جت QB سام Darnold می بیند “قطعا اتاق به رشد’

نیویورک — سام Darnold بیشتر بود خوشحال با او چگونه به پایان رسید در سال گذشته با نیویورک جتز. جوان کارفرمایی وارد سومین فصل NFL دانستن او نیاز به حتی بهتر است.

و یا استراحت ؟ نه واقعا.

اما سابق سان کلمنت بالا و USC کارفرمایی که دیدم وعده با بازیسازی توانایی های همراه با برخی از تناقض در مخلوط نیاز جهت دار برای راه رفتن بر روی پیشرفت خود را در این سال است.

“قطعا وجود دارد اتاق را برای رشد” Darnold اذعان کرد روز سه شنبه در یک زوم تماس با خبرنگاران. “در سراسر پشت نیم فصل, من فکر کردم من در بهبود بسیاری از چیزها است. من فکر کردم من بیشتر سازگار بود و فقط قادر به دریافت و با اعتماد به نفس بیشتر با جرم.

“وجود دارد بدیهی است که اتاق می تواند بهتر برای این کار در سال آینده و, برای خودم, من فقط تلاش می شود به عنوان سازگار که ممکن است و بازی در سطح بالا.”

که امید برای کل حق رای دادن است که تمرکز آن offseason در کمک به Darnold – با حفاظت و گالری.

مدیر کل جو داگلاس بازسازی خط حمله با تهیه پیش نویس چپ مقابله با Mekhi Becton و گارد کامرون, Clark, آوردن گارد الکس لوئیس و مقابله با امضای جورج Fant مرکز کانر مک گاورن و نگهبانان گرگ ون Roten و جاش اندروز.

نیویورک همچنین افزود: برخی از گالری در اطراف Darnold برای کمک به افزایش یک واحد به پایان رسید که آخرین بار در NFL در مجموع جرم. جت امضا در حال اجرا پشت Frank Gore, NFL, شماره 3 تمام وقت حمله کننده به تکمیل لو’Veon بل در backfield. آنها از دست بالا گیرنده رابی اندرسون به کارولینای رایگان آژانس اما امضا گسترده ای از گیرنده های Breshad Perriman و جاش Doctson. گیرنده گسترده Denzel میمس و در حال اجرا به عقب لا’Mical Perine نیز کلید پیش نویس انتخاب.

اما آن را به اندازه کافی برای پایان دادن به یک حذفی خشکسالی است که نشسته است در نه سال سوم طولانی ترین در NFL پشت تنها کلیولند (17) و خلیج تمپا (12)?

“ما قطعا باید این بچه ها قادر به برنده شدن در بازی های فوتبال,” Darnold گفت. “اما همانطور که می بینیم هر سال آن را در مورد قرار دادن همه چیز با هم. در حال حاضر ما هنوز راه طولانی برای رفتن.”

Darnold تا به حال یک شروع در اولین فصل مربی آدم Gase را جرم. او از دست رفته و سه بازی با مونونوکلئوز و سپس خود را به موضوع, جوک, پس از نخست-زمان دوربین های تلویزیونی نشان داد او در حاشیه گفت که او “دیدن ارواح” در هنگام دست دادن به انگلستان جدید.

که در آن نقطه سوال مطرح شد که آیا Darnold می تواند حق رای دادن کارفرمایی جت پیش بینی زمانی که آنها پیش نویس او شماره 3 به طور کلی از USC در سال 2018 است.

او چیزهایی در اطراف هر چند در هشت بازی گذشته با پرتاب 13 touchdown با گذشت تنها چهار interceptions در یک 6-2 به پایان برسد.

در offseason, Darnold کار کرده است دوباره با شخصی کارفرمایی مربی اردن پالمر. او همچنین صرف زمان با بوفالو به جاش آلن و واشنگتن Kyle آلن در طول زمستان قبل از همه گیر.

“من مشغول به کار در پرتاب به سمت راست کمی بیشتر” Darnold گفت. “من احساس می کنم گاهی اوقات وقتی که من پرتاب به من حق آن شده است تمام بازو بنابراین من شده است به دنبال تلاش به قدم به من می اندازد و استفاده بیشتر از بدن و پاهای من رفتن به سمت راست.

“و پس از آن فقط در ادامه به کار بر عمیق-توپ دقت است همچنین بزرگ برای من است. من احساس می کنم مثل من چپ یک زن و شوهر فرصت های روی میز در سال گذشته و من به دنبال به آمار کسانی که می اندازد این سال است.”

با تیم امکانات و بسته های سفر و اجتماعی فاصله محدودیت در محل NFL بازیکنان و مربیان مجبور به “ملاقات” از طریق ویدئو آنلاین جلسات.

ادامه توسعه رابطه دوستانه بین مربی و کارفرمایی خواهد بود عمده خط داستانی این فصل و اینکه آیا Gase قادر خواهد بود به طور کامل شیر به Darnold بالقوه است. با وجود این کمبود در شخص مکالمات Gase دوست دارد آنچه که او را از شنیدن Darnold.

“قبل از او درخواست بسیاری از سوالات و در حال حاضر او را بیشتر به ما گفتن او چگونه باید انجام شود چیزی که فوق العاده است”

Gase گفت: در یک کنفرانس تلفنی در هفته گذشته است. “هنگامی که شما یک مربی و شما شروع به شنیدن یک بازیکن صحبت خواهم که شما واقعا از کار اخراج شده و شما می توانید آن را در آینده. او واقعا درک این, و او را به درک چرا ‘ پشت همه چیز.

“شما می توانید بگویید یک تحریک بیش از حد زمانی که او می بیند اشتباهات ساخته شده از سال گذشته به خصوص در آغاز سال است. که قصد ندارم به اتفاق می افتد و دیگر ما در این چیزی که بهتر است او را برای رفتن به.”

Darnold می داند که, و پذیرای این واقعیت به عنوان یک رهبر تیم و چهره حق همه چشم — هم تیمی های مربیان, طرفداران و رسانه ای خواهد بود بر او.

“در حال حاضر من فکر می کنم آن را در مورد ادامه به انجام آنچه که من انجام شده است,” Darnold گفت. “من فکر می کنم که من رشد و بلوغ و در ادامه به کارفرمایی این سازمان من فقط رفتن به ادامه قالب به رهبر است که من قصد دارم برای تبدیل شدن به.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>