آناهایم >> جو Maddon بارها gushed در مورد جو Adell در دو اردوگاه — یکی در بهار و دیگری در تابستان — گرفتن یک نگاهی به فرشتگان’ top چشم انداز.

در روز شنبه هر چند Maddon پمپ ترمز فقط یک بیت برای هر کسی انتظار Adell به فرشتگان روز افتتاحیه فهرست.

“مرد بالا-سقف تمام راه را در اطراف” فرشتگان مدیر گفت. “اما او چیزهایی به کار کاملا رک و پوست کنده. آیا نمی شود فریب خورده توسط یک زن و شوهر خوبی زده توپ در بهار آموزش بازی آیا آن را در اینجا در حال حاضر و یا در یک واقعی بهار است که ما فقط از طریق رفت.”

Adell, 21, شده است مقدار زیادی از فرصت ها در فرشتگان intrasquad بازی در هفته اول و نیم از تابستان خود را در اردوگاه. او تا به حال چند پایه های اضافی و بازدید در برابر بزرگ لیگ کوزه. او را نیز بیرون زده و چندین بار تا به حال یک زن و شوهر gaffes در بیرون از محیط.

“این کاملا یک بخشی از آینده ما” Maddon گفت. “شکی نیست. اما, دوباره, واقعا وجود دارد هیچ عجله. فقط مطمئن شوید که تمام جعبه در حال بررسی است که او را قادر به کار در تمام زمینه های مختلف را کامل بازیکن لیگ اصلی بیس بال. من شده است در اطراف موقعیت های که در آن بچه ها عجله شده اند. و هنگامی که شما انجام این کار, شما می تواند از دست دادن یک بازیکن واقعا خوبی است.”

زمانی که Maddon خواسته شده بود از تخت اگر Adell یک راه برای ایجاد فهرست برای فرشتگان’ جولای 24, درب بازکن, او گفت: “جو Adell در حال انجام در حال حاضر است. من دوست دارم پیشرفت که او ساخت. I’m not gonna می گویند می تواند یا نمی تواند. من فقط می خواهم به شما بگویم که من دوست دارم آنچه که او انجام می دهند در حال حاضر. شما بوده ام به تماشای بیش از حد. فقط شروع به شمارش بازیکنان سر نام و من فکر می کنم شما قادر خواهید بود به آن را کشف کردن.”

فرشتگان را مایک ماهی قزل آلا در مرکز و جاستین آپتون در سمت چپ و سعی خواهد کرد به تقسیم شروع می شود در سمت راست میدان بین برایان گودوین و David Fletcher. مایکل ارموسییو ٬ سونورا است که در لیگ تجربه خواهد ظاهر شود و بهترین انتخاب به عنوان یک پشتیبان outfielder.

آن را بعید است که فرشتگان می خواهم Adell در رشته مگر اینکه یک نقطه وجود دارد برای او هر روز را به بازی.

چرخش به روز رسانی

Maddon اذعان کرد که مت Andriese به نظر می رسد در خط به فرشتگان’ پنجم شروع شود. چهار اندرو هینی, Shohei Ohtani, Dylan باندی و گریفین کنسرو اگر چه این منظور تعیین نشده است.

فراتر از آن, Jaime Barria و فلیکس پنا دو نامزد پیشرو برای پر کردن به عنوان ششمین استارت. Maddon گفت: فرشتگان را در درجه اول استفاده از یک ششم استارت به جای Ohtani از او خواهد بود تبادل در شش روز استراحت در حالی که دیگر استارت خواهد زمین در چهار یا پنج روز استراحت.

رفت و آمد

فرشتگان اضافه شده اند right-hander پارکر Markel به مجروح شدن لیست اگر چه Maddon گفت که او نمی باید یک آسیب فیزیکی.

Markel هفتمین بازیکن به مجروح لیست, اما برای اولین بار به آن اضافه شود در ابتدا پس از شرکت در اردوگاه. وقتی پرسید که آیا او نگران آن است که یک بازیکن که پاک شد برای شرکت در ابتدا در حال حاضر از Maddon گفت: “هیچ.”

تیم های ممنوع از افشای آن بازیکنان در COVID مربوط مجروح لیست مگر اینکه بازیکن به رضایت او.

لوئیس Rengifo یکی از بازیکنان که تا به حال شده است وجود ندارد و از اردوگاه به دلایل نامعلومی پیوست و این تیم در روز چهارشنبه.

پاتریک Sandoval, مت Thaiss جارد والش, Brandon مارش و Rengifo باید همه به این تیم پیوست از آنجا شروع شد. مارش و Rengifo اما باقی می ماند مجروح لیست.

خولیو تهران, خوزه سوارز, خوزه Quijada و دیلون پطرس تنها بازیکنان که شده است وجود ندارد و کل اردوگاه. همه در حال مجروح لیست.

فرشتگان اضافه right-hander دنی بردی به خود بازیکن ، بردی, 23 بود خود هفتم-انتخاب دور در سال 2017. او تن به تن در فصل گذشته در اینلند امپایر ارسال 3.64 عصر در 76-2/3 نوبت از جمله 10 شروع می شود. او را زده 10.1 hitters نه هر نوبت.

همچنین

فرشتگان راه اندازی شد برای اولین شب intrasquad بازی روز چهارشنبه. آنها در حال برنامه ریزی برای بازی در شب دوباره جمعه و شنبه. آنها شب بازی بعدی در روز چهارشنبه و دو برابر Padres ساندویچ در اطراف یکی در برابر داجرز…

تا کنون فرشتگان ندارد رید افراد مشهور ذکر شده به کار در هر یک از آنها intrasquad بازی. این چپ دست بود و فرشتگان’ در دور اول انتخاب کنید در ماه گذشته پیش نویس است. …

Maddon گفت که او شنیده است هیچ چیزی در مورد طرح فرشتگان ممکن است برای جابجایی اگر هر گونه تغییرات به سلامتی مقررات در کالیفرنیا و یا اورنج کانتی را ممنوع کرده تمرینات خود را و یا بازی از ادامه به عنوان برنامه ریزی شده. “اگر که اتفاق می افتد و سپس شما فقط باید به تنظیم” Maddon گفت. “من شده اند صحبت کردن در مورد انعطاف پذیری و زیرک بودن ناراحت بودن زحمت. آن را دور. اگر در واقعیت چیزی وجود دارد که در سمت ما است که ما را به یک تنظیم من مطمئن هستم که ما می اما در حال حاضر من نزدیک شده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو