LA County گزارش 2,779 جدید کروناویروس موارد به عنوان تجدید موج همچنان ادامه دارد

لس آنجلس در روز سه شنبه, ژوئن 30, گزارش 2,779 اضافی coronavirus موارد چهارمین روز متوالی تعدادی صدر 2,000 — به

توسط AKHBAREBARTAAAR در 11 تیر 1399

لس آنجلس در روز سه شنبه, ژوئن 30, گزارش 2,779 اضافی coronavirus موارد چهارمین روز متوالی تعدادی صدر 2,000 — به عنوان نگرانی در مورد یک موج جدید.

وجود دارد 1,783 فتح کرد گرفته شد و مردم در بیمارستان بستری که از سه شنبه 26 درصد در بخش های مراقبت ويژه و 18 درصد در هواکش. این شماره ها "به طور قابل توجهی بالاتر" مقامات شهرستان گفت: از 1,350 به 1450 روزانه بستری شدن در بیمارستان دیده می شود در هفته های اخیر.

روز سه شنبه مورد تعداد در ضمن کمی پایین تر از 2,903 گزارش روز دوشنبه — بیشتر برای یک روز در این شهرستان است.

به طور کلی 103,529 مردم باید آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس از همه گیری آغاز شد.

مقامات بهداشت در روز سه شنبه نیز گزارش داد که یکی دیگر از 45 نفر کشته شده اند از coronavirus-علل مربوط آوردن countywide مرگ و میر به 3,369.

این گزارش شامل نمی شود به روز شده شماره پاسادنا و ساحل طولانی است که کار خود را مستقل بهداشت و درمان بخش است.

ساحل طولانی در روز سه شنبه گزارش داد یکی دیگر از ساکنان مرده بود از coronavirus-علل مربوط آوردن که شهر مرگ و میر به 132. همچنین گزارش شده 321 بیشتر موارد اگر بالاتر از حد معمول تعداد شامل داده ها از یکشنبه و دوشنبه; ساحل طولانی است که تا کنون شناسایی شده 4,120 موارد COVID-19.

پاسادنا در روز سه شنبه گزارش داد دو اضافی مرگ و میر — آوردن آن مرگ و میر به 90. که شهر همچنین گزارش 22 مورد جدید در مجموع از 1,328.

اعداد به عنوان مقامات می گویند وجود افزایش جریان باعث یک میزبان جدید احتیاطی اعلام کرد در این هفته از جمله میله بار دیگر سازندگان: و سواحل بسته برای چهارم جولای آخر هفته.

"LA County نیازهای جامعه به هم دوباره به سرعت گسترش COVID-19 و ما نیاز به عمل با عجله و فوریت" باربارا فرر, مدیر بهداشت عمومی گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه. "افزایش موارد بستری شدن در بیمارستان ما شاهد منجر به مرگ و میر بیشتر.

"این است که در همه ما کسب و کار و ساکنان به استفاده از تمام ابزار ما می دانیم که برای جلوگیری از انتقال ویروس" او اضافه شده است. "از نزدیک زیر تمام پروتکل های فیزیکی, فاصله, پوشیدن پارچه پوشش صورت و شستن دست و غالبا بسیار مهم در این لحظه برای جلوگیری از جدی تر بیماری و مرگ از COVID-19."

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز سه شنبه اعلام کرد که او به زودی می خواهم بیشتر به می گویند در یک جدید "ضامن بازگشت" در stay-در-خانه سفارش و جامعه بازگشایی وضعیت.

اجرای اقدامات در پوشیدن پارچه ماسک در مکان های عمومی نیز به زودی خواهد آمد گفت..

"فردا (سهشنبه, جولای 1) ما در ساخت برخی از اضافی اطلاعیه در تلاش برای استفاده از آن 'سوئیچ دیمر که من اشاره شده و شروع به ضامن پشت در بماند و ما در خانه نظم و سفت چیز" Newsom گفت. "چارچوب برای ما این است — اگر شما در حال رفتن برای ماندن در خانه و شما در حال رفتن به پوشیدن ماسک در مکان های ما برای به اجرا درآوردن و ما خواهد شد و ما خواهیم ساخت اطلاعیه در اجرای فردا."

Newsom, اگر چه, نیست, نشان می دهد که چه نوع از تغییرات ممکن است در فروشگاه پیش از تعطیلات آخر هفته اما گفت: محدودیت های اضافی بودند که بمب در پاسخ به ادامه افزایش می یابد در coronavirus تعداد مورد بستری شدن در بیمارستان و مثبت نرخ.

تعداد افراد بستری در سراسر کالیفرنیا با توجه به این ویروس افزایش یافته است 43 درصد در دو هفته گذشته Newsom گفت و تعداد زیادی از مردم در بخش های مراقبت ويژه شروع به پریدن کرد به 37 درصد.

Newsom دستور بسته شدن میله در لس آنجلس و دیگر شهرستانهای استان در روز یکشنبه و توصیه می شود از جمله تعطیلی در مناطق دیگر. تا کنون رودخانه و سن دیگو شهرستان باید هر دو دستور میله بسته شده است.

اما فرماندار گفت: بزرگتر نگرانی از آینده تعطیلات آخر هفته است که جمع های خانوادگی.

"نه فقط میله نیست فقط (مردم) در خیابان که در آن مردم معترض هستند و مانند" او گفت:. "این به طور خاص جمع های خانوادگی است."

جمع های خانوادگی Newsom گفت: می تواند شامل چندین خانواده با هم — که در آن آنها ممکن است "را در پایین گارد خود."

"آنها راه رفتن به آن کباب با ماسک در آنها قرار داده کولر پایین و ماسک می آید," Newsom گفت. "شما باید یک لیوان آب و ناگهان همه از یک برادرزاده و خواهرزاده شروع به تجمع در اطراف پریدن در بالای عمو جو."

تجمعات خانواده ها همواره یک نگرانی برای مقامات بهداشتی در سراسر کشور فرماندار گفت و کالیفرنیا است که "در حال حرکت به یک تعطیلات آخر هفته هنگامی که جمع های خانوادگی هستند و بخشی از سنت است." به عنوان یک نتیجه, او گفت:, دولت خواهد بود "کمی تهاجمی تر" در طول تعطیلات برای اطمینان از سلامت اقدامات به دنبال دارد.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن