LA County نیاز به نیروی کار-اتحادیه پشتیبانی برای بازگشایی مدارس ابتدایی

اگر لوس آنجلس مدارس می خواهید به دنبال چشم پوشی برای بازگشایی مدارس ابتدایی آنها را در میان چیزهای دیگر, نوشته

توسط AKHBAREBARTAAAR در 3 مرداد 1399

اگر لوس آنجلس مدارس می خواهید به دنبال چشم پوشی برای بازگشایی مدارس ابتدایی آنها را در میان چیزهای دیگر, نوشته شده پشتیبانی از اتحادیه های کارگری.

الزامات مورد نیاز هنوز به طور کامل کار کرده بودند نشان داد برای اولین بار به منطقه superintendents در طی یک کنفرانس تلفنی با بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر در روز پنج شنبه, جولای 23.

همراه با نامه حمایت از "کار تمام شرکای" فرر گفت: مناطق نیاز حروف است که پشتیبانی از بازگشایی طرح از سازمان پدر و مادر و هر سازمانهای مبتنی بر جامعه است که با ارائه خدمات آموزشی است.

عمومی وزارت بهداشت تایید مورد نیاز خواهد بود بخشی از روند چشم پوشی در یک بیانیه نوشته شده است در پاسخ به سوالات.

"ما در حال کار بر روی طراحی این نرم افزار می توان آن را در انطباق با الزامات دولت" بیانیه بخوانید. "مدرسه منطقه superintendents و مدرسه خصوصی معادل, می توانند برای چشم پوشی از اعمال به دوباره باز کردن در کلاس درس برای دانش آموزان اختصاص داده شده به نمرات TK طریق درجه 6 ارائه شده است که کلاس های درس هستند cohorted."

چگونه بسیاری از مناطق در حال حاضر اعمال می شود برای چشم پوشی ناشناخته بود به عنوان یک سخنگو گفت که آنها مشغول به کار بودند در صورت درخواست.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom هفته گذشته اعلام کرد که مدارس در شهرستانهای هنوز هم بر دولت نظارت list — در حال حاضر شامل اکثریت California counties — اجازه داده نمی شود به بازگشایی دانشگاه ها که مدرسه شروع این سقوط. استان ها باید نظارت لیست برای حداقل 14 روز Newsom گفت.

از جمله در پانوشت به منظور ارائه چشم پوشی برای بازگشایی قبل از مهد کودک تا هفتم, 6کلاس هفتم, کلاس های درس. آن ایالت که مدارس باید با مشورت کار و پدر و مادر و گروه, اما آن را نمی کند می گویند که آنها به طور خاص نیاز به یک نامه در حمایت از.

گرفتن اتحادیه به ثبت نام در این نامه می تواند به منظور بلند برای بسیاری از مناطق.

"اگر لا DPH (وزارت بهداشت) می خواهد به استفاده از علم و اطلاعات برای تعیین شایستگی از چشم پوشی و سپس من را پشتیبانی می کند که گفت:" پالوس وردس شبه جزیره سرپرست منطقه مدرسه الکس Cherniss. "اما نیاز به نامه ای از حمایت از پدر و مادر و سازمانها و اتحادیه های کارگری به نظر می رسد خارج از حوزه مسئولیت خود و veers از علم سیاست است.

نیاز مجموعه کار زمین به گودال پدر و مادر در برابر معلمان و مدرسه منطقه, او گفت:.

"این امر همچنین ایجاد ناعادلانه توانایی برای مدارس خصوصی که در عمل با کار و/یا سازمان پدر و مادر برای دور زدن این شرایط و در نتیجه خود چشم پوشی تایید" Cherniss گفت.

قلمرو مذهبی اسقف اعظم از لس آنجلس در بیانیه ای گفت که انتظار بیشتر پروتکل ها و روش های از شهرستان بهداشت عمومی ادارات در خصوص مدرسه ابتدایی چشم پوشی.

"هنگامی که ما این جزئیات ما می توانید تعیین کنید که چگونه و یا اگر مدارس ما اعمال خواهد شد" گفت: پل Escala, مدیر ارشد و سرپرست مدارس کاتولیک برای قلمرو مذهبی اسقف اعظم.

در حالی که نه هر اتحادیه کارگری است وزن در برخی از در حال حاضر به بیرون آمدن در برابر این ایده از بازگشایی کلاس های درس به عنوان طولانی به عنوان شیوع کروناویروس شد و هنوز هم در حال گسترش است. این شهرستان بزرگترین معلم, اتحادیه اروپا, ایالات معلمان لس آنجلس — که نشان دهنده معلمان در لا یکپارچه مدارس منطقه — در حال حاضر آمد صریحتر در برابر بازگشایی کلاس های درس.

"همه ما می خواهیم به صورت فیزیکی مدارس باز می شود و با دانش آموزان ما اما زندگی آویزان در تعادل" UTLA جمهور Cecily Myart-کروز گفت: دوشنبه, جولای 9. "ایمنی باید در اولویت باشد. ما نیاز به دریافت این حق را برای جوامع ما است."

کالیفرنیا, معلم, انجمن رئیس جمهور توبی بوید گفت: مناطق تا به حال یک راه طولانی برای رفتن قبل از کلاس های درس می تواند با خیال راحت بازگشایی در چشم اتحادیه.

"مربیان می خواهیم به شدت به پشت در کلاس های درس و مدارس با دانش آموزان خود در انجام کار آنها عشق" بوید گفت: "اما وجود دارد بیش از حد در خطر است به چشم پوشی از علم حقایق و ایمنی. متاسفانه بسیاری از محلی مناطق و جوامع ندارد و منابع لازم و یا ظرفیت برای حفظ و حتی اساسی ترین اقدامات پیشگیری."

مقامات بهداشت عمومی گفت: آنها را نقد و بررسی مدرسه منطقه چشم پوشی درخواست و ارائه superintendents با روند داده ها را برای جامعه خود از جمله موارد و مرگ و میر در ماه گذشته است.

"این داده ها استفاده خواهد شد همراه با یک ارزیابی از ظرفیت در بیمارستان های منطقه ای به عنوان بخشی از بررسی اپیدمیولوژیک توسط دپارتمان بهداشت افسر" این گروه در بیانیه ای گفت.

مدارس که آیا بازگشایی باید پایبند به سلامت به منظور پروتکل برای مدیریت شیوع تست استراتژی برای کارکنان و اطمینان حاصل کرد که همه دانش آموزان بیش از 2 سال معلم کارکنان و بازدید کنندگان تمام پوشیدن ماسک.

نویسنده کارکنان رکسانا Kopetman کمک به این گزارش.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de