کنت دولت دائمی زخم هنوز هم دردناک پس از 50 سال

Dean R. kahler جمع اولین کالج ترم بود و نزدیک شدن به پایان هنگامی که او به خانه رفت و برای آخر هفته 50 سال پیش در این ماه به خود را جشن می گیرند 20th تولد.

در شمال شرقی اوهایو پسر کشور کار کرده بود در جمهوری فولاد ذوب فروشگاه در کانتون برای کمک به پرداخت برای مدرسه و دیر شروع در کالج. او تا به حال یک پیش نویس تعدادی بنابراین او نمی نگرانی در مورد رفتن به ویتنام است. او به جلو نگاه به چهار سال از دانشگاهیان برای راه اندازی خود را انتخاب و حرفه ای در خدمات عمومی.

هنگامی که او بازگشت به دانشگاه بعد از ظهر یکشنبه همه چیز تغییر کرده بود. دو روز ضد جنگ تظاهرات به اوج خود رسید در آتش زدن یک دانشگاه نظامی ساختمان. فرماندار به شهر آمد تعهد به برقراری نظم و به نام در اوهایو گارد ملی. حکومت و نیروهای مسلح گشت این زمینه.

و در عرض 24 ساعت در 4 مه سال 1970 kahler جمع و جهانی خواهد برای همیشه لطفا برای تغییر در میان خشونت احتراق قرار داده است که یک زمان سخت مهر در پایان the1960s و تحویل جنگ به آستان امریکا انجامید.

این زمانی است که guardsmen افتتاح شد آتش سوزی در یک جمعیت از دانش آموزان در دانشگاه ایالتی کنت کشته شدن چهار نفر و زخمی شدن نه نفر از جمله kahler جمع که دچار ستون فقرات طناب آسیب است که به طور دائم فلج او را از قفسه سینه به پایین.

‘شهر خواب آلود کوچک’

کنت اوهایو به سختی به نظر می رسید به احتمال زیاد تنظیم برای چنین اجتماعی و تحول سیاسی.

“این یک کمی خواب آلود شهر” گفت: لایحه گوردون محلی نویسنده و متخصص در موضوع.

گوردون بزرگ در اوهایو اما رفت به UCLA برای کالج. او به عقب کشیده شده به ایالتی کنت پس از تیراندازی. پس از فارغ التحصیلی در سال 1973 او مجموعه های خارج برای نوشتن “چهار کشته در اوهایو” که در آن او تلاش برای رسیدن به پایین از آنچه اتفاق افتاده است و چرا.

“پلیس و guardsmen نیست بسیار آماده و یا پیچیده” گوردون گفت که زندگی برای سال در لاگونا هیلز و در حال حاضر باعث می شود خانه اش در رانچو مایراج

Kahler جمع و ایده های دیگر است.

“هنگامی که شما در نظر گرفتن محل کنت. آن را احاطه اکرون ایالت کلیولند و حامی,” kahler جمع گفت: در مصاحبه اخیر خود با جنوب کالیفرنیا اخبار ، “کسانی که نه دقیقا باغ لیبرال فکر می کردم.

“سپس دوباره” kahler جمع گفت: “اگر شما می خواهید برای پایان دادن به افرادی که مخالفت با شما به عنوان یک دولت چرا این کار را که در آن میانه امریکا کار می کند و زندگی درست در قلب ایالت اوهایو? که ممکن است بخشی از طرح بزرگ از (اوهایو) رژیم صهیونیستی است. (جیمز) رودز یا (رئیس جمهور) ریچارد نیکسون.”

گوردون نیست بنابراین مطمئن شوید.

“من می دانم که بسیاری از مردم بر این باورند که” این نویسنده گفت: در مصاحبه اخیر است. “هیچ مدرکی وجود ندارد که برای حمایت از آن. وجود دارد هیچ چیز در Nixon فایل و یا هر چیز دیگری در ادبیات است که پشتیبانی از آن است.”

  • دین kahler جمع یکی از دانشگاه ایالتی کنت دانش آموزان مجروح در مارس 4,1970 تیراندازی توسط اوهایو گارد ملی صحبت می کند در پردیس در تاریخ 5 مارس سال 2020 است. (حسن نیت ارائه میدهد از دانشگاه ایالتی کنت)

