Juneteenth اعلام روز یادبود در دانشگاه برکلی

یوجین Whitlock رئیس فرهنگ و مردم افسر ارسال پیام را به جامعه دانشگاه در روز چهارشنبه از طرف صدراعظم دولت:

ما در حال نوشتن برای به اشتراک گذاشتن با شما است که Juneteenth (19 ژوئن 2020) خواهد بود و بعد از یاد UC برکلی. این Juneteenth قدیمی ترین در سراسر کشور جشن بزرگداشت پایان دادن به برده داری در ایالات متحده حتی اهمیت بیشتری به امریکا تخمین می زند با آن نژادپرستانه در گذشته و حال در حالی که راهپیمایی به سوی یک آینده مبتنی بر عدالت و برابری است. با اذعان به اهمیت Juneteenth است یک جای خوب برای شروع به فکر کردن در مورد چگونه ما بلند کردن هر یک از دیگر تا به جای برگزاری برخی از میان ما پایین است.

در UC برکلی و ما گسترده تر جامعه وجود خواهد داشت فرصت های بسیاری را برای شما به مکث و تأمل در قرن طولانی ساختاری سیستم است که باید اجرا وحشیانه نابرابری و استثمار را از جامعه است. ما شما را تشویق به استفاده از زمان به واقعا منعکس کننده آنچه شما می توانید انجام دهید به مطبوعات دانشگاه ما و کشور به سمت آرمان های ما برای انسانیت و عدالت و برابری. برای کسب اطلاعات بیشتر در Juneteenth و آنچه شما می توانید انجام دهید به افتخار روز از جمله طیف گسترده ای از حرفه ای, توسعه, فعالیت, لطفا UC برکلی Juneteenth سایت.

اگر شما انتخاب می کنید به شرکت در این توسعه حرفه ای و یا فعالیت های مشابه در Juneteenth و زمان دور از کار لطفا اطلاع سرپرست خود را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به مطمئن شوید که فعالیت های ضروری به پردیس عملیات در حال رسیدگی است. شما باید رکورد حرفه ای زمان توسعه به عنوان “عادی” است. برای کسانی که ترجیح می دهند برای شرکت در این توسعه فرصت شما می توانید وظایف خود را به عنوان معمول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>