LA County گزارش 25 بیشتر coronavirus مرگ و میر بیش از 1 ، 000 مورد جدید

یکی دیگر از 25 لس آنجلس ساکنان فوت کرده اند با توجه به کروناویروس-علل مربوط به مقامات اعلام کردند یکشنبه, مارس 31 آوردن این شهرستان تلفات به 2,362.

نیز وجود دارد 1,379 موارد جدید COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس شناسایی شده در این شهرستان است. تعداد کل عفونت های شناسایی به عنوان یکشنبه بود 54,996.

“از طریق این زمان دشوار است ما سوگواری با همه شما که از دست داده اند کسی را که دوست دارید به COVID-19,” بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر در بیانیه ای گفت. “ما عمیقا متاسفم برای از دست دادن شما و برای شما آرزوی شفا و صلح است.”

روز یکشنبه خبر یک روز پس از شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti اعلام کرد که نه شهر-اجرای COVID-19 تست سایت که نزدیک دو ساعت اولیه با توجه به خشونت است که شکست در تظاهرات بودند که سازمان به فراخوان عدالت برای جورج فلوید, گزارشی مردی که پس از یک افسر kneeled در گردن او در مینه سوتا در روز دوشنبه.

عمومی, وزارت بهداشت و درمان پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر در مورد اینکه آیا بسته شدن زود هنگام تست سایت های نهفته خود را کار می کنند و یا اینکه آیا مقامات نگران فقدان اجتماعی فاصله میان معترضان بیشتر می تواند گسترش COVID-19.

Garcetti گفت: برخی از تست سایت باقی خواهد ماند بسته چهار شنبه, ژوئن 1 “از آنجا که داوطلبان که کارکنان این مراکز هنوز هم احساس نمی امن آمدن به آنها را.”

اما این مکان در ورزشگاه طفره زن — که دارای ظرفیت به اداره 6,000 آزمون — و Kedren جامعه مرکز بهداشت را بازگشایی دوشنبه Garcetti گفت. تست سایت های بسته شده اند و یکشنبه ها در طول بهداشت عمومی بحران.

“هر کس با یک قرار ملاقات برای فردا هنوز هم می تواند جایگزین می شود,” او گفت:. “من را تشویق ساکنان به تست.”

تا کنون 93 درصد از افرادی که فوت کرده اند در شهرستان لا با توجه به کروناویروس-علل مربوط به حال شرایط بهداشتی اساسی.

از همه کسانی که فوت کرده اند, در حدود 41 درصد لاتین 28 درصد سفید 18 درصد آسیایی, 12 درصد آمریکایی آفریقایی, 1 درصد بومی هاوایی و یا جزایر اقیانوس آرام و 1 درصد شناسایی به عنوان یکی دیگر از مسابقه.

یکشنبه حدود 12 درصد از افرادی که آزمایش مثبت برای این ویروس در بیمارستان بستری شده است در برخی از نقطه در طول بیماری خود را.

بیش از 598,000 افراد آزمایش شده اند برای COVID-19 تا کنون با حدود 8 درصد از آنها تست مثبت است.

فرر گفت: در روز شنبه بیانیه ای که اقدامات احتیاطی توصیه شده که در طول همه گیر — شستن دست های خود را با پوشیدن یک پارچه صورت پوشش و حفظ 6 فوت فاصله از دیگران — است که هنوز اهمیت است.

“لطفا به یاد داشته باشید که اعمال همه ما را امروز تحت تاثیر قرار خواهد شد تعداد موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر چند هفته از در حال حاضر,” او گفت:. “این ویروس تغییر نکرده است و هنوز هم به راحتی منتقل می شود در میان مردم در تماس با هر یک از دیگر.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de