کامالا هریس’ دائمی مبارزه

اکثر سیاستمداران بی وقفه در حال مبارزه. برای دو سال از اعضای مجلس نمایندگان گروههای انتخاباتی شروع می شود و صبح روز بعد از آخرین پیروزی. چهار سال مدیران از جمله رئیس جمهور و استانداران گرفتن یک استراحت کوتاه و شاید یک سال قبل از آنها را به چرخ ضامن دار تا مبارزه است.

در کنگره فوقانی مجلسی, ایالات متحده هستهای با شش سال شرایط معمولا لذت بردن از طولانی ترین شکستن از چند سال قبل از جدی فعالیت سیاسی رزومه.

و پس از آن وجود دارد کالیفرنیا سن. کامالا هریس که به ظاهر به طور مداوم به مبارزه.

هریس زد به طور خلاصه برای رئیس جمهور. در حال حاضر او را بارها و بارها ساخته شده و بخشی از بحث ها درباره یک معاونت ریاست جمهوری نقطه در یک جو بایدن بلیط.

به گفته نیویورک تایمز هریس “اختصاص داده شده به پنج ماه پس از او به پایان رسید او در مبارزات انتخاباتی به رفوی مراحل به معنای موقعیت خود را بهتر برای چه می آید بعدی: این که آیا آن یک معاونت ریاست جمهوری پیشنهاد دیگر حرفه ای در سنا یک اجرا برای فرماندار یا یک موقعیت مانند دادستان کل در یک بایدن دولت است.”

او به هر چیزی به نظر می رسد به عنوان طولانی به عنوان آن را به او شغل فعلی. هریس همواره جاه طلبی. او شش سال را صرف به عنوان کالیفرنیا دادستان مقیم خود را تا زمانی که مجلس سنا صندلی باز کرد.

پس از انتخابات به مجلس سنا او شایعه را رد پیشنهاد می شود رئیس جمهور اوباما لنگ-اردک AG به وجود بزرگتر شغل در خارج وجود دارد! فرماندار. شاید رئیس جمهور. همانطور که نیویورک تایمز گزارش داد: “در این نمایش کار سیاسی مرده برای پایان دادن به یک انگیزه و مانع شکستن شکل است. آن را نیز برجسته یک صفت شخصی: او نمی خواهد فشار به یک موقعیت او را نمی خواهم.”

هریس است که مبارزه با مبارزه نه به بار گزارش که بهترین راه برای به دست آوردن بایدن ، او همچنین به تازگی افتتاح یک پیروزی صندوق برای ایجاد حسن نیت در میان دموکرات سنا همکاران و به شما اجازه ایجاد می دانم که چگونه با ارزش او است.

اما آن را سخت برای دیدن آنچه که او در واقع آن را به بایدن ریاست جمهوری بلیط. بله, او را برآورده بایدن کمپین تعهد به انتخاب یک زن به عنوان همسر در حال اجرا. اما هر دو بایدن و هریس در حال منفور توسط طرفداران عدالت کیفری اصلاحات — کلید مترقی حوزه.

بایدن برنده خواهد شد کالیفرنیا به راحتی تا هریس کمک نمی کند وجود دارد. مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری flamed کردن چشمگیری به نقطه ای که درست قبل از او کاهش یافته است خارج از مسابقه 61 درصد از دموکرات اولیه رای دهندگان در اینجا در خانه اش از دولت گفت: او باید از تماس آن واریز شده است.

و با انتخاب هریس بایدن خواهد بود دنده توسط سوال در مورد اینکه چرا او را انتخاب کرد به عنوان یک همسر در حال اجرا کسی که چندی پیش بنا مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در یک حمله که او نواخته حساس بوده و یار با segregationists.

تعداد بی شماری از سناتورها را برای رئيس جمهور اجرا تا هریس در شرکت خوب وجود دارد. برخی از دوره های برنده و برخی از دست در فضل تنها برای تبدیل شدن به ملی آیکون. اما همه آنها به نظر می رسید در نهایت یاد بگیرند که سنا در مورد روابط و کار سخت است که اغلب ناسازگار با توجه مداوم به دنبال می آید که از بی پایان مبارزه.

گفته شده است که آمریکا یک بدن پر از 100 نفر که در آینده رئیس جمهور در آینه. اما آنچه هریس می بیند در آینه است که به سادگی چیزی جز یک سناتور.

هریس می خواست رئیس جمهور شود. در حال حاضر از آن معاون رئیس جمهور. یا فرماندار. و یا دادستان کل اگر همه چیز با شکست مواجه شد. اما شاید او فقط باید سعی کنید که یک سناتور. کالیفرنیا سزاوار به کسی که می خواهد کار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>