لا پوشاک به دنبال بازگشایی پس از 4 کارگران می میرند 300+ تست مثبت برای coronavirus

توقیف توسط لس آنجلس عمومی بازرسان بهداشت و سلامت, پوشاک ساز لس آنجلس پوشاک در دوشنبه 13 ژوئیه روز را صرف آموزش کارکنان کارخانه در فاصله فیزیکی و مطابق با پروتکل های پس از چهار نفر از کارگران شاغل در این کارخانه درگذشت میان آنچه مقامات بهداشت عمومی به نام “شیوع گسترده.”

بازرسان دستور جنوب L. A. تسهیلات در خیابان 59 بسته دوباره پنج شنبه گذشته تنها چند هفته پس از آن در اصل تعطیل در ژوئن 27.

مدیر عامل شرکت کبوتره Charney گفت: این مجموعه — که استخدام بیش از 2000 نفر — تا به حال امن مجوز از وزارت بهداشت که بعد موقعیت خود را تغییر دهید, او گفت:. “ما نمی بازگشایی در برابر سفارش خود را,” او گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.

مقامات شهرستان گفت: از زمان بسته شدن بود و دستور داد پس از بازرسان یافت “آشکار” نقض عفونت-کنترل پروتکل ها و شرکت “موفق به همکاری” با این شهرستان را بررسی آنچه شدند و سپس در حدود 150 عفونت. اواخر هفته گذشته مقامات گفت که 300 نفر از کارگران تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

مقامات بهداشت عمومی در این مورد گفت: سه نفر از کارگران شاغل در این کارخانه درگذشت در اوایل ماه ژوئن و یکی از درگذشت این ماه است. یکی از چهار شد 20 سال کارگر در مجتمع Charney گفت.

آژانس شروع به بررسی شرایط در کارخانه در ژوئن 19 بعد از مطلع شدن توسط یک “نگران ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی.”

با توجه به گروه محققان خواسته این شرکت برای یک لیست از تمام کارکنان پس از آن می تواند در مقایسه با نتایج تست اما این شرکت موفق به ارائه آن است.

در اواخر ماه ژوئن بازرسان گزارش نقض فاصله مورد نیاز و عفونت-کنترل پروتکل ها با توجه به گروه اشاره کرد که این شرکت با استفاده از مقوا به عنوان یک مانع بین کارگران غیر قابل قبول اندازه گیری.

