پس از یک کبودی ماه-نبرد طولانی برپا در بیش از بودجه خود را به لس آنجلس کلانتر می تواند به کاهش کمک های مالی خود را در میان منطقه دور چشم انداز اقتصادی شهرستان بودجه تحلیلگران و کارمند وزارت می گویند.

هیئت ناظران است برای نهایی کردن این شهرستان بودجه برای سال مالی آینده در ژوئن 29, دو روز قبل از آن سال آغاز می شود. پانل است که انتظار می رود به بریده بریده بودجه گروه به حدود 3.3 میلیارد 200 میلیون دلار کمتر از سال قبل.

که معنی کارکنان کمتر در کار گروه.

کنراد مردیت کلانتر مدیر خدمات اداری بخش گفت: بیش از 1000 سوگند موقعیت خواهد بود “در بلوک سفت,” علاوه بر از دست دادن صدها غیر نظامی کارگران است.

مردیت گفت کلانتر الکس بیانوبا است در تلاش برای جلوگیری از اخراج در تمام هزینه.

“او به دنبال در curtailments یا کاهش در گشت او به دنبال کاهش در بازداشت موقعیت – که می تواند به معنای بسته شدن برخی از طبقه در زندان های” مردیت گفت. “او به دنبال پوسته پوسته شدن پشت برخی از عملیات در دادگاه خدمات است.”

سوگند نمایندگان بعید است به از دست دادن شغل خود گفت: با صدها موقعیت های خالی در میان کسانی که “حذف شود” و صدها انتظار بازنشستگی این آینده سال مالی مردیت گفت.

در حال حاضر وجود دارد 9,791 نمایندگان در بخش مردیت گفت.

شهرستان همه ادارات خواسته شده است تا پتانسیل کاهش از 10 درصد به 20 درصد به جنوب کالیفرنیا قرقره گسترده از خاموش شدن ناگهانی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در علاوه بر این به کاهش این کلانتر شد و در حال حاضر در طولانی مبارزه با county مدیر عامل و سرپرستان بیش از 89 میلیون دلار پیش بینی کسری بودجه.

در یک اقدام بی سابقه در اکتبر سرپرستان شیلا Kuehl و هیلدا سولیس نقل مکان کرد و به عقب نگه $143.7 میلیون از این گروه و قرار دادن آن در بودجه کاهش طرح است.

اگر کلانتر به دنبال طرح هیئت مدیره خواهد از بند باز کردن برخی از این وجوه است.

اما این حرکت خشم کلانتر – او به نام حرکت یک “بمب” و ادامه داده است به سرزنش هیئت هفتگی در کنفرانس های مطبوعاتی.

دو طرف بر آن توافق نداریم چرا کلانتر کسری باقی مانده است ،

شهرستان مدیر عامل Sachi Hamai در بودجه ارائه و در عقب و جلو نامه بین کلانتر و هیئت مدیره گفت: هزینه های اضافه کاری و ادامه داد: آکادمی کلاس بیش از آنچه در بودجه شد باید کمک بیشتر به آن کسری بودجه است.

برای ماه دفتر او در تلاش است کشمکش اطلاعات بیشتر از بخش کلانتر در مورد اینکه چرا آن اضافه بودجه همچنان بالا باقی بماند با وجود صدها خالی معاون موقعیت.

مبارزه بیش از کلانتر اضافه بودجه را به عقب می رود سال است.

در سال آخر کلانتر سابق جیم مک دانل تصدی در سال 2018 در این بخش شد و سپس برخورد با بیش از 1000 پست های خالی و وزارت ولخرجی در اضافه کاری ballooned به $142 میلیون.

اضافه کاری که بودجه باقی مانده است بالا – بخش کلانتر صرف بیش از $146 میلیون دلار بیش از آنچه به آن اختصاص داده شد در وقت اضافه برای هر یک از دو مالی سال است.

کلانتر غالبا نقل از 700 به عنوان تقریبی از تعداد جای خالی در بخش خود را.

مدیر عامل شرکت گفت: جای خالی که در واقع کاهش یافته است – دفتر او در حال حاضر گیره جای خالی در 513.

مدیر عامل شرکت گفت: در نامه ای به هیئت مدیره که کلانتر است که تحت تجزیه و تحلیل که در آن تمام هزینه های اضافه کاری در حال آمدن از.

“این گروه می گوید که بودجه سرریز و … اتفاق می افتد در زمینه بازداشت و گشت عملیات” Hamai دفتر می گوید, در بیانیه ای.

“در گشت این اداره گفت که تعداد قابل توجهی از تهی دست موقعیت های اداری ایجاد شده در طول سال برای اطمینان مختلف گشت ایستگاه های عمل به طور موثر” آن را می گوید.

اما تا کنون مقامات شهرستان می گویند آنها نشده است به اندازه کافی داده شده اطلاعات به آمده تا با جزئیات دلایل چرا اضافه کاری همچنان بالا است.

کلانتر بخش از سوی دیگر می گوید آن را حفظ و نگهداری آن اضافه اعداد با وجود یک تلاقی هزینه های مختلف آنها انتظار نداشتند.

و کلانتر مقامات می گویند هزینه زندگی را افزایش می دهد و به کارگر پرداخت غرامت و هزینه های دیگر که به آنها به طور غیر منتظره.

“ما باید به افزایش است که ما نمی توانیم کنترل” مردیت گفت. “ما فکر می کنم آن را باید در این شهرستان پوشش این هزینه را افزایش می دهد.”

بیشتر آنها می گویند بازنشستگی منجر به اضافه کاری توسط دیگران پوشش ساعت های از دست رفته.

در یک بیانیه بیانوبا گفت: بخش خود را کاهش می دهد هزینه های اضافه کاری حدود 10 میلیون دلار در این سال مالی جاری. با کاهش به موقعیت های خالی که اضافه بار باید سقوط و حتی بیشتر در سال آینده مردیت گفت.

همه این پیش بینی کاهش نمی عامل در مطالبات آمدن از حقوق مدنی گروه های که می خواهند کلانتر بودجه کاهش می یابد و حتی بیشتر.

در میان ملت گسترده تحول پلیس به کشتار مردان و زنان سیاه فعالان به نام برای شیب کاهش به اجرای قانون بودجه که جذب میلیاردها دلار از بودجه های محلی. بسیاری از که خشم به صورت محلی و کارگردانی شده است در اداره پلیس لس آنجلس است که می تواند یک برش از $100 میلیون به 150 میلیون دلار است.

در بخش سمت یک ائتلاف از گروه مبارز را هدف قرار داده اند L. A. شهرستان گسترده زندان شبکه. در بودجه آنها پیش نویس این گروه می خواهم برای دیدن در این شهرستان کاهش بودجه برای بخش کلانتر منطقه دفتر دادستان و وزارت مشروط با 42 درصد است.

لکس Steppling – سیاست مدیر برای عزت و قدرت در حال حاضر یک شهرستان متمرکز گروه تاسیس شده توسط Black Lives Matter–L. A. فعالان — گفت: هیئت مدیره باید تمرکز بر برش زندان بودجه و صرف پول در جای دیگر در جامعه است.

“به خصوص در یک لحظه مثل این که در آن وجود دارد coalescing افکار عمومی است که اجرای قانون سیستم نیاز به دوباره تصور” Steppling گفت. این “یک لحظه خوب برای آنها را به انجام کار درست است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو