسیار کم” درآمد و خانواده های بی خانمان. که پول را شامل اجاره کمک سریع دوباره مسکن صفحه اصلی-مالکیت و حرکت در کمک.

مقامات با اشاره به اضافه شدن فرصت ها برای کمک های مالی دولت برای شهرستان بی خانمان برنامه های. اما آنها همچنین اشاره کرد که به دلیل نگرانی از بیماری همه گیر, اندازه, ثانیه, فروش مالیات بر درآمد را در آمار و نیاز به “دوباره مورد بررسی قرار گرفت.”

خواهد شد تا بودجه از دولت به احتمال زیاد.

“اگر چه دولت آماده است برای یک رکود اقتصادی با ذخایر $21.0 میلیارد و مدیریت یک رکود اقتصادی می تواند به چالش کشیدن به عنوان حتی یک نسیم رکود اقتصادی می تواند در نتیجه درآمد دولت کاهش حدود 70.0 میلیارد و کسری بودجه بیش از $40.0 میلیارد دلار بیش از سه سال” با توجه به شهرستان پیشنهاد طرح سایهای تغییرات در آینده فرماندار ممکن است تجدید نظر بودجه.

در طول بیماری همه گیر از شهرستان خوی آنچه در آن می تواند هر دو را از آن خود “صندوق” روز بارانی در حالی که اعمال نفوذ پول از دولت فدرال بی سابقه $2 تریلیون فاجعه محرک قوانین — مراقبت عمل می کنند.

پول فدرال شامل:

  • 1 میلیارد دلار از طریق وزارت امور خارجه و محلی Stablization صندوق
  • 1 میلیون دلار از طریق رایان سفید HIV/AIDS برنامه
  • $6.6 میلیون دلار از طریق راه حل های اضطراری کمک های مالی (در پاسخ به کسانی که تجربه بی خانمانی)
  • $13.669 میلیون نفر در جامعه توسعه بلوک کمک های مالی
  • $1.28 میلیون کودک خدمات رفاهی

اما این پول نمی دفع جدی مالی آسیب مگر اینکه دولت فدرال تزریق میلیاردها بیشتر در دور دیگری از محرک خاص به دولت های محلی و مقامات گفت.

شهرستان خواهد داد و بیداد به پایان سال مالی در ماه ژوئن و از طریق آن گفته سرپرست کاترین Barger در روز دوشنبه.

بلندی کسری بودجه در سال آینده نیاز به بخش سر به نگاه در دو رقمی کاهش است که می تواند پخته شده به این طرح گفت: Barger, رئیس هیئت مدیره. و وجود یک استخدام یخ در حال حاضر در کار می کند.

در حال حاضر این سال به زمان 2019-20 بودجه سال در 30 ژوئن مقامات شهرستان شده اند مجبور به قرعه کشی در یک زمان ذخایر.

“من نا امید چون ما تا به حال یک روز بارانی صندوق. ما عملا مجبور به استفاده از همه آن است که برای آنچه در آن بود. اما در همان زمان ما باید به رسمیت شناختن این است که برای رفتن به یک چالش برای ما مگر ما می توانیم شناسایی درآمد اضافی را از دولت یا دولت فدرال,” او گفت:.

در مواجهه با نصب فشار Barger و سرپرست هیلدا سولیس معرفی “نقشه راه برای بازیابی” با امید که فاصله فیزیکی سفارشات کاسته و کسب و کار می تواند شروع به باز کردن. اما وقتی که روز می آید همچنان نامشخص در روز دوشنبه.

آنچه مسلم است که در حال حاضر اقامت در خانه سفارشات در L. A. شهرستان باقی خواهد ماند تا زمانی که حداقل 15 مه. خطر بیش از حد بالا است برای تجدید حیات در موارد L. A. شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر روز دوشنبه گفت:.

“ما امیدواریم که که ما را به وسط ممکن است شماره های ما را در واقع شروع به کاهش کند سپس ما می توانیم نگاهی به آنچه حس می کند برای L. A. شهرستان” فرر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو