LA County طول می کشد $66.6 میلیون ضربه به بودجه اما به نظر می رسد به "تنظیم مجدد" زندان سیستم

در مواجهه با کاهش درآمد به دلیل coronavirus لس آنجلس سهم از بودجه دولت به نظارت مردم خارج از زندان در اوایل از

توسط AKHBAREBARTAAAR در 3 تیر 1399

در مواجهه با کاهش درآمد به دلیل coronavirus لس آنجلس سهم از بودجه دولت به نظارت مردم خارج از زندان در اوایل از طریق دولت تجدید برنامه گرفتن $66.6 میلیون آمار این سال است. اما مقامات می گویند که در نور لرزه ای فشار برای عدالت کیفری اصلاح آن ممکن است یک شانس برای تنظیم مجدد که در آن سرمایه گذاری می رود.

کالیفرنیا مقننه تصویب AB 109 در سال 2011 — تلاش برای کاهش این ایالت جمعیت زندان. اما آن را با قرار دادن بار در شهرستانهای' مشروط به بخش نظارت منتشر سطح پایین باشند. با مسئولیت برخی از پول نقد از دولت در این سال انتظار می رود به حدود 400 میلیون دلار است.

اما پس از آن آمد این بیماری همه گیر.

دولت و شهرستان بودجه مالی بزرگ در زمان بازدید به عنوان shutdown برای توقف گسترش COVID-19 مجبور به بسته شدن کسب و کار. در حالی که آتن برای مطمئن شوید که مفید بود و به آن گسترش فروش, درآمد مالیاتی در زمان شیرجه رفتن — و این که بخشی از آنچه که دولت متکی به اختصاص بودجه برای AB 109.

در نهایت ضربه را به حدود 66.6 میلیون مقامات روز دوشنبه گفت:.

در ضمن L. A. County Sheriff الکس بیانوبا شروع به آزاد کردن زندانیان در زندان شهرستان برای کمک به مهار گسترش ویروس. در یک ماده از ماه زندانی جمعیت رفت و از 17,000 قبل از COVID-19 به کمتر از 12 ، 000 نفر در حال حاضر.

و که در آن مسئولان شهرستان می خواهم به آن را نگه دارید — و یا حتی پایین تر است.

L. A. شهرستان سرپرست جانیس هان هل دادن برای تنظیم مجدد در راه کمک های مالی اختصاص داده است تغییر به دور از آن رفتن از دولت به بخش کلانتر یا مشروط و به جای رفتن به درمان-خدمات مرتبط.

کسانی که شامل خدمات توانبخشی برای افراد مبتلا به مواد مخدر و الکل و مشکلات بی خانمان ها و مسائل مربوط به سلامت روان.

"از آن زمان به تجدید نظر در راه شهرستان صرف AB 109 جامعه اصلاحات درآمد و فکر می کنم در مورد اینکه آیا هزینه های تفکیک هم راستا با چشم انداز آینده که ما برای شهرستان" می خواند هان حرکت است که اگر مورد تایید شنبه خواهد مندرج مجدد بررسی چگونه این شهرستان با استفاده از AB 109 بودجه.

"این به ما می دهد این فرصت را دوباره راه شهرستان صرف AB 109 جامعه اصلاحات بودجه در گذشته و به reassessways ما می تواند صرف AB 109 درآمد در آینده برای حمایت از سند چشم انداز است."

آن چشم ها به مدت طولانی در کار می کند.

AB 109 قانون تبدیل شد در میان های مختلف به دنبال هیئت ناظران با انگیزه های سیاسی. از آن زمان به بعد این شهرستان به آرامی reimagined آن سیستم عدالت کیفری.

در سال 2015 هیئت مدیره ایجاد شده و از انحراف و هنگام ورود دوباره به منحرف کردن مردم با بیماری های روانی. چهار سال بعد در هیئت مدیره شروع به جایگزین حبس کارگروه که شامل نمایندگانی از ادارات شهرستان و جامعه است. آنها صرف نزدیک به یک سال و چکش توصیه برای یک countywide سیستم مراقبت است که می رود فراتر از فقط قفل کردن با کسی. این ایده در حال حاضر به ارائه درمان.

آن را فقط در اوایل ماه مارس قبل از تلفات ویروس ها و خاموش شدن گرفته بود ریشه زمانی که هیئت مدیره شنیده صدها حساب های شخصی در حمایت از "مراقبت از اول زندان گذشته" یک county طرح که به دنبال ایجاد حبس "آخرین چاره" و درمان اولویت اول است.

هدف این است که برای جلوگیری از آنچه مقامات تماس با "خط لوله" نگه می دارد که هل دادن نسل از مردم به این منطقه سیستم عدالت کیفری با نتایج ویرانگر برای جوامع و خانواده ها است.

رهبران تصویب نقشه راه و توصیه های آن و در اوایل مراحل اقدام — مانند تحصیل چقدر خواهد تمام هزینه.

توصیه های دیگر شامل رفتن تصمیم گیرندگان در شهرستان دادگاه اختیارات بیشتری در تعیین که در آن یک متهم در هر صورت ممکن است: مستقیما به زندان و یا به درمان است. این طرح همچنین خواستار همکاری با بهداشت و درمان سیستم ها و برنامه هایی که ایجاد امن و مقرون به صرفه مسکن.

در بازی در حال حاضر بیش از حد است بیانوبا را گسترده $3.9 میلیارد دلار بودجه که ناظران شده اند در تلاش برای مهار در هفته های اخیر آنها به عنوان نگاه به ایجاد یک تغییر رویکرد به شهرستان امنیت عمومی از برنامه های.

هنوز با تمدید تمرکز بر تلفات ملت سیستم عدالت کیفری را گرفته اعداد برای L. A. شهرستان اشاره برای مقامات محلی به عنوان آنها repond به بی عدالتی مدت طولانی شناخته شده است اما بزرگ شده با این بیماری همه گیر و های اخیر ناآرامی های اجتماعی است.

آنها شامل این واقعیت است که 9 درصد از جمعیت سیاه است اما آمریکایی های آفریقایی تبار تشکیل می دهند 29 درصد از مردم در شهرستان برگزار شود. لاتین مردم را تا 49 درصد از جمعیت, اما آنها 52 درصد از شهرستان زندانی جمعیت. سیاه, لاتین, زنان 49 درصد از جمعیت شهرستان. اما آنها را تا 75 درصد از زنان در این شهرستان برگزار شود.

بیانوبا شده است بسیار مقاوم به کاهش بودجه و گفت که انجماد, هزینه خط معاون موقعیت و روابط اجتماعی تیم و آکادمی کلاس های, در میان چیزهای دیگر.

اما فعالان می گویند تغییر که پول ممکن است احساس مانند یک "نظم بلند" به مقامات دولتی. اما آن را نمی باید گفت: Lex Steppling کمپین و سیاست مدیر برای عزت و قدرت در حال حاضر یکی از گروه هایی که در شرکت ایجاد جایگزین برای حبس در طرح.

"آنچه ما می خواهیم به آنها یادآوری است که آن را — که کار درست انجام می دهند به خصوص در یک لحظه مثل این که در آن وجود دارد coalescing افکار عمومی است که اجرای قانون سیستم نیاز به reimagined یک لحظه خوب برای آنها را به انجام کار درست است."

خبرنگار الیزابت چو کمک به این داستان.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب