LA County گزارش 1,703 coronavirus موارد 10 مرگ و میر یکشنبه – اما نتایج هنوز برچسب ناقص

لس آنجلس گزارش 1,703 موارد جدید COVID-19 و 10 اضافی مرگ و میر در پنج شنبه, جولای 26 آوردن این شهرستان را در مجموع به 173,995 موارد و 4,360 مرگ و میر.

مقامات گفت: روز یکشنبه ارقام ناقص با توجه به تاخیر دولت در آزمایشگاه الکترونیک سیستم گزارش دهی و تعداد موارد است انتظار می رود افزایش در روزهای آینده هنگامی که داده ها در دسترس می شود.

روز شنبه در این شهرستان گزارش شده بود 3,628 به تازگی تایید موارد COVID-19 و 53 مرگ و میر.

اواسط روز گزارش را شامل نمی شود به روز شده در آمار و ارقام از پاسادنا و ساحل طولانی است که کار خود را سلامت بخش است.

پاسادنا ارسال شده در 22 مورد جدید آوردن مجموع آن به 1,897 اما اضافه شده جدید مرگ و میر به عوارض آن از 104. ساحل طولانی به حال نوشته شده شماره های جدید که از یکشنبه بعد از ظهر از روز جمعه این شهرستان گزارش 7,368 تایید موارد پس از همه گیر آغاز شد و 161 مرگ و میر.

تایید تعداد افراد بستری شده با این ویروس 2,033 با 31 درصد از کسانی که در بخش مراقبت های ویژه با توجه به لس آنجلس وزارت بهداشت. اما مقامات وجود دارد گفت: در مجموع 2,628 تایید و موارد مشکوک در حال حاضر در بیمارستان بستری و 16 درصد از این افراد در هواکش.

بستری اطلاعات ناقص است و با توجه به داده ها از شش غیر-گزارش بیمارستان نیست که بخشی از روز یکشنبه به روز رسانی.

“ما ارسال تسلیت ما و نماز را به همسایگان ما که از دست عزیزان به COVID-19 از جمله خانواده و همکاران عزاداری دو اختصاص داده شده پاسخ اول — شهر لس آنجلس آتش نشانی آتش نشان و یک Los Angeles Police Department افسر گفت:” باربارا فرر این شهرستان بهداشت عمومی مدیر.

“اقدامات هر یک از ما را تحت تاثیر قرار زندگی دیگران از جمله مردم ما تکیه می کنند برای محافظت از ما — اولین پاسخ دهندگان و کارکنان مراقبت های بهداشتی. ما می دانیم که ماندن جسمی دور از مردم در خانواده خود پوشیدن پوشش صورت و دست شستن کار را اغلب به سرعت گسترش COVID-19 و موجب صرفه جویی در زندگی می کند. این بیماری همه گیر شده است غم انگیز برای بسیاری از افراد و خسته کننده و طاقت فرسا برای بسیاری از. ما می دانیم که هر چه زودتر ما به عقب بر گردیم به کاهش گسترش هر چه زودتر ما می توانیم حرکت رو به جلو در بهبود ما سفر.”

نتایج تست در دسترس بود برای نزدیک به 1,640,000 افراد با 10 درصد از مردم تست مثبت است.

مقامات گفت: این مهم است که افرادی که فکر می کنند می تواند مثبت برای COVID-19 و منتظر نتایج تست به ماندن در خانه و عمل به عنوان اگر آنها مثبت است. این به این معنی خود جدا برای 10 روز و 24 ساعت پس از علائم و تب فروکش می کند. اگر یک فرد آزمایش مثبت برای COVID-19 آنها باید برنامه ریزی در دریافت تماس از یک متخصص بهداشت به بحث در مورد چگونه برای محافظت از خود و دیگران برای پیدا کردن جایی که آنها شده اند و کسی که آنها را در تماس نزدیک با در حالی که عفونی.

در مجموع 92 درصد از ساکنان شهرستان که درگذشت از COVID-19 تا به حال شرایط بهداشتی اساسی.

بستری شده اند و منطقه ای از نگرانی در هفته های اخیر با تعداد شکوه 2,200 در لس آنجلس به مدت پنج روز متوالی در هفته گذشته در بالاترین سطح از این بیماری همه گیر.

دو لوس آنجلس بيمارستان منطقه برخی از اضافی نیروی انسانی کمک جمعه حسن نیت ارائه میدهد از نیروی هوایی ایالات متحده است که اعزام تیم پزشکی سراسر کشور از جمله یکی در لس آنجلس-USC پزشکی مرکز و دیگری در بندر-مرکز پزشکی UCLA.

دکتر مارک Ghaly کالیفرنیا بهداشت و خدمات انسانی وزیر گفت: در مجموع هشت تیم اعزام شده بودند در سراسر کشور.

“ما در سراسر کشور” Ghaly گفت. “L. A. شهرستان — با بیمارستان و مراکز مهمی که در آن ما می بینیم انتقال بيماري بالا و نگرانی و مطمئن شوید این بیمارستان که مرکز مهم پشتیبانی می شوند — دریافت دو نفر از هشت نفر از تیم های. نوع متناسب به اشتراک گذاری اگر شما خواهد شد در سراسر دولت است. اما به یاد داشته باشید برخی از تیم های دیگر رفت و به بخش های شمالی و حتی روستایی بخش هایی از دولت به مطمئن شوید که بیمارستان ها پشتیبانی می شوند.

“ما همچنان به کار با شرکای فدرال به اطمینان حاصل شود که کارکنان را می توان به مکان های استراتژیک در سراسر کشور در صورت لزوم,” او گفت:.

Ghaly گفت: هدف این است که اطمینان حاصل شود “بیماران سطح مراقبت که آنها نیاز است و نیروی انسانی نمی شود این موضوع را در اطراف ارائه مراقبت با کیفیت بالا در سراسر کشور.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید