قایق بادی مصاحبه تخصصی

یکی از تفریحات سالم، قایق سواری است. یکی از تفریحات خوب و سالم قایق سواری می باشد که با دور شدن از ساحل و مان

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

یکی از تفریحات سالم، قایق سواری است. یکی از تفریحات خوب و سالم قایق سواری می باشد که با دور شدن از ساحل و ماندن در سکوت دریا آرامشی لذت بخش دارد . فروش موتور قایق بادی بنزینی اینتکسموتور بنزینی قایق بادی با توان 2.5 اسب بخار مناسب برای نصب بر روی قایق های بادی اینتکس و سایر انواع قایق موتور 4 زمانه سوخت بنزین یک سیلندر دور موتور 5700RPM بدنه تمام استیل با طراحی آیرو دینامیک پروانه فلزی بسیار مقاوم نصب و سرویس کاری بسیار آسان دارای لوازم یدکی . نمایندگیهای زیادی اقدام به فروش این قایق میکنند اما ما به شما توصیه میکنیم که برای خرید قایق بادی به نمایندگی سعید اینتکس مراجعه کنید. مواردی که در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت همگی به عنوان بهترین مدل های موجود هستند و ارزش خرید بسیار بالایی دارند. این قایق در بازار موجود میباشد و کمیاب نیست. قایق سایز بزرگ برای جمعهای دوستانه و خانوادگی بسیار عالی میباشد؛ زیرا جای افراد کم نیست و به راحتی میتوانند تفریح کنند و از طبیعت لذت ببرند و خاطرهی خوبی برای خودشان رقم بزنند.

معمولاً این قایق برای تفریح مناسب نیست. چون من به دنبال استفاده از یک قایق بادی با قیمت مناسب و کیفیت خوب بودم، فروشنده به من پیشنهاد قایق بادی اکسکروشن را داد. لازم است بدانید که رودخانه زاینده رود اطراف روستای مارکده را کاملا فراگرفته است و این بخش از رودخانه پرآبترین قسمت زاینده رود به شمار میرود، به گونهای که با سفر به این منطقه از کشور جوش و خروش و همچنین زیبایی و پرآبی رودخانه را به وضوح مشاهده خواهید کرد. جنس این قایق از پلاستیک پی وی سی است و همین موضوع باعث شده تا وزن کمی داشته و به راحتی قابل جابهجایی باشد. جنس این قایق هم مانند سایر قایقها، پلاستیک پی وی سی است و جابهجایی آن بسیار آسان میباشد. از آنجایی که قیمت پایینی دارند، برای ساخت آنها از مواد درجه یک استفاده نشده است. از آنجایی که این قایق سبک است، بهتر است در رودهای آرام و بدون موج استفاده شود؛ زیرا با کوچکترین موج امکان واژگونی قایق وجود دارد. یکی از سایزهای قایق بادی، 5 نفره است. شما میتوانید قایق 4 نفره خود را در کوتاهترین زمان ممکن خریداری کنید.

خرید قایق بادی کار دشواری نیست، شما در زمان کوتاهی میتوانید قایق مدنظر را خریداری کنید. پمپ بادی دستی دوبل بزرگ همراه محصولات بادی بصورت رایگان است که باد زدن را براحتی انجام میدهد، با استفاده از این پمپ بادی میتوانید اقدام به پُر کردن به صورتی که در ادامه گفته میشود نمایید، محفظه های بادی قایق شماره گذاری شده است و بهترین روش باد کردن آن به ترتیب شماره ها است، نازل متناسب با دریچه را به داخل محفظه بادی فرو کنید تا جایی که سوپاپ عدم بازگشت هوا کنار رفته و باد اجازه ورود به داخل قایق اینتکس پیدا کند، سپس با نیروی دست اقدام به باد زدن آن کنید، بعد از آنکه بخش مورد نظر باد زده شده درپوش محفظه بادی را به خوبی ببندید و کیپ کنید، به همین ترتیب بقیه محفظه های قایق را باد بزنید تا کل آن شکل بگیرد، نکته ای که در این زمینه مهم میباشد این است که از زیاد باد کردن خودداری کنید، زیرا که به بافت های داخلی آن آسیب میرساند، شما میتوانید با فشار دست میزان باد داخلی را بسنجید و تا جایی به پُر کردن ادامه دهید که بدنه آن منعطف باشد.

​Th᠎is  po st was creat ed wi th t​he he lp of GSA Con​te nt Generator  Demov​ersi᠎on!

معمولاً اندازه آنها بزرگ است و به هم متصل میشوند. قایق های بادی برای اهداف متفاوتی طراحی شده اند که در ادامه به بررسی انواع و کارایی قایق بادی می پردازیم. برخی از مدل ها به گونه ای طراحی شده اند که امکان استفاده به صورت 3 یا 4 نفر را هم دارند. به گفته او، این قایق تا 400 کیلو گرم تحمل وزن داشت که برای 4 نفر عالی بود. فروشنده قایق های بادی به من دو کارخانه را معرفی کرد، یکی اینتکس و دیگری بست وی نام داشت. یک روز که در اینترنت داشتم جستجو میکردم، چشمم به استخر بادی افتاد، مدل ها و رنگ بندی ها و سایز های مختلف این کالا را در یک وب سایت که خودش را نمایندگی اینتکس معرفی کرده بود دیدم. خوب به یاد دارم که اولین بار که اسم قایق بادی را شنیدم، فکر نمیگردم همچین محصولی وجود داشته باشد یا اصلا کارایی خوبی داشته باشد، بعد از اینکه برای خرید این کالا به یک نمایندگی اینتکس در تهران، میدان توحید مراجعه کردم، باور نداشتم که این همه مدل و محصولاتی که در وب سایت های خارجی دیده میشود، در این مکان هم باشد.

آخرین مطالب