 • لس آنجلس پوشاک کارمند می افزاید: پلکسی گلاس برای دوخت ایستگاه در لس آنجلس کارخانه در روز دوشنبه 13 ژوئیه سال 2020 بنابراین دوخت ایستگاه با خیال راحت می توانید حرکت پارچه بين فاضلاب. این شرکت بسته شد توسط شهرستان پس از 4 کارگر کشته و بیش از 300 مورد تایید قرار گرفت به حال coronavirus. این شهرستان گفت: این کارخانه می تواند در انتظار بازگشایی آموزش کارکنان خود را. (عکس از سارا Reingewirtz, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • وینسنت گرت سابق بیمارستان مدیر که آغاز شده C. H. A. N. T, آموزش, آکادمی, آموزش, لس آنجلس, پوشاک, کارکنان در مورد چگونگی امن در طول COVID-19 شیوع در اتاق الگوی لس آنجلس کارخانه در روز دوشنبه 13 ژوئیه سال 2020 است. این شرکت بسته شد توسط شهرستان پس از 4 کارگر کشته و بیش از 300 مورد تایید قرار گرفت به حال coronavirus. این شهرستان گفت: این کارخانه می تواند در انتظار بازگشایی آموزش کارکنان خود را. (عکس از سارا Reingewirtz, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • لس آنجلس پوشاک کارمند پاک دوخت ایستگاه در لس آنجلس کارخانه در دوشنبه, جولای 13, 2020 که در آن آنها اضافه شده اند pexiglass بین دوخت ایستگاه با خیال راحت حرکت پارچه بين فاضلاب. این شرکت بسته شد توسط شهرستان پس از 4 کارگر کشته و بیش از 300 مورد تایید قرار گرفت به حال coronavirus. این شهرستان گفت: این کارخانه می تواند در انتظار بازگشایی آموزش کارکنان خود را. (عکس از سارا Reingewirtz, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • لس آنجلس پوشاک کارمند می افزاید: پلکسی گلاس برای دوخت ایستگاه در لس آنجلس کارخانه در روز دوشنبه 13 ژوئیه سال 2020 بنابراین دوخت ایستگاه با خیال راحت می توانید حرکت پارچه بين فاضلاب. این شرکت بسته شد توسط شهرستان پس از 4 کارگر کشته و بیش از 300 مورد تایید قرار گرفت به حال coronavirus. این شهرستان گفت: این کارخانه می تواند در انتظار بازگشایی آموزش کارکنان خود را. (عکس از سارا Reingewirtz, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • لس آنجلس پوشاک کارکنان در صف انتظار برای گرفتن یک COVID-19 آموزش در لس آنجلس کارخانه در روز دوشنبه 13 ژوئیه سال 2020 است. این شرکت بسته شد بعد از 4 کارگر کشته و بیش از 300 مورد تایید قرار گرفت به حال coronavirus. این شهرستان گفت: این کارخانه می تواند در انتظار بازگشایی آموزش کارکنان خود را. (عکس از سارا Reingewirtz, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • لس آنجلس پوشاک یکی از بزرگترین کارخانه نساجی در بنگلادش در لس آنجلس دهکدهای کوچک شده خود را برش جداول برای حفظ کارکنان امن در لس آنجلس کارخانه در روز دوشنبه 13 ژوئیه سال 2020 است. این شرکت بسته شد بعد از 4 کارگر کشته و بیش از 300 مورد تایید قرار گرفت به حال coronavirus. این شهرستان گفت: این کارخانه می تواند در انتظار بازگشایی آموزش کارکنان خود را. (عکس از سارا Reingewirtz, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • Mirlanda روبلز چپ و اریکا ویللویکنکیو آماده کارمند وزارت بهداشت پروتکل تشریفات اداری در لس آنجلس پوشاک الگوی اتاق که در آن کبوتره Charney جد Hymie Charney نقاشی آویزان در لس آنجلس کارخانه در روز دوشنبه 13 ژوئیه سال 2020 است. این شرکت بسته شد توسط شهرستان پس از 4 کارگر کشته و بیش از 300 مورد تایید قرار گرفت به حال coronavirus. این شهرستان گفت: این کارخانه می تواند در انتظار بازگشایی آموزش کارکنان خود را. (عکس از سارا Reingewirtz, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • لس آنجلس پوشاک تبدیل پوشاک خود را کسب و کار به ماسک و قابل شستشو پزشکی لباسهای ساخت در ابتدای بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان دیده می شود در روز دوشنبه 13 ژوئیه سال 2020 است. این شرکت بسته شد بعد از 4 کارگر کشته و بیش از 300 مورد تایید قرار گرفت به حال coronavirus. این شهرستان گفت: این کارخانه می تواند در انتظار بازگشایی آموزش کارکنان خود را. (عکس از سارا Reingewirtz, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • لس آنجلس پوشاک تبدیل پوشاک خود را کسب و کار به ماسک و قابل شستشو پزشکی لباسهای ساخت در ابتدای بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان دیده می شود در روز دوشنبه 13 ژوئیه سال 2020 است. این شرکت بسته شد بعد از 4 کارگر کشته و بیش از 300 مورد تایید قرار گرفت به حال coronavirus. این شهرستان گفت: این کارخانه می تواند در انتظار بازگشایی آموزش کارکنان خود را. (عکس از سارا Reingewirtz, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • لس آنجلس پوشاک کارکنان را COVID-19 آموزش در الگوی اتاق در لس آنجلس کارخانه در روز دوشنبه 13 ژوئیه سال 2020 است. این شرکت بسته شد توسط شهرستان پس از 4 کارگر کشته و بیش از 300 مورد تایید قرار گرفت به حال coronavirus. این شهرستان گفت: این کارخانه می تواند در انتظار بازگشایی آموزش کارکنان خود را. (عکس از سارا Reingewirtz, Los Angeles Daily News/SCNG)

فرر گفت: کارخانه تولید — که تقریبا 24 ساعته/7 روز یک هفته عملیات بود و تولید کالا و خدمات در نظر گرفته شود “ضروری است.” که شامل ساخت ماسک محافظ و لباس در طول بیماری همه گیر.

