LA County رهبران تماس به صورت مستقل پروب به عکسبرداری از آندرس Guardado نزدیکی Gardena

لس آنجلس هیئت ناظران در روز سه شنبه خواستار یک تحقیقات مستقل به این کشنده معاون عکسبرداری از آندرس Guardado 18 ساله که به ضرب گلوله کشته شد در روز پنج شنبه توسط معاون نزدیکی Gardena, بالا بردن این احتمال که دولت دادستان کل می تواند نظارت پروب.

هیئت مدیره رای به اتفاق آرا بر ضرورت حرکت به ارمغان آورد جلو توسط استاد راهنما مارک ریدلی-توماس. با استناد به نگرانی در مورد حفظ شواهد حرکت به نام “قوی و مستقل” بررسی موردی است که باید شامل موارد زیر باشد:

  • کلانتر های مدارک و شواهد در این مورد با دفتر بازرس کل که ارائه خواهد شد نظارت در این مورد.
  • احتمالا به دنبال دولت دادستان کل نظارت مورد

ریدلی-توماس گفت که او نگران بود که کلانتر نمی خواهد به اشتراک گذاری شواهد در این مورد با بازرس کل با استناد به موارد گذشته از مقاومت مواجه.

دقیقا چه اتفاقی افتاده است که هنوز هم تیره است. بسیار است که هنوز هم ناشناخته در مورد این پرونده تا کنون هیچ شواهد تصویری موجود از پنج شنبه تیر اندازی با توجه به کلانتر.

Guardado ظاهرا کار غیررسمی به عنوان یک گارد امنیتی از انواع در 420 W. ردندو بیچ بلوار. یک کارمند در ركوع عملکرد گفت: او کمک به خلاص شدن از شر این منطقه از برچسب زن. اما مقامات گفتند Guardado بیش از حد جوان به یک مجوز امنیتی گارد و او هیچ نشانه ای که او در امنیت است.

بیش از 600 تظاهرکنندگان در اعتراض به تیراندازی مرگبار توسط یک معاون از 18 سال Andre Guardado راهپیمایی به کامپتون کلانتر ایستگاه در روز یکشنبه که در آن غیر کشنده دور شد و در نهایت به اخراج بخشی از جمعیت. (عکس از دیوید روزنفلد روزانه نسیم/SCNG)

روز شنبه, مقامات گفت: معاون اخراج شش عکس در Guardado زیر یک پا پیگیری هر چند که هنوز مشخص نیست چه بلافاصله رسوب تیراندازی و یا دقیقا چگونه بسیاری از گلوله زده مرد جوان بود که در صحنه مرده. کالبد شکافی شد و انتظار می رود در روزهای آینده.

مقامات اجرای قانون گفت: تحقیقات در حال انجام است که درگیر صحبت با شاهدان و جمع آوری شواهد تصویری از صحنه است. نمایندگان جمع آوری شده در شش یا هفت دوربین های مدار بسته است که می تواند اسیر رویدادهای اما دو نفر از آنها تا به حال هیچ کارت حافظه Wegener گفت.

عمل می آید در میان یک فشار بزرگ برای اصلاح و اجرای قانون و فرهنگ و تاکتیک در ادارات پلیس در سراسر شهرستان. این می آید با وجود هیئت مدیره دادن قدرت بیشتر به بدن نظارت مانند غیر نظامی نظارت کمیسیون برای احضار شهود در چنین مواردی است.

در حرکت ریدلی-توماس گفت: “LASD پیشینه نه به طور کامل مطابق با OIG و COC درخواست – و همچنین حتی احضاریه برای گزارش اطلاعات و شهادت برای کمک به آنها را تکمیل بررسی های خود را…”

وی افزود: “این یک روند نگران کننده است که نمی توان تحمل و این پرسش را که آیا OIG خواهد بود قادر به انجام آن موظف نقش مهمی در نظارت بر تحقیقات است.”

هیئت مدیره عمل هدایت شهرستان مشاور به مشورت با بازرس کل غیر نظامی نظارت کمیسیون مدافع عمومی و پزشکی قانونی/پزشکی-معاینه به گزارش به هیئت مدیره با “برنامه های جایگزین برای اطمینان از تحقیقات مستقل” در این مورد از جمله تلاش برای شامل دولت دادستان کل برای نظارت بر بررسی است.

کارکنان خبرنگار دیوید روزنفلد contribued به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de