لس آنجلس پیشی گرفته است 4,000 coronavirus مرگ و میر در انتخابات گفت: در روز جمعه متناوب تلفات در یک ماده از پنج ماه است که مقامات می گویند صعود خواهد کرد به عنوان منطقه افزایش موارد مثبت و بستری شدن در بیمارستان ترجمه به بیماری های جدی تر.

عمومی وزارت بهداشت گزارش 62 بیشتر مرگ و میر ناشی از COVID-19 و 2,855 مورد جدید ویروس — اضافه کردن به کل از 7,477 موارد بیش از گذشته 48 ساعت.

این موارد جدید bumped شهرستان تعداد کل موارد پس از وقوع شروع به 150,319 و 4,047 نفر کشته شده اند.

از 62 جدید مرگ 45 نفر که فوت شد بیش از سن 65 سال سن و 15 نفر که فوت شدند بین سنین 41 و 65 سال سن و یک نفر که فوت شد بین سنین 18 و 40 سال. 22 نفر تا به حال شرایط بهداشتی اساسی از جمله نه مردم بیش از سن 65 سال و 13 نفر بین سنین 41 تا 65 سال است.

این گزارش شامل نمی شود به روز شده شماره برای ساحل طولانی و پاسادنا که عمل خود را سلامت بخش است. طولانی, ساحل, گزارش یک مرگ, در مجموع 158 و 82 مورد جدید در مجموع 6,334. پاسادنا گزارش 23 مورد جدید در مجموع از 1,643) اما اضافه شده جدید مرگ و میر آن در مجموع 101.

که تلفات در ادامه به تحت فشار قرار دادن بیمارستان های محلی که در آن ارزش واحد مراقبت های ویژه تخت محفوظ برای sickest از بیماران.

آخرین اعداد نشان می دهد 2,122 مردم با COVID-19 در حال حاضر در بیمارستان بستری با 26 درصد از این افراد تایید موارد در ICU. از کسانی که در بیمارستان با 18 درصد موارد تایید شده در هواکش.

مقامات گفت: افراد جوان بین سنین 18 تا 40 سال — در حال بستری در یک نرخ بالاتر از دیده می شود در طول هر نقطه در این مدت از این بیماری همه گیر.

عمومی وزارت بهداشت گفت: اواخر جمعه آن را در ادامه به نظارت بر multisystem التهابی سندرم در کودکان (MIS-C).

وضعیت inflames نقاط مختلف بدن از جمله قلب و مغز و پوست و چشم و یا اندام های دستگاه گوارش. مقامات گفت: آن را بر مردم کمتر از 21 در سراسر کشور – که ممکن است در معرض COVID-19 یا که آن را به حال. این گروه که در آزادی است که مقامات شناسایی 15 مورد از MIS-C در L. A. County, نمایش متوسط سن 8 سال و 7 ماه. وجود دارد هیچ گزارشی از مرگ است.

بهداشت عمومی به نام برای پزشکان در نظر گرفتن MIS-C در بیماران با سن کمتر از 21 با علائم مربوطه و به اطلاع وزارت بهداشت از هر گونه موارد است.

اخبار به ارمغان آورد و در هفته دلخراش نزدیک Garcetti گفت.

“حقیقت ساده این مبارزه این است که این ویروس آلوده بیشتر و بیشتر از ما هر روز” او اضافه کرد که 9.5 درصد از مردم در حال آزمایش مثبت در حال حاضر در مقایسه با 8 درصد در ماه گذشته.

شهرستان مقامات بهداشت عمومی گفت: در اوایل این هفته است که به نرخ انتقال این ویروس علامت است ، کارشناسان به نام که رای “رضا” تنها چند هفته پیش از آن 1 بود اما این علامت به 1.07 که نشان دهنده آن است که آن گسترش بیشتری نمایی — البته نه مانند آن در ماه مارس و آوریل.

هنوز بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش است و همچنین تعداد افراد در واحد مراقبت های ویژه در بیمارستان های محلی — حیاتی متریک است که مقامات بهداشت عمومی شده است از نزدیک به مطمئن شوید که سیستم بهداشت و درمان است نه ضعف.

تنها سه شهرستان در ایالات متحده بالاتر مرگ و میر عوارض از L. A. شهرستان: Queens, n. y. (5,897), پادشاهان, n. y. (5,577) و طبخ n. y. (4,750) با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز و پزشکی, داشبورد.