در پاسخ به یک سوال در مورد اینکه آیا این ماسک ممکن است آلوده به دلیل شیوع فرر توصیه می شود که انتقال خواهد بود بسیار بعید است اما که آن را “بسیار مفید” برای همیشه از شستن ماسک قبل از شما آن را قرار داده است.

برای طرفداران پوشاک, حقوق کارگران این کارخانه شده است یک منبع نگرانی برای هفته ها.

پوشاک کارگر مرکز یک کارگر گروه حمایت گفت: این مرکز رو گزارش نگران از کارکنان که به طور ناگهانی متوقف آینده به کار کرد و گفت که این شرکت بود اعلام اینکه غایب کارگران تا به حال آزمایش مثبت است.

این مرکز همچنین ادعا کرد که در اوایل ماه ژوئن مدیریت بود نه افزایش آن مطابق با شیوه های. این مرکز در زمینه این اتهامات در یک شکایت در این شهرستان خبر داد.

Charney معتقد است که تنها وجود دارد بسیار او می تواند به کنترل در یک شرکت است که در استخدام بسیاری از مردم بسیاری از آنها می آیند از جوامع مهاجر ضربه سخت توسط ویروس. و او گفت: در روز قبل از این ویروس به مقامات بهداشت عمومی را امضا کرده بود در اجتماعی فاصله شیوه در خود پیچیده است.

روز جمعه گفت: 300 نفر از گسترش بیش از یک دوره از هفته نه و او گفت که او متقاعد شده است که کارگران که درگذشت گرفتار این ویروس در کارخانه بلکه در دیگر مناطق پرجمعیت جنوب L. A., که در آن جامعه گسترش است به احتمال زیاد.

Charney گفت: مدیریت خم در کارگران به خود گزارش به همسالان خود و در نهایت به خواست همه کارگران در حوزه کسی که تست مثبت به تست. اما مسائل مربوط به حریم خصوصی است که جلوگیری از مدیریت از ساخت تمام اطلاعیه ها, او گفت:.

“از شروع این ویروس و خیلی قبل از ماسک در حال توصیه می شود و یا موظف, همه, لس آنجلس, پوشاک, کارکنان, پوشیده شده اند, ماسک” Charney گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه. “ما اجرا اجتماعی فاصله مورد نیاز فاصله ماشین آلات و شکستن مناطق با شش پا و یا بیشتر از هم جدا. ما تعیین کرده اند تا دست ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده ایستگاه در سراسر کارخانه. ما آزمون هر یک از کارکنان و بازدید کننده دما و توزیع دست ضد عفونی کننده قبل از آنها مجاز به وارد کردن امکانات. ما باید اجرا روال تمیز کردن و ضد عفونی از ایستگاه های کاری و تجهیزات. ما نصب شده تشخیص چهره ساعت زمان برای کاهش مقدار زیادی از سطوح که کارکنان باید به لمس در طول روز است.”

Charney گفت که برای پنج هفته این شرکت با تکرار آزمایش کارکنان برای COVID-19 و که این شرکت ارائه شده بهداشت عمومی با کارکنان مثبت/منفی نتایج آزمون به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

او گفت: هیچ داده بود نکردن اما این “گاهی اوقات در زمان چند روز به اوردن دلیل آن تکیه ما به دست آوردن اطلاعات خصوصی از کارکنان که ما نیاز به رضایت و تایید از آنها را آزاد کند.”

فرر گفت: او “فوق العاده نگران” در مورد شیوع بیماری در مجتمع است. او گفت که او خوشحال بود با گام های این شرکت ساخت از جمله تلاش برای مطمئن شوید که شرکت مدیران و کارکنان باید استراحت کافی زمان برای تمیز کردن و مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه های نزدیک و در دسترس است.

فرر اشاره کرد هر چند که این شرکت نیاز به سفت کردن گزارش خود از پروتکل های.

Charney اعتماد به نفس بود که این شرکت به جلسه شهرستان انتظارات و خواهد بود در کسب و کار به زودی.

“ما پیش بینی باز باشد,” او گفت:. “آنها را تایید کند ما به جلو حرکت کند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de