LA County گزارش 38 بیشتر coronavirus مرگ و میر; مجموع مرگ و میر در حال حاضر 1,209

یکی دیگر از 38 لس آنجلس ساکنان درگذشت پس از آزمایش مثبت برای coronavirus مقامات اعلام کردند روز شنبه, مه 2 آوردن تلفات تا کنون به 1,209.

LA County همچنین گزارش 691 موارد جدید COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. تعداد کل موارد شناسایی شده در این شهرستان در حال حاضر 24,894.

شنبه شمارش شامل دو مرگ در پاسادنا است که این شهر روز جمعه گزارش داد.

از دیگر تازگی گزارش مرگ 28 نفر بالای سن 65, 23 از آنها شرایط بهداشتی اساسی. هفت نفر بین سنین 41 و 65 نیز در میان اخیرا و میر گزارش شده از جمله چهار بود که شرایط بهداشتی اساسی و یک نفر که او نیز تا به حال اساسی شرایط بهداشتی بین سنین 18 و 40 نیز درگذشت.

از همه افرادی که فوت کرده اند با این ویروس تا کنون حدود 38 درصد لاتین 29 درصد سفید 19 درصد شد, آسیایی, 13 درصد آمریکایی آفریقایی, 1 درصد بومی هاوایی و یا جزایر اقیانوس آرام و 1% به عنوان دیگر نژادها.

“برای کسانی از شما که عزادار عزیزان از دست رفته به COVID-19 ما خیلی متاسفم برای از دست دادن” شهرستان سلامت عمومی مدیر دکتر باربارا فرر در بیانیه ای گفت.

بیش از 158,000 ساکنان در شهرستان تا به حال تست شده برای این ویروس به عنوان روز حدود 14 درصد از آنها آزمایش مثبت است. نزدیک به 5000 نفر — حدود 21 درصد از کسانی که تست مثبت — در بیمارستان بستری شده است در برخی از نقطه در طول بیماری خود را.

فرر گفت که به عنوان ساکنان و مقامات نگاه به آینده به چه بعد از آن مهم خواهد بود برای ادامه تمرین فیزیکی فاصله و دیگر کنترل عفونت شیوه های مکرر مانند شستن دست و صورت تمیز پوشش در هنگام تعامل با افراد خارج از خانواده خود است.

“همانطور که ما برای برنامه ریزی شهرستان لا بهبود فاز ما در حال نقشه برداری از یک مسیر رو به جلو است که اجازه می دهد تا ما را به مناسب اذعان خطرات بسیار واقعی از COVID-19” او گفت:, “و با هم انجام همه چیز ممکن است برای ادامه به سرعت گسترش و صرفه جویی در زندگی می کند.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو