L. A. شهرستان heeds دستور دولت برای تعطیل کردن میله به عنوان شهرستان گزارش بستری شدن در بیمارستان موارد در افزایش

لس آنجلس گزارش روز شنبه دوم آن بیشترین تعداد از موارد در یک روز با 2,542 فتح کرد گرفته شد موارد جدید به عنوان بستری شدن در بیمارستان همچنان به افزایش دوباره و بارها دستور داده شد بسته شده است.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom حدود ظهر دستور داد که میله تعطیل در L. A. و شش سایر استان ها با بدتر شدن عفونت کروناویروس نرخ.

L. A. شهرستان مقامات بهداشت عمومی گفت: آنها توجه Newsom و اصلاح بخش سلامت افسر سفارش یکشنبه اذعان زور و اجبار شده است وجود دارد افزایش در موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان. زمان بندی آنها می گویند این است که در خط با بازگشایی بخش های کلیدی اقتصاد مانند میله های زندان – که در آن مردم مخلوط در مجاورت نزدیک در داخل خانه که کارشناسان بهداشت می گویند در میان خطرناکترین تنظیمات.

“در حالی که آن را ناامید کننده به یک گام به عقب بر ما بهبود اقتصادی سفر این مهم است که ما در حفظ سلامت ما و حفاظت از ساکنان این ظرفیت در سیستم بهداشت و درمان گفت: بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر در بیانیه ای در روز یکشنبه ،

روز یکشنبه در این شهرستان نیز گزارش 20 مرگ و میر آوردن تعداد کل مرگ و میر مربوط به کروناویروس در L. A. شهرستان به 3,305 مردم است. حتی در میان افزایش تعداد موارد بستری شدن در بیمارستان تعداد مرگ و میر در هفته های اخیر است آینه یک روند ملی است و در واقع شده است پایین آمدن. در L. A. County, میانگین مرگ و میر در هر روز شد و در حال حاضر حدود 25 از حدود 45 است.

از 20 نفر است که مرگ و میر گزارش شده یکشنبه یک نفر بود در the18-40-year-old دسته بدون شرایط بهداشتی اساسی. حدود 94 درصد از کسانی که فوت کرده اند از این بیماری تا به حال شرایط بهداشتی اساسی و حدود نیم اقامت در خانه های سالمندان.

این میزان بستری شدن در بیمارستان است که مقامات بهداشت عمومی نگران از ترس اینکه موجی می تواند منجر به مرگ و میر غیر ضروری با توجه به یک سیستم مراقبت های بهداشتی است که غرق شده است.

وجود دارد 1,717 مردم در حال حاضر در بیمارستان بستری, یکشنبه, با توجه به L. A. شهرستان بهداشت عمومی. این رقم بالاتر است 1,350 به 1450 روزانه بستری شدن در بیمارستان دیده می شود در هفته های اخیر. مقامات بهداشتی می گویند این شهرستان می تواند تا حدود 4000 COVID-19 بيمار با استفاده از موجود افزایش ظرفیت.

نتایج تست شد و در حال حاضر در دسترس برای بیش از 1,056,000 افراد با 9% از مردم تست مثبت است. در مجموع 97,894 مردم باید آزمایش مثبت است.

تجمعی رای مثبت افزایش یافته است و از 8 درصد به 9 درصد و 7 روز به طور متوسط روزانه مثبت رای از افزایش 5.8% دو هفته پیش به 8.7% امروز بخش. روزانه به طور متوسط تست های انجام شده بیش از هفت روز دوره بود و در حال حاضر حدود 18,000 هر روز در زیر سطح در اواخر ماه مه.

از مجموع گزارش روز شنبه را شامل نمی شود اعداد است که بعد از ساحل طولانی که در عمل خود را در بخش بهداشت و درمان می کند و گزارش آمار و ارقام در تعطیلات آخر هفته. پاسادنا که همچنین عمل خود را در بخش بهداشت و درمان گزارش شده 24 مورد جدید به 1,276 مجموع موارد در حال حاضر و هیچ مرگ و میر. در مجموع 89 نفر در پاسادنا فوت کرده اند.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de