LA County اعلام کرد 44 بیشتر coronavirus مرگ و میر بیش از 1 ، 000 مورد جدید

یکی دیگر از 44 لس آنجلس ساکنان درگذشت پس از آزمایش مثبت برای coronavirus مقامات اعلام کردند روز شنبه, مه 9 آوردن این شهرستان تلفات به 1,512.

بخش عمومی وزارت بهداشت همچنین گزارش 1,011 موارد جدید COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. شده اند وجود دارد 31,197 موارد شناسایی شده در این شهرستان از بهداشت عمومی بحران آغاز شد.

شنبه شمارش نیست شامل سه مرگ و میر است که گزارش آن روز در ساحل.

به تازگی گزارش شده مرگ و میر 34 به بالای سن 65 و هفت نفر بین سنین 41 و 65 و یک نفر بین سنین 18 و 40; 29 نفر شرایط بهداشتی اساسی. دو تا از مهمترین و به تازگی گزارش شده مرگ و میر قبلا اعلام کرده در ساحل طولانی که آهنگ و موفق COVID-19 موارد در داخل خود وزارت بهداشت.

“بسیاری از مردم در جامعه ما در حال تجربه عمیقی به دلیل از دست دادن عزیزان خود گذشت و به دور از COVID-19,” شهرستان سلامت عمومی مدیر دکتر باربارا فرر در بیانیه ای گفت. “ما به شما در حفظ و در افکار ما و نماز در هر روز است.”

از بعد از ظهر شنبه پاسادنا که همچنین حفظ سلامت خود گروه منتشر نشده بود یک به روز رسانی برای روز جدید کروناویروس موارد و مرگ و میر.

حدود 38 درصد از افرادی که فوت کرده اند در این شهرستان پس از عقد قرارداد COVID-19 بودند لاتین 29 درصد سفید 19 درصد شد, آسیایی, 12 درصد آمریکایی آفریقایی, 1 درصد بومی هاوایی و یا جزایر اقیانوس آرام و 1 درصد شناسایی به عنوان یکی دیگر از مسابقه.

روز شنبه خبر رسید که شهرستان مجاز مسیرهای پیاده روی عمومی و دوره های گلف برای بازگشایی پس از نیاز آنها را به باقی می ماند شاتر برای هفته ها برای جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس.

در جمعه شهرستان نیز اجازه برخی از خرده فروشان شروع به کار دوباره — اما مغازه ها تنها مجاز به ارائه منظقه وانت.

فرر گفت: همانطور که مردم سر در خارج از منزل برای لذت بردن از آب و هوای گرم و تازه باز امکانات مهم برای ادامه حفظ همان پروتکل است که رانده شده اند در طول همه گیر; شستن دست و صورت و پوشش و فیزیکی فاصله هنوز پارامونت برای جلوگیری از عفونت از خونتان.

“اگر شما در خارج و در مورد آخر این هفته لطفا به هر احتیاط پس هر کسی از ما حتی اگر ما بیمار می تواند با آلوده COVID-19 و قادر به آلوده کردن دیگران,” او گفت:. “زمانی که خارج از خانه خود را همیشه ماندن 6 فوت دور از همه و پوشیدن پارچه صورت پوشش ایمن بیش از بینی و دهان خود را اگر وجود دارد دیگران در نزدیکی شما.

“این اقدامات بسیار مهم هستند که ما شروع سفر از بهبود” او افزود: “به طوری که ما اصلا خودمان را با افزایش بزرگ در بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر است که ما نیاز به reinstitute محدودیت.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>