  • در thisMay 4, 1970 فایل عکس اوهایو ملی Guardsmen حرکت در روز دانشجو تظاهرکنندگان در دانشگاه ایالتی کنت در اوهایو. چهار نفر کشته و نه زخمی که ملی Guardsmen آتش گشودند. (AP Photo فایل)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • در این 4 مه 1970 فایل, عکس, Mary Ann Vecchio حرکات و فریاد به او زانو زده توسط بدن از جفری Glenn Miller در دانشگاه ایالتی کنت پردیس. این تظاهرات نیروهای تازه خشم همه بلند رفته است. که در آن ضد جنگ تظاهرات خروشان امروز گرانیت پلازا دعوت مسالمت آمیز انعکاس. در نقاط که در آن چهار جوان مردم کاهش یافت و در یک اسپری از گارد ملی گلوله فانوس ایستاده در آید. (AP Photo/جان Filo فایل)

  • در این 4 مه 1970 فایل عکس و یک گروه از جوانان در اطراف خوشه زخمی دانشجو به عنوان اوهایو ملی Guardsmen پوشیدن ماسک گاز نگه داشتن سلاح های خود را در پس زمینه در دانشگاه ایالتی کنت دانشگاه کنت در اوهایو. (AP Photo/داگلاس مور فایل)

  • یک دانشگاه ایالتی کنت دانشجو نهفته در زمین پس از ملی اخراج نگهبان به یک جمعیت از تظاهرکنندگان در مارس 4, 1970 در دانشگاه کنت در اوهایو. (AP فایل عکس)

  • دانشگاه ایالتی کنت دانشجو Dean kahler جمع بود که فلج از کمر به پایین توسط یک نگهبان ملی را گلوله در مارس 4, l1970, eads یک شمع صفوف در سپتامبر 1970. s. (© اکران Beacon مجله/TNS/ZUMAPRESS.com)

سردرگمی و سپس تراژدی

نیکسون اعلام کرده بود در روز پنج شنبه, آوریل 30 بود که او اعزام نیروهای آمریکایی به کامبوج شکستن قول و تخم ریزی تظاهرات در سراسر کشور. روز جمعه کنت دانش آموزان بسیج مسالمت آمیز اما آتش و غارت آن شب در نزدیکی یک ردیف از میله های مرکز شهر ریخته روی پردیس منجر به سوزاندن R0TC. سربازخانه شنبه.

زمانی که kahler جمع بازگشت و بعد از ظهر یکشنبه, او گفت که او بود دلسرد هرج و مرج و فقدان جهت از دانشگاه و یا دانشجو حکومت سازمان.

“وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات غلط و اطلاعات متناقض یکشنبه,” او گفت:. “حتی دانشجوی کارشناسی ارشد که به زندگی در کف من نمی دانم چه جهنم می گذرد.”

یک دانش آموز رالی برای مجموعه بود ظهر دوشنبه و kahler جمع که می گوید او ضد جنگ موجب از خود را صلح طلب اعتقادات مذهبی اما “نه رادیکال” تصمیم به حضور در.

“من امیدوار بودم کسی از دانشگاه می آیند و صحبت می کنند به ما و ما را به برخی از هدایت” او گفت:.”اما هیچ کدام از آن اتفاق می افتد. ما با چیزی بیش از, ‘دریافت خارج از محوطه دانشگاه. شما در اینجا مجاز است. خارج شدن از این منطقه است.’ دانشگاه واقعا فرصت از دست رفته به کار با دانش آموزان” kahler جمع گفت.

به جای گارد ملی و نیروهای در ماه مارس با تفنگ M1 و ثابت سرنیزه راه اندازی گاز اشک آور سعی در متفرق کردن جمعیت.

“آنها را تعقیب ما در اطراف” kahler جمع گفت: توصیف guardsmen مارس تا پتو تپه کنار تیلور سالن خانه از کالج هنرهای لیبرال و پایین طرف دیگر به یک تمرین ورزشی زمینه جایی که آنها نشسته اند ظاهرا تصمیم گیری حرکت بعدی خود را. آنها rsi مراحل خود را و شروع به بالا تپه فراق دریا از دانش آموزان است.

“در این زمان آن تقریبا 20 بعد از” kahler جمع گفت: “و من می دانستم که من تا به حال به آماده شدن برای رفتن به 1:10 کلاس. که من مقصد نهایی به توقف در (مرکز دانشجویی) Hub گرفتن یک فنجان قهوه و پیاده روی در سراسر خیابان را به کلاس من.

“هنگامی که آنها رو به بالای تپه – من در پایین تپه – من تو را دیدم آنها را به نوبه خود با شور و مشورت خود را جلو و تفنگ را به شانه های خود را و شروع به تیراندازی. من تا به حال هیچ جایی برای پنهان کردن بنابراین من فقط شروع به پریدن کرد بر روی زمین و احاطه شده بود توسط گلوله های آن را مانند به نظر می رسید. نمی توانستم باور کنم که چرا آنها عکسبرداری یا فیلمبرداری در من به طور خاص است. من یک زمین فوتبال دور از آنها.”