مرگ و میر یک عقب مانده شاخص که نشان دهنده افزایش موارد است که باید پوشانده منطقه پس از 25 ماه مه هنگامی که جمعیت شروع به جمع آوری برای گردهمایی های اجتماعی و اعتراضات و محدودیت های اقامت-صفحه اصلی سفارشات شروع به سهولت.

در اواخر ماه آوریل ویروس تبدیل شده بود علت مرگ در L. A. شهرستان — شهر آنفولانزا, بیماری های قلبی و آمفیزم.

یک زمان وجود دارد — در مه — زمانی که امید وجود دارد که تلاش جمعی برای جلوگیری از گسترش فیزیکی فاصله کار می کنند. آن را به کار در حالی که صرفه جویی در بیمارستان از اینکه به طور کامل غرق شده است. حتی در این هفته به عنوان ویروس میزان مرگ شروع به سنبله به سمت بالا در سراسر کشور در قرمز و آبی متحده جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او همچنان به مشتری جلب کردن پایین میزان مرگ و میر به عنوان نشانه ای از پیشرفت است.

اما در L. A. شهرستان — جایی که 4,000 برابر است با 1/14 از ظرفیت ورزشگاه طفره زن است و کمی کمتر از 1/4 ظرفیت فروم در کالیفرنیا — 4,000 است و نه نشانه ای از پیشرفت بلکه نشانه آن است که این شهرستان را به نرخ انتقال شده اند رفتن در جهت اشتباه — بیش از 50 درصد از دولت و میر — مقامات گفت.

“جنوب کالیفرنیا همچنان خیره در شرایط گسترش گفت: رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز جمعه و اضافه کرد که “هیچ بخشی از دولت ما این است که ایمنی از انتقال این ویروس است.”

به همان اندازه نگران کننده به عنوان Newsom اشاره کرد این بود که دولت است از این به اصطلاح موج اول از ویروس.

تلفات چیزی است که دکتر جنیفر Sudarsky سرب پزشک شهرستان را بی خانمان قرنطینه سایت در پومونا است و آگاه از هر روز. با تخت پر کردن با موارد مثبت اخبار از 4000 بود اما هر بیت به عنوان عاقلانه است.

“از آن ساخته شده من گریه,” او گفت:. “این فقط هر روز آن را مانند آمدن به کار تماشای بهمن در آینده شما را در حرکت آهسته” او روز جمعه گفت که او نشان داد تا به کار که در آن دو دستگاه آمبولانس در انتظار خارج است.

آخرین عوارض به عنوان Newsom اعلام جدید راهنمایی و دستورات لازم برای بازگشایی مدارس کالیفرنیا با بسیاری از دولت 1,000 مناطق تنها چند هفته دور از بازگشت به مدرسه و هنوز مردد که آیا اجازه می دهد تا دانش آموزان در کلاس های درس.

که هدایت شامل مدارس اجازه می دهد برای باز کردن برای فرد در یادگیری اگر آنها در یک شهرستان است که در دولت نظارت لیست برای 14 روز و نیاز دانش آموزان و کارکنان به پوشیدن ماسک (از درجه سوم به درجه دوازدهم. درجه دوم و پایین تر بودند بسیار تشویق شده است.

چند مدرسه منطقه در حال حاضر گفت: مدارس خود را آغاز دوره جدید تقریبا از جمله لس آنجلس و سن دیگو امور خارجه دو کشور با یک ترکیب جمعیت از 720,000 K-12 دانش آموزان است. Long Beach, Santa Ana و سان برناردینو در میان مناطق دیگر امید بستن به بازگشت به کلاس های درس. سانتا آنا bucked رای اورنج کانتی, تخته, آموزش و پرورش که رای 4-1 روز دوشنبه به بازگشت به دانشگاه و آموزش – بدون ماسک صورت — بدون نگه داشتن 6 پا از هم جدا — یک رای بود که در مقایسه با شهرستان وزارت آموزش و پرورش دولت, مقامات بهداشت عمومی و دیگران.

Newsom اعلام می آید به عنوان لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی در مشورت با شهرستان های برتر آموزش و پرورش گفت: جمعه, جولای 13, که, شهرستان, مدرسه, دانشگاه ممکن است بازگشایی به دانش آموزان تماما یا بخشی در پاییز خروج از تصمیم گیری های دشوار در نهایت به مقامات محلی. وی مدت کوتاهی پس از لس آنجلس Unified School District سرپرست Austin Beutner گفت: مدارس در آن منطقه — کشور دومین — نمی خواهد باز کردن کلاس های درس با فرد آموزش این سقوط در میان بدتر شدن بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو