'معرض خطر!' میزبان الکس Trebek مذاکرات, خانوادگی, فانتزی, اتومبیل لحظات مورد علاقه در کتاب جدید

توسط لین ELBERالکس Trebek است ارائه پاسخ و پرسش های جدید در خاطرات است که باید تقویت تحسین او انتظارات در مورد

توسط AKHBAREBARTAAAR در 2 مرداد 1399

توسط لین ELBER

الکس Trebek است ارائه پاسخ و پرسش های جدید در خاطرات است که باید تقویت تحسین او انتظارات در مورد همیشه ثابت "خطر!" میزبان.

مختصر فصل با عناوینی از جمله "آنچه که یک مربی ؟" و "پاسخ این است که خانواده" و اعم از چند پاراگراف به چند صفحه را برای خواندن اما نه slapdash رویکرد است.

مجموع قطعات پژواک عمومی شکل خوش مشرب و حتی وقار مرد که بینندگان (ع) در "خطر!" مسابقه نشان می دهد از سال 1984.

پشتیبانی فن و محبت است که استقبال Trebek را 2019 سرطان لوزالمعده افشای او را تشویق به نوشتن در مورد زندگی خود را. اما بیماری و عوارض آن در حالی که صادقانه خطاب نمی تسلط بر کتاب است.

به جای کانادا متولد Trebek بر ریشه های خود را به عنوان فرزند یک مهاجر پدر و خدمتکار فرانسوی, فرانسوی, مادر, اخلاق کاری است که او را به دست آورده TV موفقیت و رضایت ازدواج او با ژان در حال حاضر نیز خود را به عنوان مراقب او تحت درمان است.

وجود دارد خیلی چیزهای جذاب در مورد Trebek را عشق سابق برای اتومبیل زرق و برق دار (او همواره بیشتر فایده وانت این روزها); رضایت او می شود از بازی نوکر خانه; شرکت کنندگان او را تحسین و او پیوند می خورند ،

او یکنواخت deprecating از جمله گفتن داستان خود که شامل ملکه الیزابت دوم و نشان می دهد به میزان متوسطی است که او را شناخته اما نه جشن.

او می نویسد: او مانند یک بازدید نسبی است که مخاطبان می یابد "آرامش و اطمینان بخش به عنوان مخالف بودن تحت تاثیر قرار من."

یک زن و شوهر از جزئی دشمنان در زندگی خود را دریافت dinged از جمله "martinet" یک کشیش در کلیسا-اجرای مدرسه و یک تولید کننده که سخت شده اما اگر او را به پناه دادن به خصومت عمیق آن را نشان داد اینجا.

او حتی وضع به نظر می رسد باید در خدمت او به خوبی و به طور مداوم بیش از 80 سال است. او متولد 22 ژوئیه 1940.

Trebek غلبه بر خشم او پناه بیش از مادرش تصمیم به ترک بد اتصالات ازدواج و حرکت به ایالات متحده است. او باقی مانده دوستانه با همسر سابق خود, ایلین و اختصاص داده شده به دخترش نیکی, با هر دو بخشی از یک خانواده گسترده دایره است که شامل متی و امیلی با فرزندان خود با ژان.

Trebek فلسفی خم پدیدار به وضوح در خاطرات او به عنوان سهام خود را در چشم انداز طبیعت انسان با معنویت و ارزش از دانش است. این تابعیت شهروند ایالات متحده تنها nibbles در اطراف لبه های سیاست و قطبش او را محکوم به خود شکست ترک برداشت او بسیار بیشتری برای گفتن در مورد این موضوع.

شاید پاسخ آن خواهد آمد در کتاب بعدی.

"پاسخ این است که ... تأملاتی در زندگی من"

الکس Trebek

304 pgs, Simon & Schuster, $26tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن