KCBS-خبرنگار تلویزیون دیو لوپز بازنشسته است و پس از 43 سال در کانال 2

دیو لوپز می گوید که او عصبی شد اما با اعتماد به نفس زمانی که او راه می رفت به KCBS-تلویزیون newsroom — پس از آن هنوز شناخته شده به عنوان KNXT-تلویزیون — برای اولین بار در ژوئن 13, 1977.

او 29 سال پس از آن بچه واقعا با یک همسر و دو فرزند جوان لوپز گفت: در Facebook فیلم او ارسال شده به اعلام روز شنبه 43 سالگرد شروع در کانال 2 در لس آنجلس.

در حال حاضر او 72, طولانی ترین-شاغل تلویزیون خبرنگار در لس آنجلس و در 30 ژوئن 2020, او به قطع میکروفون خود را و ترک ایستگاه شده است که خود را در هوا خانه برای بیش از چهار دهه در حال حاضر.

  • دیو لوپز, نشان می دهد یک پلاک تحمل همسرش ایلین عکس و نام و نام خانوادگی در یک باغ در کنار مسیح کلیسای لوتری در سال 2014. (فایل عکس از اد Crisotomo اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • امی برنده جایزه روزنامه نگار دیو لوپز بود سخنران اصلی برای سال 88 جشن سالگرد نارنجی روتاری در سال 2010. (فایل عکس با میله گوشت گوساله اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • دیو لوپز به تلویزیون اخبار خبرنگار KCBS پس از سال 1977 بازنشسته خواهد شد پس از تغییر او در 30 ژوئن 2020. (عکس)

  • دیو لوپز KCBS/KCAL-خبرنگار تلویزیون می گوید: چند استقبال از سخنان در ژوئن 2013 در شروع داوطلبان برای عدالت 2013 سالانه شام به میزبانی قانون عمومی مرکز در هایت ریجنسی در ارواین. (فایل عکس استیون Georges عکاس)

“آن شده است کاملا شگفت انگیزی سوار” لوپز گفت: از جلوی صندلی مسافر از او ون. “من غمگین است ؟ نه راستش من نه غمگین. من ناراضی است ؟ من نه ناراضی.”

KCBS-TV قطع شده است, کارکنان در هفته های اخیر و در حالی که در این ویدئو لوپز به طور مستقیم و نه نشانی از دلیل بازنشستگی اش گفت که در حالی که او شده است می خواهم فکر کردن در مورد آن را در حالی که تاریخ شده بود نقل مکان کرد تا آن را به نظر می رسد به احتمال زیاد مربوط به دیگر کاهش در ایستگاه.

در پایان ماه مه KCBS-تلویزیون و خواهر خود ایستگاه کیلو کالری-تلویزیون اعلام کرد اخراج از مجریان جف مایکل شارون صورتش و ساندرا میچل به عنوان هواشناس Garth کمپ.

لوپز دوم دیرین اخبار تلویزیون رقم را اعلام خروج این هفته است. در چهارشنبه هواشناس فریتز کلمن اعلام کرد که بازنشستگی آینده از KNBC-تلویزیون جایی که او کار کرده است از سال 1982.

در یک ویدئو که به عنوان صمیمی و مستقیم به عنوان لوپز به طور معمول در درجه او گفت: آن زمان برای او را به رفتن خشگی پرسیدن “چه شما فکر کنید من میخوام انجام این کار برای همیشه لطفا برای؟”

او در مورد داستان او می خواهم تحت پوشش از ورزش به جرم و جنایت و بلایای طبیعی از هر نوع پس او شروع به کار در لس آنجلس, اخبار تلویزیون در سال 1972 است. او در مورد مبارزه — ضرب و شتم — سرطان در یک نقطه و چگونه او می خواهم تقریبا ترک در سال 2013 زمانی که همسرش ایلین درگذشت اما برای دختر خود اصرار که او باید نگه دارید در این کار او را بسیار دوست داشت.

“من سپاسگزار برای حيرت مردم است که من با کار کرده و از این فرصت برای آمدن به اتاق نشیمن خود را هر روز در کانال 2 کانال 9 برای 43 سال” لوپز ادامه داد. “من خوشحال هستم و ممنون و سپاسگزار.

“و به قول (نیویورک یانکی افسانه) لو گریگ” من خودم به خوش شانس ترین مرد روی زمین است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de