زمانی که او ضربه kahler جمع گفت: این احساس مثل یک زنبور نیش “و پاهای من کردم و سپس آرام است. بنابراین من می دانستم که من برخورد کرد اما گلوله های آینده نگه داشته. من امیدوار بودم من نمی رسید دوباره. و من می دانستم که بلافاصله من تا به حال یک آسیب نخاعی.”

59 دور 13 ثانیه

در 12:22 بعد از ظهر که ممکن 4, 26 اوهایو ملی Guardsmen از 145 پیاده نظام و 107 زرهی سواره نظام هنگ اخراج 59 عکس در گروهی از تظاهر کنندگان دانشجو در 13 ثانیه شلیک.

کشته شد آلیسون C. Krause, 19 و جفری Glenn Miller, 20, هر دو معترضان. همچنین مرحوم شد ویلیام ناکس شرودر 19 یک ROTC محقق و ساندرا لی Scheuer, 20. هر دو ناظر در راه خود را به کلاس. میلر نزدیک به گارد در 265 فوت است. Scheuer در 390 پا دورترین دور.

توسط شب هنگام پردیس بود تخلیه و مدرسه بسته شد.

در پی 24 نفر و یک عضو هیات علمی – کنت 25 – متهم شدند در تظاهرات و سوزاندن ROTC ساختمان. چند محکوم شدند اما اکثر اتهامات را رد کرد. هشت guardsmen بودند تحت تعقیب توسط یک هیئت منصفه عالی اما خود ادعای دفاع از خود به طور کلی پذیرفته شد و اتهامات را رد کرد و قبل از اینکه پرونده به دادگاه رفت.

فدرال مدنی اقدام به صورت عمدی آورده و با قربانیان و خانواده های آنها در برابر guardsmen دولت و رئیس جمهور ایالت کنت منجر به اتفاق آرا حکم بر تمام می شمارد اما به صورت معکوس بود در دادگاه تجدید نظر و حل و فصل در خارج از دادگاه برای $675,000 و بیانیه ای از پشیمانی.

سوالات پاسخ داده نشده

اما سوال باقی بماند 50 سال بعد به خصوص که چرا guardsmen احساس نیاز به باز کردن آتش هنگامی که معترضان بودند خیلی دور. بود وجود دارد یک سفارش به آتش ؟

گوردون فکر کرده بود برای سال های سال است که کسی یک نگهبان شاید به جلو می آیند برای پر کردن در جاهای خالی اما در حال حاضر اذعان دارد که “افکار واهی و پوچ.”

“من فکر می کنم بسیاری از اسرار ون به گور با…تمام فرماندهان اصلی که وجود دارد,” گوردون گفت. “اما من هنوز هم فکر می کنم وجود دارد تا به حال شده است به منظور آتش زیرا از این راه بسیاری از شاهدان گفت که آنها در همزمانی.”

راجر Di Paolo فکر می کند Gordon مشاجره معتبر است. یک کنت بومی 1977 ایالتی کنت فارغ التحصیل و دیرین سردبیر زادگاه خود, روزنامه رکورد-پیک Di Paolo می رود بیشتر است.

“من فکر می کنم وجود دارد حداقل حداقل تعداد کمی از کسانی که guardsmen که اهداف” گفت: Di Paolo در حال حاضر بازنشسته شد. “(مجروح دانشجو) آلن Canfora که با تکان دادن پرچم سیاه و سفید بود و یک هدف آسان است.”

مقدمه به نسخه جدید از گوردون کتاب شامل آخرین FBI در نتیجه رسیدند که این نوار از تیراندازی آشکار نیست سفارش به آتش کشیدند. معلوم شد اف بی آی با استفاده از نرم افزار بود که هفت نسل مسن تر از آنچه کارشناسان کامپیوتر در زمان استفاده شد.

“آکادمی ملی علوم احتمالا می تواند در روشن شدن موضوع توسط مجدد نوار با هر آنچه که از آخرین فن آوری است که در خارج وجود دارد” گوردون گفت: “اما هیچ کس فشار دادن این موضوع و یا علاقه مند به پیگیری.”

گوردون شده است انتقاد از آنچه که او می بیند به عنوان دانشگاه را عدم علاقه به پایین همه چیز. او فکر می کند ممکن است 4 بازدید مرکز که باز در سال 2014 با وجود یک بررسی اجمالی از زمان و حوادث را نشانی سوال است.

“آن را می دهد کوتاهی به مبارزه برای عدالت در ایالت کنت و یا جستجو برای حقیقت در کنت” گوردون گفت. “این حتی اذعان هنوز هم وجود دارد یک بحث. هیچ کس وجود دارد علاقه مند در آن است. دانشکده به نظر می رسد عدم هر گونه کنجکاوی در مورد آنچه اتفاق افتاده در مارس 4.”

هنوز گوردون اذعان دارد که تاریخ تا حد زیادی نوشته شده است در حال حاضر.

“تنها چیزی که نبوده است کاوش ها و داستانهای ملی Guardsmen. من هرگز احساس رضایت است که آنها گفتن حقیقت,” او گفت:. “اما وجود دارد که به برخی از افراد که می دانند. وجود دارد فقط هیچ انگیزه ای برای هر کسی که آمده پاک در این نقطه است.”

گوردون فکر می کند 50th anniversary توسط “آخرین هورا برای رادیکال و پرونده در حال رفتن به مرده پس از این کار در نهایت. این شگفت انگیز است که آن را به طول انجامید تا زمانی که آن را انجام داد. هرگز وجود هر گونه بسته شدن برای هر کسی و به همین دلیل آن را نگه داشته و, و در,” او گفت:. “هیچ کس کردم رضایت بخش پاسخ به اینکه چرا این اتفاق افتاد. و وجود دارد هیچ حس عدالت است.”

‘آن را’

آن را گرفته است این دانشگاه در دهه های آینده به مقابله با آن مکان تاریک در تاریخ است.

“دانشگاه پس از سال ها از امید آوریل 4 فقط می خواهد برود و سپس…به معنای واقعی کلمه آن را دفن (با ساخت یک ورزشگاه ضمیمه در سال 1978 که تغییر چشم انداز) در نهایت به شرایط با این واقعیت است که آن را تاریخ” Di Paolo گفت. “و البته که می آید با گذشت زمان.

“و در نهایت شما تا به حال رئیس جمهور – Lester Lefton (که در سمت چپ در سال 2014) بود و یکی از جانشین او (بورلی) وارن دیگری بود که در نهایت آن را درک نبود دور و که به خاطر سپردن این فاجعه است نه آن جشن.”

اما Di Paolo می گوید که پس از هر 4 مه بزرگداشت زمانی که او می خواهد بازی پوشش در صفحه اول روزنامه خود او را همواره دریافت تماس های بعدی بعد از برخی از خوانندگان همان آنهایی که بسیاری از ما که تحت پوشش این داستان بدست طول سال.

“”چرا شما ستایش این ؟ چرا شما نمی اجازه دهید آن را از مردن و رفتن به دور؟’ و گفتند باید شات همه آنها’,” Di Paolo گفت. “آنها هنوز هم در اطراف آنها فقط یک مقدار زیادی است. این افراد نیست همیشه در حال رفتن به تغییر دهید.”

سالگرد 50th پیام

Kahler جمع موافق این دانشگاه ساخته شده است که گام در مقابله با آن تاریخ است. دولت باز است درهای خود را به قربانیان و پدر و مادر. بازدید کنندگان مرکز میسازد داستان و ممکن است 4 سابقه تدریس در قسمت های مختلف برنامه درسی.

“اما هنوز هم وجود دارد بیشتر درمان است که باید انجام شود” kahler جمع گفت. “شما می دانید ما تنها 50 سال دور از آن درک واقعی از آن است که هنوز در مراحل ابتدایی است.”

50 سالگرد بزرگداشت حوادث که به ویژگی های یک سخنرانی, جین فوندا, لغو شد با توجه به کروناویروس همه گیر خواهد شد و به کاهش مجازی مراسم آنلاین. Kahler جمع شد مجموعه همراه با تام فضل و زخمی دانشجو به ارائه آدرس شروع در مارس 9, اما آن نیز لغو شد.

پیام خود را به فارغ التحصیلان:

“این فقط پیام من صحبت کردن در مورد 50 سال گفت:” سابق Athens, Ohio شهرستان کمیسر. “درگیر می شود در دولت خود را نگه دارید خود را به مقامات مسئول و رای دادن. اگر شما ثبت نام نکرده اید ثبت نام کنید و سپس آگاهانه رای دهندگان” او می گوید. “شما را به نگه داشتن خود را دولت پاسخگو و یا آنها را به استفاده از شما.”

برای kahler جمع و به مدت طولانی پس از ساخته صلح جای خود را به عنوان يك نماد از یک رویداد تاریخی غم انگیز

“من یک پیر مرد, در حال حاضر, اما من آن را نگه دارید در همین زمینه است که من آن را نگه داشته در تمام این 50 سال گذشته. این بود یک روز بد در زندگی من است که زندگی من را تغییر داد” او می گوید. “من بسیار سپاسگزار است که من هنوز زنده هستم و که من می توانم و انسان سازنده خواهد بود و یک عضو از جامعه در راه مثبت.

“من در آن به عنوان یک تاریخی چیزی نیست, اما من آن را تمرکز از زندگی من است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو