کیوتو: فرهنگی اعزامی

قدم زدن از طریق این شهر تاریخی شامل غلظت از سوئی و سلسله تانگ شما احساس می کنید در یک باستان روح کسی که یک بار ساکنان این زمین بزرگ است. وقتی که شما گوش دادن به داستان های باستانی شما را در درک اهمیت فرهنگی این میراث ناشی از ناگسستنی امپریالیستی و نسب نسب سلطنتی. همه این عوامل با هم به نمایندگی از تعادل کامل از سخت و نرم شرکت و بازده یین و یانگ است که مشترک به تمام بشریت ایجاد یک منظره نفس گیر را ترک خواهد کرد که هر بازدید کننده با یک تجربه منحصر به فرد.

گل داودی تاج و تخت

در تاریخ 1 مه 2019 امپراتور Akihito در کنار تاج و تخت خود را در حالی که شاهزاده Naruhito موفق شد خود را به جای حضرت و تبدیل شدن به 126th امپراتور ژاپن در نتیجه آغاز سال اول از دوره جدید و یا “Reiwa.” از شخصیت های کانجی برای Reiwa مشتق شده از یک خط باستانی شعر ژاپنی است که می گوید: “آن را در بهار جدید در یک نمایشگاه (rei) در ماه زمانی که هوا روشن بود و باد ملایم (wa) نسیم.”

در مقایسه با توکیو یک کلان شهر شلوغ با آسمان خراش ها و مدرنیته کیوتو تلقی به حفظ باستانی آن گذشته به عنوان یک زندگی یادآوری به همه ژاپن با شکوه میراث فرهنگی. هر اهتزاز پرچم در خیابان با کلمه Reiwa ( 令和 ) به یاد همه است که زمان تغییر کرده و جدید امپراتور صعود تاج و تخت است. در جشن امپراتور جدید, همه لباس های خود را به بهترین و صف در معابد برای ساعت ها به خرید یک نفیس جزوه به عنوان یک نشانه برکت و رحمت برای امپراتور جدید.

The Takamikura throne kept in the Kyoto Imperial Palace is used for accession ceremonies. It was used for the enthronement of Emperor Naruhito in 2019. (Image: via wikimedia CC BY 4.0)

این Takamikura تاج و تخت نگه داشته و در کاخ سلطنتی کیوتو استفاده می شود برای الحاق مراسم. آن استفاده می شود برای تجلیل از امپراتور Naruhito در سال 2019. (تصویر: از طریق ویکیمدیا CC BY 4.0)

با توجه به افسانه ای در 660 قبل از میلاد امپراتور Jimmu, از تبار خدایان مسند نشانده خود و تاسیس امپراتوری خود را در سرزمین ژاپن مارک فصل اول ژاپن بزرگترین 2,679 سال از تاریخ است. با وجود این واقعیت است که ژاپن تا به حال از طریق رنج می برد بیش از 2000 سال از جنگ و جنگ برای تاج و تخت و قدرت امپراتوری امپراتور شده بود تهدید چند بار داودی سلسله هرگز سرنگون شده است. از زمان های قدیم ژاپنی ها بر این باورند که خانواده سلطنتی از تبار خدایان و حفظ میراث تاج و تخت در میان خانواده سلطنتی تبدیل به مقدس ترین و ایثار ماموریت از کل ملت است.

به عنوان مهر و موم از خانواده سلطنتی شبیه یک 16-گلبرگ گل داودی گل سلطنت تبدیل شد شناخته شده به عنوان ناگسستنی امپریالیستی و نسب داودی سلسله توسط نسل بعدی.

مدرن ژاپن: ریشه در سوئی و سلسله تانگ

تاریخ نشان می دهد که ژاپن یک ملت از مبارزان که عاشق نبرد. مردم ژاپن پرستش قهرمانان که در جنگ کشته شده و آنها ادای احترام خود را به آسمان و زمین و اجداد خود. این منحصر به فرد معنوی و رویکرد منجر به ایجاد دین شینتو است که حاوی ژاپن قومی ،

در سال از سوئی و تنگ سلسله فرستادگان آورده چینی فرهنگ و آیین بودا به ژاپن آغاز کانجی فرهنگ در میان جامعه به شکل پایه ای از ژاپن منحصر به فرد تمدن است که هنوز هم امروز وجود دارد.

در 794 امپراتور Kammu منتقل پایتخت از نرا ( 奈良 ) به Heian-kyō ( 平安京 ) و ساخته شده آن را در تصویر Luoyang شهرستان از سوئی و سلسله تانگ. Heian-kyō در حال حاضر به عنوان شناخته شده کیوتو. آن را از کیوتو که Sui and Tang تمدن ها معرفی شدند به ژاپن و از آن افزایش یافت و به اوج خود; قانون و سیاست و نظامی و دین بودند و همه در حال رشد نوید دوره ای از صلح و رفاه در سراسر زمین است. کیوتو تکامل را به سیاسی و فرهنگی در قلب ژاپن و نقش آن را هنوز هم بازی می کند امروز.

The city has been perfectly preserved for more than 1,200 years. It is thanks to the noble gesture of the Japanese leadership that this unique city has been preserved for the enjoyment and appreciation of humanity. (Image: Vision Times)

این شهرستان شده است کاملا حفظ برای بیش از 1200 سال است. این است که به لطف حرکت اصیل ژاپنی رهبری است که منحصر به فرد این شهر حفظ شده است برای لذت بردن و قدردانی از بشریت است. (تصویر: چشم انداز نیوز)

این شهرستان شده است کاملا حفظ برای بیش از 1200 سال است. این است که به لطف حرکت اصیل ژاپنی رهبری است که منحصر به فرد این شهر حفظ شده است برای لذت بردن و قدردانی از بشریت است. این که آیا آن بخور معطر را احاطه کرده از Kiyomizu معبد یا خلوص Shimogamo حرم همه از این سایت بیرون آمدن قوی هاله ای از تاریخ ساخت آن را احساس می کنید مانند شما در سفر به عقب در زمان.

این بود تا سال 1869 که امپراتور میجی تصمیم به حرکت سرمایه به Edo. به عنوان Luoyang شهرستان شناخته شده به عنوان “پایتخت شرق” امپراتور در این زمان به عنوان یک بازتاب و تغییر نام به توکیو نتیجه منادی در فصل بعد در این ملت بزرگ تاریخ.

ژاپنی زیبایی از برگای گل و کاهش تیغه های

در کیوتو خیابان های پر از تاریخ است. زیارتگاه ها و معابد دیدنی از زیبایی های طبیعی و بارها و رستوران ها, اصطبل, فروش گوشت درمان, دسر, عتیقه جات و چین, عجیب و غریب, نوجوانی, گردشگران پوشیدن لباس های سنتی… همه این عناصر با یکدیگر ترکیب برای ایجاد چشمگیر شهر باستانی است که واقعا منحصر به فرد است.

In Kyoto, the streets are full of history. The shrines and temples, spectacular natural beauty, bars and restaurants, stalls selling cured meat, dessert, antiques and china, the exotic geishas, tourists donning traditional dress. (Image: Vision Times)

در کیوتو خیابان های پر از تاریخ است. زیارتگاه ها و معابد دیدنی از زیبایی های طبیعی و بارها و رستوران ها, اصطبل, فروش گوشت درمان, دسر, عتیقه جات و چین, عجیب و غریب, نوجوانی, گردشگران پوشیدن لباس های سنتی. (تصویر: چشم انداز نیوز)

اگر شما صرف برخی از زمان در اینجا شما به زودی ببینید Bushido (“راه جنگجو”) روح نفوذ است که در هزار سال شینتو وفاداری است که تصویب شده است را از طریق تنها اصل و نسب همراه با آرامش است که در ذن بودیسم است. Bushido است یک اصطلاح جمعی برای بسیاری از کدهای افتخار و آرمان هایی که دیکته سامورایی راه زندگی شبیه به اروپایی مفهوم جوانمردی. وجود دارد یک عنصر زیبایی است که ریشه در مغز ژاپن استخوان یک عنصر است که سرسختانه همچنان ادامه دارد به عصر مدرن تلاش و در نهایت با موفقیت آشتی سیاست مدرن با یک سلسله شاهنشاهی.

به عنوان مهر و موم سلطنتی خانواده داودی نشان دهنده عزت امپراتور در حالی که تیغه نشان دهنده دفاع از تاج و تخت است. در طول تاریخ طولانی خود ژاپنی, شمشیر شده اند بخشی جدایی ناپذیر از قهرمان داستان ها و افسانه های, به خصوص که در آن اعیان و یا مردم بی گناه شده اند در خطر است.

ژاپن نشان دهنده یک موفقیت منحصر به فرد در جهان امروز آن فرهنگ باستانی و یک سلسله قدمت بیش از هزار سال ایفای موفق نقش در صحنه جهانی است. فرهنگی روح از امروز ژاپن هنوز هم مظهر تصفیه آداب معاشرت در درمان دیگران خود داری و پشتکار است. باستانی آن میراث در خدمت این ملت هست.

نوشته شده توسط لوسی وو و ترجمه شده توسط Shuqun او

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما هفتگی ایمیل

نیوزیلند Queenstown

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>