لس آنجلس هیئت ناظران رای دادند به اتفاق آرا در روز شنبه, مارس 28 برای ارسال رای-با-ایمیل آراء هر رای دهنده ثبت نام شده برای انتخابات عمومی ماه نوامبر با استناد به نگرانی در مورد کوروناویروس مربوط به اجتماعی فاصله.

سرپرستان جانیس هان و شیلا Kuehl پیشنهاد تغییر به انتخابات پروتکل هایی است که به طور معمول ارسال رای-با-پست الکترونیکی رای گیری در صورت درخواست.

“این سخت است تصور کنید که در میان coronavirus بحران ما عمده انتخابات آینده این نوامبر” هان گفت. “هیچ کس نباید مجبور به انتخاب بین سلامت خود و حق خود برای رای دادن. ما نمی دانیم که چه چالش هایی مواجه می شود در این بیماری همه گیر این سقوط اما با ارسال هر رای دهنده پست الکترونیکی-در-رای ما می تواند اطمینان حاصل شود که هر کس می تواند در نظرسنجی رای گیری با خیال راحت بدون توجه به آنچه که در آینده نگه می دارد.”

زمان اقامت در خانه سفارشات منقضی مارس 15, اما حتی اگر برخی از محدودیت ها برداشته در آن زمان مقامات بهداشت عمومی انتظار می رود برخی از فرم های اجتماعی فاصله مورد نیاز خواهد بود دراز مدت به منظور جلوگیری از موج جدید COVID-19 موارد است.

به عنوان یک نتیجه در فرد رای گیری مکان می تواند سخت و فشرده برای استخدام در انتخابات کارگران و یا جای نیاز به اجتماعی فاصله در حالی که جلسه رای دهندگان تقاضا است.

“هیچ چیز از جمله تمام چالش های مربوط به COVID-19 باید اجازه داده شود برای جلوگیری از رای دهندگان در ماه نوامبر” Kuehl گفت.

این هیئت همچنین کارگردانی ثبت-ضبط/County Clerk دین لوگان به اقدامات لازم برای ارائه حضوری گزینه های رای گیری است که مطابق با دستورات بهداشتی و اطمینان از ایمنی از رای دهندگان و داوطلبان.

کالیفرنیا انتخابات کد دیکته که لس آنجلس ارسال رای-با-ایمیل آراء به همه رای دهندگان ثبت شده توسط 2024 به طوری که هیئت مدیره را به حرکت به سادگی به تسریع این روند.

لوگان قبلا هشدار داده که این حرکت خواهد شد گران است. بدون برچسب قیمت گنجانده شد در حرکت است که هدایت شهرستان مدیر عامل برای کار با لوگان به شناسایی منابع مالی است. این هیئت همچنین توافق کردند به ارسال نامه به دولت فدرال و دولت قانونی طرفداران به دنبال پول برای تلاش.

فدرال دلار ممکن است سخت به آمده در زمانی که کاخ سفید هشدار داده است در برابر رای-با-پست الکترونیکی انتخابات با رئیس جمهور تهمت خواستار آن را “وحشتناک, وحشتناک چیز” و با استناد به پتانسیل برای تقلب. مغلوب ساختن پیشی جستن خود رای دادند از طریق پست در فلوریدا اخیر ریاست جمهوری و اولیه است.

اخیر وال استریت ژورنال/NBC News نظرسنجی نشان می دهد که 58 درصد از رای دهندگان در سراسر کشور به نفع تغییر قوانین انتخابات به طور دائم اجازه رای دادن از طریق پست. و تقریبا یک چهارم از کسانی که مخالف تغییر دائمی گفت: پست الکترونیکی-در رای گیری باید اجازه داده شود در ماه نوامبر.

لوگان گفت: هیئت مدیره که قبل از انتخابات نیز به دنبال این طرح برای ارسال هر ثبت نام رای دهندگان رای-با-پست الکترونیکی رای گیری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو