تعداد افراد بستری در لس آنجلس با رمان coronavirus به بالاترین سطح خود در عین حال چهار شنبه, جولای 15, با 2,193 بیماران در حال حاضر تایید شده است.

به مرگ یکی دیگر از 44 نفر و 2,758 بیشتر موارد اعلام شد چهار شنبه, مقامات بهداشت عمومی گزارش شده است که ساکنان شهرستان بستری با COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس در حال گرفتن جوان — و افزایش تعداد نیاز به مراقبت ويژه و هواکش. مرگ و میر در حال حاضر مجموع 3,932 به طور کلی با 143,009 مجموع موارد هم به بالاترین سطح در میان دولت شهرستان.

سیستم بیمارستان در حال حاضر کشیده به حداکثر ظرفیت خود در حال حاضر با توجه به مقامات بهداشت عمومی با هیچ letup در موج دوم در افق.

تیم پزشکی از دولت و دولت فدرال هستند که به نام در به از بین بردن پزشکان و پرستاران شهرستان در بیمارستان و مبارزه با این بیماری همه گیر.

“این شده است یک هفته دشوار برای جامعه ما به عنوان ما همچنان به حرکت از طریق این بی سابقه تایمز” گفت: بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر. “از تصمیم گیری های دشوار بودن ساخته شده است برای محافظت از سلامت و ایمنی از همه است.”

اطلاعات جدید ارائه شده توسط شهرستان مقامات بهداشت نشان می دهد تعداد فزاینده ای از کسانی که در بیمارستان بستری هستند و 18 تا 40 سال — نمایندگی نزدیک به 30 درصد از کسانی که در بیمارستان بستری از حدود 10 درصد در ماه آوریل است. افزایش کلی در بستری احساس خطر مقامات بیش از حد.

“این شواهد که ما احتمالا باید دید افزایش مرگ و میر در روزها و هفته به سر آمد” فرر گفت. “ما نیاز به این مراحل است که به حفظ سلامت ما زیرساخت بنابراین بیمارستان ها می توانید مدیریت تعداد رو به رشد افرادی که نیاز به بستری و مراقبت. به همین دلیل بسیار مهم است به دنبال سلامت احكام است.”

مقامات گفتند که دوباره L. A. خروش بیمارستان در سابق St. Vincent مرکز پزشکی و یا درخواست که U. S. S. رحمت بازگشت به L. A. بندر. شب پره از این اقدامات در جای خود قرار گرفتند در ماه آوریل است. اما هر دو به سختی استفاده می شود; بیمارستان را تعطیل و نیروی دریایی ایالات متحده در بیمارستان کشتی میره بازگشت به سن دیگو.

“همه در آغاز بود انجام ما می تواند مطمئن شوید که ما تا به حال به اندازه کافی تخت بیمارستان,” فرر گفت. “من فکر می کنم ما در طول زمان آموخته و آنچه که ما نیاز به مراقبت از مردم است. و در این نقطه واقعا وجود دارد بدون نیاز به باز کردن امکانات اضافی.”

تخت بیمارستان ظرفیت است نه مشکل آنها گفت: — نیروی انسانی شدیدتر چالش است.

در پاسخ وزارت امور خارجه را در تیم از کالیفرنیا بهداشت و درمان سپاه با توجه به وزارت بهداشت مدیر خدمات دکتر کریستینا Ghaly. همچنین دو تیم وارد خواهد شد در L. A. شهرستان از وزارت دفاع, پزشکی, رزرو, او اضافه شده است.

“اگر این همچنان ادامه دارد در حالی که ما یک کافی تخت و هواکش های نیروی انسانی تعداد محدود تر است و ممکن است تبدیل به ناکافی” Ghaly گفت.

متوسط تعداد مرگ و میر, در حالی که کاهش یافته است پس از بالا در آوریل حدود 44 در روز افزایش یافته است در روزهای اخیر به حدود 30 مرگ و میر در هر روز به طور متوسط بیش از هفت روز دوره فرر گفت.

“مرگ و میر در آنچه ما تماس بگیرید عقب مانده شاخص ما نگران این هستید که چند روز از در حال حاضر و یا یک هفته از هم اکنون ما را ببینید ما افزایش مرگ و میر مرتبط با افزایش ما شاهد در بستری شدن در بیمارستان” فرر گفت.

هفت روز به طور متوسط روزانه موارد نیز افزایش یافته است از 1,452 در ماه ژوئن به طور متوسط 2,859 موارد هر روز در حال حاضر فرر گفت.

به آدرس ادامه نامتناسب اثر این بیماری همه گیر در اقلیت و درآمد پایین تر جوامع مقامات شهرستان اعلام کرد روز شنبه گسترش چهار تست سایت و ایجاد شش سایت جدید در مناطق آنها مشخص به عنوان مکان با افزایش عفونت است.

جدید تست سایت خواهد آمد به Montebello دروازه جنوبی, Azusa چشم انداز شهر کامپتون داونی و Norwalk. سایت های موجود گسترش خواهد یافت برای خدمت بیشتر به مردم در بللفلور, Pamona, El Monte و شرق L. A.

برای اینکه این شهرستان می تواند به بازگشت به اقامت در خانه سفارشات فرر گفت: این رفت و آمد مکرر گذشته اما نه از سوال.

“ما نمی توانیم هر چیزی را از روی میز” فرر گفت. “وجود دارد هیچ یقین دقیقا همان چیزی است که اتفاق می افتد بعدی. ما نمی دانیم برای یک واقعیت است که ما باید برای انجام همه چیز ما می توانیم برای محافظت از سیستم بهداشت و درمان. آیا ما می خواهیم برای رفتن به امن در خانه ، مطلقا نه.”

پاسخ او گفت: وضع عمومی.

“باید آرامش را به می دانم که ما رفتارها و اعمال ساده از محبت است که ما را به جاده بهبودی” فرر گفت.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو