کن i. t. b که بازی ادی Haskell در ” ترک آن را به بیش از حد,’ درگذشت 76

لس آنجلس — کن i. t. b که به عنوان یک نوجوان فرود آمد نقش زیرک مزاحم ادی Haskell در 1950s-عصر تلویزیونی کمدی “ترک آن را به بیش از حد” و در ادامه به عنوان یک افسر پلیس لس آنجلس که در طی آن او جان سالم به در برد دو-تماس تیراندازی حوادث درگذشت دوشنبه خود خانواده را اعلام کرد.

I. t. b درگذشت در لس آنجلس خانه. او 76 بود و رنج می برد از مسائل تنفسی هنری لین سابق خود را شریک در پلیس لس آنجلس گفت: تنوع.

  • فایل این Dec. 10 سال 1982 فایل عکس را نشان می دهد اعضای اصلی بازیگران “ترک آن را به بیش از حد” از چپ کن i. t. b تونی داو باربارا Billingsley و جری Mathers در طول فیلمبرداری از خود تلویزیون, ویژه “هنوز هم بیش از حد” در لس آنجلس. I. t. b که بازی این دو رو teenage رذل ادی Haskell در تلویزیون “ترک آن را به بیش از حد درگذشت. I. t. b خانواده می گوید: او درگذشت چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 در لس آنجلس. او 76. (AP Photo/Wally Fong فایل)

  • کن i. t. b به عنوان ادی Haskell در “ترک آن را به بیش از حد” (+عکس)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • فایل این Dec. 1, 2013 فایل عکس را نشان می دهد کن i. t. b در 82 سالانه هالیوود رژه کریسمس در لس آنجلس. I. t. b که بازی این دو رو teenage رذل ادی Haskell در تلویزیون “ترک آن را به بیش از حد درگذشت. I. t. b خانواده می گوید: او درگذشت چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 در لس آنجلس. او 76. (عکس توسط ریچارد Shotwell/تالار گفتگو/AP فایل)

  • فایل – در این هفت. 27, 2007 فایل عکس کودک سابق بازیگر کن i. t. b از “ترک آن را به نگاه” نشان داده شده است در طول بازیگران در مراسم سانتا مونیکا کالیفرنیا. I. t. b که بازی این دو رو teenage رذل ادی Haskell در تلویزیون “ترک آن را به بیش از حد درگذشت. I. t. b خانواده می گوید: او درگذشت چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 در لس آنجلس. او 76. (AP Photo/Damian Dovarganes فایل)

خانواده را آزاد علت مرگ در بیانیه ای اعلام کرد یکی از دو پسرش صادر شده از طریق پدرش مدیر.

“او فوق العاده مهربان و پدر فوق العاده. او خانواده خود را جمع آوری در اطراف او هنگامی که او در گذشت. او عاشق بود و خواهد بود بسیار از دست رفته” اریک i. t. b گفت.

I. t. b بازی نمادین شخصیت ادی Haskell — یک نقشه از دوستان بیش از حد برادر خوب که همیشه شیرین-صحبت های خانم و آقای ساطور — از سال 1957 تا 1963.

“او یک پسر فوق العاده او یک بازیگر فوق العاده و شخصیت او است که احتمالا یکی که خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای” تونی داو که بازی خوب گفته آسوشیتد پرس در روز دوشنبه.

“او یکی از بچه ها چند روز نشان می دهد که واقعا یک شخصیت و ایجاد آن” داو اضافه chuckling به عنوان او تقلید خنده های شیطانی i. t. b را از بند باز کردن زمانی که شخصیت او بود که راه اندازی یک نابکار طرح یا دیگری و تلاش به جلو و خوب و برادر کوچکتر خود را بیش از حد به آن است.

نویسنده و کارگردان: کامرون کرو (“تقریبا مشهور” “جری مک گوایر”) نوشته شده autographed عکس که i. t. b شخصی برای او و در توئیتر خود نوشت: “ادی Haskell یکی از بزرگترین شخصیت های همیشه. کن i. t. b تخریب هر صحنه و زمانی که نشان می دهد بیش از او کاهش یافته و میکروفون برای تبدیل شدن به یک پلیس. کلاسیک.”

کرو اضافه شده است که او ‘همیشه جف Spicoli شد یکی از بستگان دور از Haskells” با اشاره به این stoner surfer شخصیت با بازی شان پن در “Fast Times at Ridgemont High” بر اساس کرو کتاب و فیلمنامه.

متولد در گلندیل, i. t. b ساخته شده و اولین فیلم خود را با برادر خود دیتون به عنوان یک کودک فوق العاده در “پلیموث ماجراجویی” با بازی اسپنسر تریسی با توجه به زندگینامه خود را در پایگاه اینترنتی فیلم در imdb.com. I. t. b فرود آمد اولین زبان نقش در سن 9 در فیلم “خیلی بزرگ” با بازی جین Wyman و استرلینگ هیدن.

او برنده نقش Haskell در 14. در هنگام اجرا از “ترک آن را به بیش از حد” به پایان رسید i. t. b به ارتش پیوست و بعد از آن برداشت برخی از نقش های محبوب را نشان می دهد مانند “Petticoat Junction” و “Munsters.”

I. t. b نیز reprised خود را بهترین و شناخته شده ترین نقش در یک سال 1983 راه اندازی مجدد سیستم به نام “جدید ترک آن را به بیش از حد” با دیگر اعضای اصلی بازیگران و همچنین برای ویژگی “ترک آن را به بیش از حد” در سال 1997.

“من بسیار typecast. این یک حکم اعدام” i. t. b گفت: رادیو میزبان شاگردان Stoshak در سال 2008 در مصاحبه “استو نشان می دهد.” “من شکایت نیست چون ادی شده است بیش از حد خوب به من, اما من کار سخت به آمده است. در سال 1968 خریدم من اولین خانه در ’69 من ازدواج کردم و ما از رفتن به شروع یک خانواده و من نیاز به یک شغل من رفتم و امضا برای پلیس لس آنجلس.”

داو بود که یک دوست مادام العمر از i. t. b را گفت: “موتور سیکلت خود را پلیس داستان فوق العاده است.”

I. t. b عضو پلیس لس آنجلس از 1970-1988 و جان سالم به در دو تیراندازی حوادث در طول زندگی حرفه ای او. در سال 1980 او به ضرب گلوله در قفسه سینه در حالی که در تعقیب یک مظنون به ماشین دزد و پوشیدن یک جلیقه ضد گلوله. دو راب متوقف شد با جلیقه و یک سوم ricocheted خود را شرط می بندم دست و پنجه نرم با توجه به یک سال 1988 لس آنجلس تایمز گزارش. یک ماه بعد یک گلوله شلیک شده توسط یک گارد امنیتی نزدیک به اندازه کافی به بخش i. t. b ،

I. t. b که مشغول به کار به عنوان یک موتور سیکلت پلیس مبارزه بخش برای بازنشستگی از کار افتادگی بر اساس نگرانی است که رفتن در کار خواهد تشدید افسردگی باعث این حملات است. بازنشستگی در ابتدا تکذیب کرد توسط هیئت بازنشستگی کمیسیون که مجبور شد به مسلم آن را عطف به ماسبق توسط یک دادگاه حکم در دادگاه تجدید نظر.

به سرقت خودرو مشکوک شد و بعد از آن محکوم به مرگ در مرد دیگری را به قتل.

در علاوه بر این به اریک i. t. b است جان سالم به در یکی دیگر از پسر مسیحی و شنی است.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>